Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Petr Hrachovina o synovi: Komentování byl jeho sen, do NHL mu chybí centimetry

středa 23.05.2018, 00:49
Petr Hrachovina byl jedničkou na MS veteránů v inlinehokeji v Novém Jičíně, jeho syn Dominik plnil roli třetího brankáře na hokejovém MS v Dánsku. Jak hrdý otec hodnotí synovu kariéru?

První liga má v týdnu na programu další várku zápasů

úterý 22.05.2018, 19:28
Další utkání druhé nejvyšší soutěže se odehrají již v týdnu. Konkrétně je ve středu na programu jedno utkání divize západ, o den později se pak odehrají tři duely divize střed. Pojďme si tedy shrnout, co nás čeká.

Mládežnické kategorie nabídly gólové hody

úterý 22.05.2018, 19:00
Jak si vedly mládežnické kategorie v rámci minulého víkendu? Více, než skvěle! Hned několik týmů si v rámci víkendu uchovalo neporazitelnost, další celky poté našly velkou střeleckou slinu. Vše důležité přinášíme v souhrnu.

O víkendu se zápolilo také v první lize, kdo si upevnil první příčky v jednotlivých kategoriích?

úterý 22.05.2018, 12:00
Ve všech třech divizích se o víkendu rozjely souboje první ligy. K vidění byly jak jasné výsledky, tak souboje, v nichž musely o vítězi rozhodnou až samostatné nájezdy. Které týmy si po víkendu drží neporazitelnost?

Takhle perfektní turnaj jsem nikdy nezažil, přiznal po zisku zlata trenér i hráč Martin Mecera

pondělí 21.05.2018, 21:37
Česká reprezentace veteránů prošla mistrovstvím světa v Novém Jičíně bez jediné prohry, ve finále si poradila v dramatickém utkání se Slovenskem. Češi dvakrát ve finále ztratili dvou brankové vedení, poté ale za stavu 4:4 skóroval Petr Polívka a zápas tím rozhodl. „V závěru to bylo o tom, kdo špatně potáhne pěšcem a byli to Slováci. My jsme si to potom zkušeně pohlídali,“ popsal rozhodující moment utkání kapitán a hrající trenér mužstva Martin Mecera.