Mistrovství evropy - U18

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U18ZápasyTabulky

Články

Stilmat extraliga nabídne o víkendu zajímavá střetnutí

čtvrtek 16.05.2019, 13:55
Tento víkend nebude až tak bohatý na zápasy Stilmat extraligy, odehraje se celkem deset utkání, která jsou rozdělená do obou dnů. Na programu jsou zajímavé duely, můžese teoreticky změnit pořádí na čele tabulky, kde se týmy střetnou mezi sebou. Zároveň po víkendu bude s už jen jediný tým bez výhry, jelikož se střetne Roller Storm s Uherským Brodem.

Písek může posílit vedení v divizi západ, hraje se i divize střed

středa 15.05.2019, 12:06
I tento týden se týmy v divizi střed mohou těšit na zápasový zápřah, čtvrteční a nedělní souboje mohou napovědět o dalším vývoji tabulky, zda Chemipro s Dynamem udrží své postavení na prvních dvou příčkách. V divizi západ může svou pozici posílit Písek, který je po třech zápasech bez porážky a tento týden ho čekají tři duely ve dvou dnech.

O víkendu hráli i ti nejmladší, starší žáci v obou divizích, mladší a přípravka pouze v divizi Západ

úterý 14.05.2019, 21:55
Na inline hokejová kolbiště vyjeli i ti nejmenší, do Boskovic a Hořovic se sjeli starší žáci, týmy přípravek a mladších žáků se představily v Chrudimi. Hrálo se vždy po šesti zápasech a zde je souhrn víkendového dění.

Extraliga dorostu má za sebou další zápasy, poprvé se hrálo v obou divizích

úterý 14.05.2019, 15:05
Na kolbiště se o víkendu vyjelo i v dorosteneckých soutěžích, v divizi Západ se jednalo už o třetí turnaj, divize Východ zažila otevírací setkání této sezóny. Pojďme se podívat, jak se komu dařilo.

Video: Zápas proti Boskovicím byl hodně vyrovnaný, hodnotil Kadlec vítězný zápas proti Boskovicím

pondělí 13.05.2019, 19:32
Nedělní program druhého hracího víkendu STILMAT extraligy inlinehokeje nabídl jihomoravské derby mezi Brnem a Boskovicemi, které bylo hodně vyrovnané a nakonec přineslo vítězství domácího týmu. Po zápase hodnotili výkon Jakub Kadclev a Filip Král.