World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Články

Češi nadělili Švýcarům sedmičku. Ve čtvrtfinále je čeká Mexiko

pátek 19.06.2015, 02:31
Stoprocentní představení českých hokejistů nabídla základní skupina mistrovství světa. Ve třetím zápase si došli pro nejvýraznější vítězství, když Švýcarům nasázeli sedm branek a sami neinkasovali jedinou! Národní tým využil čtyři přesilovky ze čtyř, v bráně si po poločase odbyl úspěšný debut hradecký gólman Michal Vich. Dalším krokem v cestě za inlinovou medailí je čtvrtfinále proti Mexiku, které startuje v pátečních 23:40 českého času.

Musíme zůstat na vítězné vlně, říká Kameš. Češi mají jisté první místo

čtvrtek 18.06.2015, 18:26
První dílčí cíl mají čeští hokejisté úspěšně splněný. Vzhledem k dalším výsledkům už je nikdo nemůže sesadit z čela skupiny, do čtvrtfinále tak půjdou z nejlepší možné pozice a zahrají si proti Mexiku. Ještě předtím je ale čeká souboj se Švýcarskem, které zatím nezískalo ani bod. Co říká na předešlou bitvu s Lotyšskem i dosavadní výkony na turnaji zkušený útočník Vladimír Kameš?

Premiérový střelec Bernad: Dostávám prostoru až až, snad to byl jen začátek

středa 17.06.2015, 20:51
Až tak těžké to čeští hokejisté nečekali. Lotyšsko vytáhlo poctivou a úspěšnou obranu, po vyrovnání zkraje druhého poločasu sahalo po bodech. Ale nakonec marně – v posledních minutách se Češi konečně rozstříleli a z obrovského počtu šancí celkem proměnili aspoň pět. Poslední branku zařídil 13 sekund před koncem obránce David Bernad, pro kterého to znamenalo první gólovou radost na seniorských šampionátech!

Trpělivost góly přináší. Hokejisté zlomili tuhý odpor Lotyšů v závěru

středa 17.06.2015, 17:37
Nebyla náhoda, že Lotyšsko v prvním zápase mistrovství porazilo Švýcary. I českým hokejistům přidělávalo obrovskou lopotu, národní tým navíc dlouho tratil na skvělém brankáři Kazanovsovi. Ale v posledních šesti minutách konečně našel na obranu soupeře recept a čtyřmi góly rozhodl o vítězství 5:1. Češi jsou tak na MS stále stoprocentní, skupinu uzavřou bitvou se Švýcarskem.

Loskot s Francií ještě neprohrál. Všichni to odmakali, kvituje Tvrzník

středa 17.06.2015, 05:31
Pokud by měl jít výkon českého týmu na mistrovství zápas od zápasu nahoru, pak se mají ostatní na co těšit. Francie byla na úvod víc než solidním soupeřem, ale rychlým startem utkání si Češi vysloužili gólovou i psychickou převahu, kterou přetavili ve vítězství 4:2. Marek Loskot byl na ploše u všech čtyř gólů národního týmu.