World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Rychlým startem proti Itálii si junioři zajistili místenku v semifinále

pátek 04.07.2014, 23:25
Junioři dokázali ve večerním čtvrtfinále pomstít své kolegyně a v Toulouse si zahrají o medaile! Proti Itálii potvrdili roli favorita, když v desáté minutě vedli už o tři góly a náskok nad nesmírně houževnatým soupeřem kontrolovali až do konce. Další překážku v jejich cestě bude znamenat v sobotu od 18:10 semifinále s domácí Francií!

Konečně jsme dali i nějaký ten gól, oddechl si Miroslav Zaremba

čtvrtek 03.07.2014, 18:51
Česká výprava v Toulouse našla druhého člena, který dokázal během jednoho utkání třikrát zamířit do černého. Miroslav Zaremba zařídil proti Austrálii jednu čtvrtinu gólů národního týmu a i jeho přispením se Češi mohli před čtvrtfinále uklidnit. Na videu se po zápase o své postřehy podělil nejen autor hattricku, ale i asistent trenéra Ivan Tomaštík.

Junioři si s Austrálií zastříleli a do čtvrtfinále jdou z první pozice

čtvrtek 03.07.2014, 14:26
Po úvodním rozpačitém vítězství nad Španělskem se konečně mohli čeští junioři uklidnit. S Austrálií neměli sebemenší problémy, od čtvrté minuty trpělivě navyšovali skóre a mohou litovat jen toho, že v posledních momentech přišli o čistý štít. Jako vítěz skupiny A tak postupují do čtvrtfinále, kde je v pátek od 21:10 čeká s největší pravděpodobností Itálie.

Museli jsme do toho dát fakt všechno, uznává Filip Kuťák

úterý 01.07.2014, 17:33
První dva body jsou doma! Junioři měli na úvod šampionátu v Toulouse hodně těžkou práci, Španělsko je prověřilo víc než dostatečně a vůbec nemělo k bodům daleko. Záchranu českému týmu přinesl až vítězný gól Filipa Kuťáka ze 34. minuty.

První vítězství juniorů nad Španělskem se rodilo v dřině a potu

úterý 01.07.2014, 15:12
Takhle těžké to čeští junioři určitě nečekali. Do mistrovství světa FIRS ve francouzském Toulouse vstoupili zápasem se Španělskem, které jim nadělalo obrovskou práci. Zásluhou branek Jiřího Drobného s Filipem Kuťákem a výkonu brankáře Lukáše Langra ale nakonec národní tým zvládl vyhrát 2:1. Ve středu ho čeká den zápasového volna, Mexiko je totiž už druhým týmem skupiny, který do Francie nedorazil.