EURO U16 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Přerov smetl Uherský Brod 17:2, Plášek nasázel dvojitý hattrick

sobota 10.06.2023, 13:08
Inline hokejisté Přerova v šestém kole Stilmat extraligy deklasovali doma Uherský Brod vysoko 17:2. Útočník Night Birds Karel Plášek se blýskl šesti góly, jeho spoluhráč Jakub Navrátil zaznamenal klasický hattrick. Kanci zakončili letošní sezonu bez jediné výhry i jediného bodu.

Černošice v napínavém zápase porazily ve středočeském derby Hořovice

sobota 10.06.2023, 12:46
Hráči Černošic přivítali v sobotu na svém hřišti tým Hořovic. Hosté sice po první půli vedli 1:0, ale domácí nakonec čtyřmi góly ve druhé půli otočili skóre a dokráčeli k výhře 4:2 a k zisku tří bodů.

Hradečtí připravili zápletku, porazili na úvod dne Rats!

sobota 10.06.2023, 12:14
Hradečtí inline hokejisté porazili v rámci posledního hracího dne základní části extraligy Prague Rats 7:4, pěti body se blýskl hostující obránce Filip Hronek.

Brno vítězstvím rozluštilo postupovou tajenku východní skupiny

sobota 10.06.2023, 09:50
V souboji o druhé místo přehrál tým Mission Roller Brno v domácím prostředí Boskovice a stanovilo výsledkem pořadí pro play-off moravské části Stilmat extraligy. Oba týmy za týden čeká vzájemný boj o postup na Final Four, když se spolu střetnou ve čtvrtfinále.

Hráči Rats zvládli emotivní dohrávku v Černošicích

pátek 09.06.2023, 20:05
V dohrávce pátého hracího dne zavítali do Černošic hokejisté Rats. Zápas byl plný emocí, šlo totiž o přímý souboj o první místo. Více štěstí nakonec měli hosté, když zvítězili 6:3.