Top divize - skupina BZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Finové doma inlinový titul neobhájili. Zlato z MS IIHF slaví Kanada

pondělí 13.07.2015, 08:46
Mistři světa v inline hokeji organizace IIHF jsou po třech letech znovu z Kanady! Javorové listy slaví své třetí zlato v historii, které v Tampere získaly díky finálové výhře 4:2 nad domácím Finskem. Bronzové medaile patří Švédům po vítězství 5:4 nad Slovenskem, česká reprezentace skončila na šestém místě. Sestupující Slovince nahradí v elitní skupině šampionátu Chorvatsko. Další mistrovství se však odehraje až za dva roky v Bratislavě.

Češi na závěr zdolali Německo 4:1 a v Tampere obsadili šesté místo

pátek 10.07.2015, 15:23
Česká reprezentace v inline hokeji obsadila na mistrovství světa IIHF ve finském Tampere šesté místo. Rozhodlo o tom její vítězství 4:1 nad Německem. Národní tým měl i tentokrát velkou střeleckou převahu, ale za vyrovnaného stavu se k úspěšnému konci odrazil až v poslední čtvrtině, kdy vstřelil tři branky.

Překvapivá porážka se Slováky znamená na MS IIHF konec ve čtvrtfinále

čtvrtek 09.07.2015, 19:47
Zatímco světové šampionáty organizace FIRS letos české inline reprezentace famózně opanovaly, na mistrovství světa IIHF Češi končí už počtvrté v řadě ve čtvrtfinále. V klíčovém zápase tentokrát ztroskotali na Slovácích, které sice přestříleli dvojnásobným poměrem 44:22, ale prohráli 3:4. Ve finském Tampere tak budou hrát jen o udržení v elitní skupině.

Češi přetlačili houževnaté Slovince 3:2 a ve čtvrtfinále jdou na Slováky!

úterý 07.07.2015, 15:54
Povinnost jasně velela zvítězit, ale byla to tvrdá dřina. Česká inline reprezentace uzavřela základní skupinu mistrovství světa IIHF proti postupujícímu Slovinsku a především díky slepené dvojici gólů před polovinou utkání zvítězila 3:2. Hokejisté tak obsadili ve skupině A druhé místo za stoprocentním Finskem, v pikantním čtvrtečním čtvrtfinále se od 15:00 českého času postaví Slovákům!

Čeští inline hokejisté podlehli finským obhájcům zlata 3:7

pondělí 06.07.2015, 20:52
Zatímco tříbrankovou ztrátu se Švédskem dokázali čeští inline hokejisté obrátit, pětigólové manko proti Finsku bylo příliš. Reprezentace musela ve druhém zápase mistrovství světa IIHF sklonit hlavy před pořadatelským týmem, jenž v Tampere obhajuje zlaté medaile. Hlavně druhá čtvrtina rozhodla o vítězství hráčů Suomi 7:3. Základní skupinu uzavřou Češi bitvou se Slovinskem.