Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

České reprezentantky v ledním hokeji postupují na OH! Jsme pyšní na naše obojživelnice, hlásí trenér ženské reprezentace

pondělí 15.11.2021, 17:00
Poprvé v historii se česká reprezentace žen v ledním hokeji zúčastní olympijských her. Češky ovládly kvalifikační turnaj v Chomutově, když postupně porazily Norsko, Polsko a Maďarsko. Důležitou součástí týmu je i několik hráček, které reprezentují Česko také v inline hokeji. Za realizační tým ženské inline hokejové reprezentace gratuluje trenér Mikael Pančák.

Češi si zajistili účast na Světových hrách 2022! Cílem je obhajoba, říká prezident ČAIH

čtvrtek 07.10.2021, 19:15
Americký Birmingham v roce 2022 uspořádá Světové hry a Češi budou obhajovat poslední zlato z roku 2017, které vybojovali v Polsku. Zároveň se představí jako úřadující světoví šampioni. Účast si česká reprezentace zajistila dle pozice světového žebříčku, kterému vévodí z první pozice. Světové hry se uskuteční od 7. do 17. července. Turnaj v inline hokeji začne o den později a finále je naplánováno na 12. července.

Souhrn mistrovství světa 2021

úterý 21.09.2021, 08:00
Češi ovládli na mistrovství světa v Roccaraso nejen celkové pořadí. Obsadili také nejvyšší příčky v kanadském bodování hráčů. Nejlepším brankářem celého šampionátu byl vyhlášen Daniel Brabec.

Češi se těší ze zlata, co řekli po finále?

neděle 19.09.2021, 22:45
Kapitán Pavel Strýček opět dotáhl český tým až na vrchol. Zkušený obránce s téměř dvěmi sty odehranými reprezentačními zápasy na mistrovství světa a taky trenér Martin Mecera spolu s generálním manažerem Tomášem Würtherlem hodnotili jak finálový duel s Kanadou, tak i celý šampionát, který Češi završili ziskem zlatých medailí.

Zase zlatí! Češi ve finále rozstříleli Kanadu a opět jsou na světovém trůnu

neděle 19.09.2021, 19:43
Český tým ve finále dokončil jízdu za zlatem. V boji o nejcennější kov se Čechům postavila Kanada, která ale nedokázala dlouho vzdorovat. Po dvaceti minutách vedli Češi 2:0, ale soupeři už se nepovedlo vrátit do zápasu a po vysokém výsledku 7:0 nakonec Kanaďanům patří stříbro. Češi bez porážky ovládli mistrovství světa 2021!