World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Skvěle! Junioři zvýšili obrátky a Švýcarům nasázeli deset branek

středa 10.06.2015, 00:10
Po bodové ztrátě z utkání s Itálií tentokrát reprezentace juniorů nezaváhala. Proti Švýcarům již od prvních minut jednoznačně dominovali a svému soupeři nepovolili téměř nic, což dokazuje i desetibrankový příděl. Hattrickem se na vítězství podílel Jiří Drobný a stoprocentní výkon v brankovišti podal Ondřej Haloda. Na vynikající výkon by měli čeští reprezentanti navázat i proti silnému výběru USA.

Bod s Itálií je ztráta, říká gólman Frodl. Hronek hodnotí vstup pozitivně

úterý 09.06.2015, 05:02
Že mají junioři v Rosariu hodně těžkou skupinu, to věděli už před startem turnaje. A o bod je dokázal obrat hned první soupeř z Itálie. Češi jim k tomu pomohli smolným vlastencem při signalizované výhodě, ale po úvodním výkonu nemusí mít hlavy dole. Se Švýcary i Američany si ještě zahrají parádní hokej, který je nejlíp připraví na čtvrtfinále. Jaké měli z prvního zápasu pocity?

Škoda bodu. Junioři neudrželi vedení a s houževnatou Itálií remizovali

úterý 09.06.2015, 00:06
První zápasy bývají na šampionátech v inline hokeji obzvlášť zrádné, a to se do puntíku potvrdilo českým juniorům. Přestože prvních dvacet minut proti Italům kontrolovali a vedli o dva góly, soupeř zvládl ve druhém poločase vyrovnat a sebrat Čechům bod za remízu 2:2. Ale nic se neděje, jedeme dál!

Junioři pod novými křídly: Jde o to, jak budou makat jeden za druhého

pondělí 08.06.2015, 05:58
Pět let v řadě nepoznali čeští junioři na mistrovství světa hořkost porážky, ani loni z Francie neodjeli bez medaile. Tentokrát ovšem čeká mladíky něco nového: V Rosariu se totiž premiérově vydají do boje pod taktovkou Pavla Würtherleho a Ladislava Vlčka. Reprezentace vstoupí do turnaje v pondělních 22:15 českého času proti Itálii, ale je jasné, že chleba se bude lámat jinde. A stejně jasné je i to, že junioři budou chtít dojít hodně vysoko.

Mistrovství světa FIRS je tady! Do Argentiny letí nejdřív junioři a ženy

středa 03.06.2015, 15:09
Jen co dozněly oslavy českých veteránů ze zlatého Německa, světový inline hokej směřuje ke svému hlavnímu vrcholu sezóny. Nezvykle už v červnu se uskuteční mistrovství světa organizace FIRS, které hostí daleká Argentina. Stejně jako v Toulouse, i v Rosariu budou v akci tři české týmy. První týden jsou na programu turnaje juniorů a žen, druhý týden přijdou na řadu muži. A nic menšího než tři medaile nemůže být naším cílem!