Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Češi ovládli IIHS Bohemians Series v Mladé Boleslavi!

pátek 05.07.2024, 10:00
Reprezentační týmy U14, U16 i U18 triumfovaly na mezinárodním turnaji IIHS Bohemians Series. V Mladé Boleslavi sice česká šestnáctka odstartovala turnaj porážkou proti týmu Slovenska, jenže v dalších šestnácti zápasech už Češi nenašli přemožitele ani v jedné ze tří kategorií, a tak získali kompletní sadu zlatých medailí a pohárů pro vítěze.

Mládežnické reprezentace se účastní IIHS v Mladé Boleslavi

pondělí 01.07.2024, 10:00
AKTUALIZUJEME – Mládežnické výběry české reprezentace v Mladé Boleslavi změří síly s mezinárodními účastníky na turnaji Internation Inline Hockey Series Bohemian Series. České týmy si zahrají ve třech kategoriích U14, U16 a U18.

Stilmat extralize vládne Mission Roller Brno. Jak Final Four hodnotí hráči?

středa 26.06.2024, 09:00
Ročník 2024 Stilmat extraligy uzavřely týmy Devils Zlín, ILHK Hradec Králové, Prague Rats a Mission Roller Brno finálovým turnajem v Přerově. Do finále se stejně jako před rokem probojovali Prague Rats a Mission Roller Brno, jenže tentokrát se Rats nepovedlo obhájit titul, který patří letos Brnu! V utkání o bronz se povedlo Hradci Králové prostřílet k bronzu v duelu s Devils Zlín. Sezonu zhodnotili Filip Král za vítěze, Martin Tvrzník za Prague Rats a Filip Kuťák za ILHK.

Domácí Přerov na Final Four získal tituly v přípravkách, starších žácích i juniorce

úterý 25.06.2024, 17:30
Inline hokejisté Přerova v nedělním programu Mistrovství České republiky na domácí půdě získali tři prvenství. Ve finále přípravek Night Birds udolali Břeclav 7:6, ve starších žácích zvítězili nad Uherským Brodem 6:2 a v juniorech nad Roller Storm Praha 6:4. S bronzem odjely týmy Devils Zlín v přípravkách, Prague Rats se staršími žáky a Hořovice s juniory.

Lvi Břeclav potvrdili vítězství ze základní části v kategorii dorostu. Kroměříž ve finále mladších žáků udolala Zlín

pondělí 24.06.2024, 19:00
Břeclavští Lvi se stali mistry v kategorii dorostu a navázali na úspěšnou základní část. Ve finále Final Four si poradili s Roller Stormem Praha 5:3. Bronz i přes ztrátu čtyřgólového vedení v duelu o třetí místo vybojovali Prague Rats, Zlín udolali 8:7 po prodloužení. V kategorii mladších žáků suverénní Devils Zlín přišli o neporazitelnost až v posledním utkání sezony, kdy jim zlaté medaile doslova ukradli kroměřížští Hanáci. Utkání o bronz zvládli nováčci z Warriors Brno.