Archiv článků

Přihlášky do soutěžního ročníku 2024

středa 21.02.2024, 16:19
Dnešním dnem byl spuštěn proces přihlášek do soutěžního ročníku inline hokeje 2024.

Šli jsme do toho jako tým a medaile jsme urvali, ulevil si Patrik Šebek

neděle 30.07.2023, 22:00
Jako každý rok byl jedním z nejdůležitějších hráčů národního týmu Patrik Šebek. Zkušený a medailemi otřískaný matador to k cennému kovu s český týmem dotáhl i letos. Na mistrovství Evropy Češi vybojovali bronz. Bodově produktivní Šebek hodnotil po utkání o 3. místo zápas a taky mluvil o budoucnosti českého inline hokeje.

Bronz pro reprezentaci mužů! Itálie schytala osmičku

neděle 30.07.2023, 18:40
Poslední zápas českých týmů na mistrovství Evropy obstarala reprezentace mužů, která jej zakončila vítězně a nakonec bere bronz. Češi na soupeře vletěli a rychle získali převahu, z niž vytěžili úvodní branky. Itálie se sice zmohla na snížení, jenže to bylo z její strany vše. Český tým se prostřílel až k vysoké výhře 8:1.

Česká sedmnáctka na mistrovství Evropy v Belgii vybojovala stříbro!

neděle 30.07.2023, 16:45
Reprezentace do sedmnácti let ve finále evropského šampionátu v Charleroi prohrála ve finále s Francií, když nedokázala vyzrát na vynikajícího brankáře Rastella. Zápas rozhodla branka z 27. minuty, na kterou český tým nedokázal najít odpověď. Francouzi tak oplatili Čechům porážku ze skupiny o postup do semifinále a mohou se radovat ze zlata.

Štěpán Lempach a Adam Dufek po postupu do finále

neděle 30.07.2023, 01:30
Nejmladší česká reprezentace si po roce znovu zahraje o zlato. Po vítězstvích nad Irskem, Finskem, Francií, Namibií a Itálií čeká tým trenérů Jiřího Suhrady a Patrika Škandery finále s Francií. Ohlédnutím za dosavadními zápasy a speciálně za semifinále přispěli Štěpán Lempach a Adam Dufek.

Sedmnáctka je ve finále! Itálii zdolala 5:2

sobota 29.07.2023, 23:45
Česko má přeci jen jednu medaili z evropského šampionátu už jistou. O to se postarala reprezentace do sedmnácti let, která v semifinálovém zápase dokázala porazit 5:2 Itálii. Češi měli dobrý vstup do zápasu, jenže pak dvakrát inkasovali a zdálo se, že Italové jsou na koni. Jenže opak byl pravdou a další góly už padaly jen do italské branky.

Češi si o zlato nezahrají, v přestřelce nestačili na Francouze

sobota 29.07.2023, 23:30
První prohra na turnaji odsoudila český národní tým k zápasu o bronz. Češi v přestřelce s Francií tahali za pomyslný kratší konec provazu a po prohře 4:7 si o zisk cenného kovu zahrají v neděli proti Italům, kteří nestačili ve druhém semifinále na Španělsko.

Český tým udolal Španělsko v prodloužení. Do semifinále jde z 1. pozice

sobota 29.07.2023, 15:30
Napínavý zápas se Španělskem rozhodovalo až prodloužení, v němž Češi zásluhou Tomáše Rubeše dokázali zvítězit 4:3, a získali tak postup z 1. místa skupiny o semifinále. O finále si to rozdají ještě dnes s rivalem z Francie. Druhou semifinálovou dvojici je Španělsko a Itálie.

Reprezentace do sedmnácti let se prostřílela do semifinále!

sobota 29.07.2023, 15:15
Český tým do sedmnácti let zvládl důležité utkání s Namibií a může se těšit na bitvy o medaile. Češi si postup zajistili po výsledku 15:0 a v semifinále je čeká Itálie. Vyzyvatel českého týmu v turnaji potrápil nejednoho soupeře, a tak Češi nastoupili s respektem, který ale brzy opadl a bylo patrné, kdo směřuje za postupem.

Na Španělsko bude platit česká chytrost, říká Školoud. Zápas jsme měli pod kontrolou, ví Mecera po Švýcarech

pátek 28.07.2023, 17:30
Jedenáct branek Švýcarsku zní přesvědčivě, ale i tak stále český tým hledá prostor, na čem by se dalo zapracovat do dalších zápasů mistrovství Evropy. A ty již přijdou, protože dalším soupeřem bude Španělsko, o čemž promluvil Petr Školoud a trenér Martin Mecera.

Ofenzivní koncert. Češi nasázeli Švýcarsku dvanáct!

pátek 28.07.2023, 15:59
Reprezentace mužů na evropském šampionátu zatím marně hledá konkurenty. Český tým totiž po vítězstvích s Velkou Británií a Švédskem nasypal dvanáct gólů do švýcarské branky. Svěřenci Martin Tvrzníka mohou být spokojeni s výsledky, ale v dalším utkání se Španělskem už lze očekávat těžký boj s houževnatým soupeřem.

Reprezentace do sedmnácti let udolala Francii v nájezdech

pátek 28.07.2023, 13:30
Skupinu o postup do semifinále začala česká sedmnáctka vítězně, ač zápas dlouho měli na své straně soupeři. Ve 39. minutě ale Češi vyrovnali, když se trefil Koudela a ustáli i oslabení. Když nerozhodlo prodloužení, přišly na řadu samostatné nájezdy, které v páté sérii rozhodl kapitán Marek Mozr.

Musíme být lepší, upozorňuje trenér Tvrzník. Do další části musíme vletět naplno, říká Bernad

pátek 28.07.2023, 08:30
Zápas proti Švédsku mohl být pouze formalitou, když měl český tým téměř jistotu postupu z 1. pozice do další části evropského šampionátu, ale i tak Švédsku nastřílel devět branek. S předvedenou hrou ale spokojenost nepanovala, jak ze strany trenéra Martina Tvrzníka, tak i ze strany zkušeného Jakuba Bernada.

Po výhře se Švédskem o postup do semifinále se Švýcarskem a Španělskem

čtvrtek 27.07.2023, 22:45
Seniorská reprezentace podala v utkání se Švédskem přesvědčivý výkon, který ji posouvá do bojů o semifinále. Češi po celé utkání diktovali tempo hry a přehrávali soupeře ve všech aspektech hry. K postupu do bojů medaili bude muset český tým zvládnout zápasy se Švýcarskem a Španělskem.

Sedmnáctka v závěru zlomila Finsko a do další fáze jde z 1. místa skupiny

čtvrtek 27.07.2023, 18:49
Český tým do sedmnácti let zvládl důležitý zápas s Finskem. Výsledek se ale nerodil snadno. Češi sice vedli, ale soupeř dokázal držet krok a nebezpečně hrozil, což vedlo k poločasovému výsledku 1:1. Ovšem česká sedmnáctka zlepšovala postupně svůj výkon a podruhé už neinkasovala, naopak ještě soupeři dokázala přidat další tři branky, které vedly k výhře 4:1.