Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Divize západ extraligy dorostu nabídne souboj o čelo, hrát se bude i na východě

pátek 24.05.2019, 16:48
V sobotu se odehrají další zápasy v obou divizích extraligy dorostu, v divizi západ se bude hrát na Kladně o čelo tabulky, do akce půjdou první tři týmy a společně s nimi poslední Černošice. V divizi západ hrají jen čtyři celky, které poměří své síly podruhé v sezoně, tentokrát v Břeclavi.

Stilmat extraliga nabídne v neděli souboje o čelo tabulky

čtvrtek 23.05.2019, 18:41
Další hrací týden Stilmat extraligy je rozdělený do dvou dnů, větší část zápasů se odehraje v sobotu, kdy se inline hokejisté představí v Uherském Hradišti, Zlíně, Černošicích a Kladně. V neděli nás čekají velice zajímavé duely o čelo tabulky na Jižním Městě, kam přijede k zápasům proti Prague Rats a Roller Stormu Hradec Králové a Olomouc.

Mládežnické kategorie odehrály další porci zápasů

úterý 21.05.2019, 21:00
V mládežnických kategoriích o víkendu hrály všechny kategorie a téměř všechny divize, v nichž byly k vidění zajímavé duely a v mnoha případech padl vysoký počet branek, několik zápasů také skončilo remízou.

Ženské celky sehrály výsledkově vyrovnané zápasy s dorostenci

úterý 21.05.2019, 19:00
V sobotu se do extraligy dorostu zapojily také dva ženské týmy, dobře si vedly Úhřetice, které získaly čtyři body za jednu výhru a jednu remízu. Ženský celek Roller Stormu na body nedosáhl, jediný ryze chlapecký souboj ovládly Úhřetice nad Lomnicí nad Popelkou.

Junioři Přerova dvakrát zaváhali, dotáhlo se na ně Kladno

úterý 21.05.2019, 18:00
Druhý hrací den Ambica extraligy juniorů se uskutečnil v nedělni v Kladně, kde domácí mužstvo kromě prvního utkání využilo domácího prostředí. Zaváhání s Hořovicemi ho může mrzet, jelikož Přerov ztratil v neděli celkem pět bodů a Kladno se na něj mohlo dotáhnout.