Mistrovství světa - junioři

Skupina/Fáze Česká republika
O umístěníZápasy
Play-offZápasyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Skupina BZápasyTabulky
Skupina CZápasyTabulky
Skupina DZápasyTabulky

Články

Po semifinálové výhře o titul s USA

sobota 13.07.2013, 17:07
Češká reprezentace juniorů zvítězilav semifinálovém utkání MS nad Kolumbií jasně 6:0 a o titul se utká s domácím výběrem USA. Ty porazili v zámořském derby Kanadu 4:1. Čeští mladíci se budou pokušet o zisk 5 mistrovského titulu v řadě, ale soupeřem jim bude velice kvalitní soupeř, který na turnaji stejně jako Češi ještě nezaváhal.

Vítězství v poslední utkání skupiny

pátek 12.07.2013, 14:03
V posledním utkání ve skupině A Čeští reprezentanti porazili Francii těsně 4:3. Podrobnosti připravujeme...

Češi zdolali Švýcarsko 3:2 a radují se z výhry ve skupině

čtvrtek 11.07.2013, 22:11
Výhra 3:2 nad Švýcarskem 3:2 zajišťuje definitivní jistotu prvního místa ve skupině A. Výhra nad Švýcarskem se nerodila hladce. Češi sice v průběhu utkání vedli již 3:0, ale velké množství nevyužitích příležitostí a vyloučení v závěru utkání dostalo Švýcary do hry a ty měli v samotném závěru několik slibných šancí na vyrovnání, které však i díky brankáři Hrachovinovi, zůstali nevyužité.

Vítěznou vlnu juniorů nezastavila ani Kanada

čtvrtek 11.07.2013, 21:20
Ani ve svém čtvrtém zápase na juniorském mistrovství světa český výběr nezaváhal a v prvním ostrém testu porazil Kanadu 7:3. V první těžší zkoušce tak mladí reprezentanti uspěli na výbornou a posledních dvou zápasech základní části je dnes v noci čekají výběry Švýcarska a Francie. K postupu z první příčky do semifinále pak stačí českému výběru porazit Švýcarsko.

Junioři deklasovali Německo 15:0

středa 10.07.2013, 11:26
Český juniorský výběr ve svém třetím vystoupení v základní skupině deklasoval Německo vysoko 15:0. O vítěznou branku se postaral již v 6. minutě Pavlůsek. Češi v průběhu utkání bez větších komplikací navyšovali skóre. Raketový byl zejména start do druhé poloviny, když během 25 vteřin od vhození úvodní buly skórovali Macharáček a Hrazdíra. V dalším zápase čeká naše mladíky první vážný test v podobě mužstva Kanady.