Brankář Zlína Michal Kořének: Každý rok se na inline těším, víc si zachytám. Co mladí spoluhráči?
neděle 05.05.2024

Dva venkovní zápasy, dvě výhry. Inline hokejisté Zlína odstartovali novou extraligovou sezónu nejlepším možným způsobem. Na dopolední výhru 8:4 v Boskovicích navázali odpoledne v Brně, kde v napínavé a vyrovnané bitvě přehráli domácí Mission Roller 6:5. Lví podíl na obou vítězstvích měl brankář Michal Kořének, kterého těší, že si znovu můžete prodloužit sezonu na kolečkových bruslích.

Hradec Králové rozstřílel Hořovice!
sobota 04.05.2024

Třináct branek Hradce Králové zpečetilo úvodní hrací den, v němž kralovali týmy hostů. Hořovice gólově sice také nestrádali, jenže na jízdu soupeře nestačili. Šestkrát se za hosty trefil Filip Kuťák, po pěti bodech zaznamenal Aleš i Tomáš Pulpánovi nebo Zdeněk Čáp.

Kanci znovu vítězně! Uherský Brod získal body i v Boskovicích

Uherskému Brodu se povedlo navázat na výkon v Brně a body si veze taky z Boskovic. Kanci uštědřili Boskovicím druhou porážku dne, ale ani tentokrát nedokázali dotáhnout zápas po čtyřiceti minutách. Rozhodla až branka Trenčana z prodloužení.