Mistrovství evropy - U16

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U16ZápasyTabulky

Články

Odstoupení Boskovic zkrátilo program přípravky na mistrovství republiky, hrál se jediný zápas

sobota 23.06.2018, 21:11
Přerov – Původně se na mládežnickém mistroství republiky měly v sobotu odehrát tři zápasy přípravky. Jeden z týmů, Boskovice, ale ze šampionátu odstoupil. Utkání Jihomoravanů se tak zkontumovala poměrem 5:0 ve prospěch jejich plánovaných soupeřů, Úhřetic a Přerova. Domácí celek obsadil konečné páté místo, protože svůj boj o semifinále s Kladnem prohrál. Duel Night Birds a Čertů byl jediným, který se v kategorii přípravek na Hané opravdu uskutečnil.

MČR mládeže: V mladších i starších žácích postoupil Přerov a Hořovice

sobota 23.06.2018, 20:47
Přerov – Na mládežnickém mistrovství republiky si to mezi sebou rozdaly výběry mladších a starších žáků. V prvně jmenované kategorii slavily vítězství Hořovice a domácí Přerov, oba týmy postoupily do nedělního semifinále. Souboj o pátou příčku zvládly lépe Boskovice. Ve druhé kategorii si semifinálovou účast zajistili opět hořovičtí Cvočkaři a přerovští Night Birds. Pátý flek braly Úhřetice.

Juniorský titul patří Přerovu, Kladno skolil ve druhém zápase i v prodloužení

sobota 23.06.2018, 20:13
Přerov – Juniorskými mistry České republiky pro rok 2018 jsou inline hokejisté Přerova. Ve finále oplatili Kladnu loňskou porážku. První zápas sice získali ve svůj prospěch Čerti, ve druhém utkání ale úřadovali Night Birds. Při chuti byl především Jakub Navrátil. Nejprve se dvěma brankami podílel na vyrovnání boje o zlato, poté rozsekl rozhodující prodloužení.

Prague Rats podruhé přehráli Olomouc a jako první slaví postup

sobota 23.06.2018, 20:09
Olomoučtí nakročili dobře k vyrovnání stavu série, jenže Prague Rats po první inkasované brance otočili vývoj utkání na svou stranu a jako první mohou slavit postup do finále.

Vyrovnaný duel nakonec vyústil ve šťastný konec pro domácí Hradec Králové

sobota 23.06.2018, 16:48
HRADEC KRÁLOVÉ – Zatímco úvodní semifinále mezi Prague Rats a Olomoucí mělo jasného vítěze, duel mezi domácím Hradcem Králové a Zlínem nabídl obrovskou bitvu. Ze začátku byli na koni domácí, avšak Zlín dokázal smazat dvoubrankové manko a dostat se do vedení, na které ale Královéhradečtí našli odpověď. Domácí se vzápětí dostali do vedení, které do závěrečné sirény nepustili.