Mistrovství evropy - U16

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U16ZápasyTabulky

Články

Černošice ve druhém čtvrtfinále Nový Jičín přejely a slaví postup

sobota 15.06.2019, 20:11
Po prvním čtvrtfinálovém duelu, který nabídl vyrovnanou bitvu, byl průběh druhého utkání výrazně odlišný. Domácí tentokrát soupeři nedovolili otočit skóre a od prvního gólu už své vedení nepustili. Bez problémů si tak došli pro postup na závěrečný turnaj, na kterém se představí čtveřice nejlepších celků letošní sezony.

Obhájeno! Veteráni vezou domů titul mistrů světa

sobota 15.06.2019, 20:01
Úkol splněn, čeští inline hokejoví veteráni slaví. Ve finálovém zápase dokázali porazit nepříjemné Francouze a znovu po roce zvedli nad hlavu pohár pro světové šampiony! Finále zvládli bravurně, o čemž vypovídá výsledné skóre – 5:1.

Přerov vybojoval postup do Final Four, s Roller Stormem se ale dost natrápil

sobota 15.06.2019, 18:45
Roli favorita splnili a postupují do Final Four, na rozhodující vítězství ve čtvrtfinálové sérii se ale přerovští Night Birds pořádně nadřeli. Proti Roller Stormu Praha ztratili třígólový náskok a nakonec dosáhli těsného vítězství 6:5.

Černošice ve vyrovnaném prvním čtvrtfinále přetlačily Nový Jičín

sobota 15.06.2019, 18:30
Do čtvrtfinálové série vstupovaly jako favorit Černošice, které to také v prvních minutách zápasu potvrzovaly. Pak se ale začalo dařit i soupeři a bylo z toho pořádné drama. Vyrovnaný duel nakonec rozsekli Středočeši dvaašedesát sekund před koncem, čímž tak získali vedení v sérii.

Hradec v závěru zvrátil sérii a jde dál, Olomouc končí!

sobota 15.06.2019, 16:00
To byl boj! Hokejisté Olomouce a Hradce se rvali až do poslední vteřiny, Východočeši ale předvedli lepší závěrečný sprint. Čtyřmi góly v poslední pětiminutovce druhého mače rozhodli o srovnání série, chvíli nato navázali v rozhodujícím prodloužení. Po dvou a půl minutách hry poslal Hradecké do další fáze sezóny Filip Kuťák!