World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Články

O zlato s Itálií: Bude to boj před skvělými fanoušky, zní z českého tábora

sobota 25.06.2016, 11:48
Úderem osmé hodiny večerní se v sobotu rozehraje nejdůležitější zápas letošního mistrovství. Na stadionu v Asiagu se totiž rozhoří bitva o zlaté medaile, o které si to rozdá domácí Itálie a Česká republika. Oba týmy už se potkali v úterý a tehdy slavili těsnou výhru Italové, finálový duel se ale hraje od nuly, šance jsou tak pro oba celky zcela vyrovnané.

Češi jsou ve finále! Druhá formace otočila zápas s Francií

pátek 24.06.2016, 21:33
Obrovské drama se sladkou tečkou pro český tým bylo k vidění v Asiagu. O vítězství rozhodl v prodloužení Jakub Cik. Ten zároveň otevřel nesmírně vyrovnaný semifinálový zápas brankou na 1:0. Jenže do poločasu za Francii srovnal Langlos a obrat dokonal Tijou. Čtyři minuty před koncem pak vyrovnal Kafka. Týmový výkon se skvělým Brabcem přinesl Česku vítězství v prodloužení.

Češi postoupili do semifinále a kvalifikovali se na světové hry

čtvrtek 23.06.2016, 19:51
Česká republika postupuje do boje o medaile. Ve čtvrtfinále si poradila snadno s Argentinou. Vedení získal český výběr už v prvním poločase, když si vypracoval vedení 5:0. Jihoameričanům se nepodařilo zápas zdramatizovat. Česko ve druhé půli v poklidném tempu dokráčelo k postupu do semifinále. Výhra 7:2 nad Argentinou znamená pro český tým také kvalifikaci na světové hry.

Ve čtvrtfinále Česko čekají Argentinci

středa 22.06.2016, 22:33
Česká republika po výhře 8:2 nad Lotyškem postupuje do čtvrtfinále ze druhého místa základní skupiny. Ve čtvrtfinále narazí na Argentinu, která skončila ve skupině B třetí. Postup do vyřazovací fáze si zajistila vítězstvím nad Španělskem.

Česko si poradilo s Lotyšskem a do čtvrtfinále půjde z druhé pozice

středa 22.06.2016, 19:29
Inline hokejová reprezentace zvládla závěrečné utkání základní skupiny mistrovství světa. Lotyšsko Češi porazili vysoko 8:2. Druhý hattrick ve třech zápasech si připsal útočník Loskot, premiérovou branku vstřelil obránce Zbořil. Ve čtvrtek čeká reprezentaci čtvrtfinálový zápas.