Mistrovství světa - muži FIRS

Skupina/Fáze Česká republika
MS FIRS - skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
MS FIRS - skupina BZápasyTabulky
MS FIRS - skupina CZápasyTabulky
MS FIRS - skupina DZápasyTabulky
MS FIRS - skupina EZápasyTabulky
MS muži - play-offZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Toulouse je pro Čechy stříbrné. Na světový trůn se vrací Spojené státy

neděle 13.07.2014, 19:59
Česká reprezentace v inline hokeji nedokázala obhájit zlaté medaile z Anaheimu. Ve finále mistrovství světa organizace FIRS ve francouzském Toulouse podlehla 0:5 Spojeným státům americkým, které se tak jako nejúspěšnější tým historie šampionátů vrací na trůn. Stříbrná medaile však pro Českou republiku znamená alespoň desátý cenný kov v řadě.

Oslavenec Patrik Šebek: Fanděte nám dál, ať to zlato urvem!

neděle 13.07.2014, 09:56
Kapitánovi české reprezentace nemohla narozeninová oslava vyjít líp. Za nerozhodného stavu v semifinále mistrovství světa proti Kanadě zařídil Patrik Šebek vítězný gól, s národním týmem tak bude v neděli večer bojovat o obhajobu zlatých medailí! A postup do finále nebyl jediným dárkem, který dostal...

Češi zkušeným výkonem přehráli Kanadu a jdou bojovat o zlato!

sobota 12.07.2014, 22:23
Výborně, k obhajobě světového titulu zbývá české reprezentaci poslední krok! V semifinále proti Kanadě prokázala, že první inkasovaný gól ji nikdy nezlomí, a trpělivou hrou opět dokázala skóre obrátit ve svůj prospěch. Češi vyhráli 3:1, což znamená jediné – v neděli od 18:40 si zahrají velké finále šampionátu proti Spojeným státům americkým!

Semifinálové dvojice: Švýcarsko – USA, Česko – Kanada

sobota 12.07.2014, 10:40
Závěrečný víkend šampionátu FIRS ve francouzském Toulouse je tady! Tři ze čtyř semifinalistů získají medaili a všichni čeští soupeři udělají všechno pro to, aby národnímu týmu překazili obhajobu mistrovského titulu. Už si není z koho vybírat. V semifinále vyzvou Češi v sobotu ve 21:10 Kanadu, která jim bude chtít oplatit loňskou krutou finálovou porážku 2:8.

Slávistická dvojka úřaduje! Celkem nám to tam padá, chválí si Marek Loskot

pátek 11.07.2014, 21:33
Češi zatím v Toulouse vstřelili za čtyři zápasy 17 gólů, rovných osm z toho zařídila produktivní dvojice Petr Kafka – Marek Loskot. Druhý jmenovaný se ve čtvrtfinále postaral o první hattrick reprezentace na mistrovství světa. I jeho zásluhou se tak hokejisté dostali mezi nejlepší čtyřku a o víkendu už je čekají rozhodující zápasy, na které se dlouho těšili!