Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Čerti zapsali první výhru! Vítězství nad Roller Stormem zařídil hattrickem Jakub Strnad

sobota 11.05.2019, 18:59
Kladno po pěti porážkách poznalo poprvé v sezoně chuť vítězství a Roller Storm Praha porazilo výsledkem 5:3! Největší podíl na výhře měl domácí útočník Jakub Strnad, který zaznamenal hattrick, výborným výkonem se prezentovali ale také oba brankář – Martin Frolík na straně Čertů a Dominik Frodl na straně hostujícího celku.

Night Birds pěti góly otočili zápas v Brně a zůstávají na čele tabulky neporaženi

sobota 11.05.2019, 18:54
Pět zápasů, pět výher. Inline hokejisté Přerova jsou v nové sezóně zatím naprosto suverénní a nic na tom nezměnil ani sobotní odpolední duel v Brně. Domácí měli do utkání lepší vstup a vedli o dvě branky, pak už se však žádné další nedočkali a favorit začal zápas otáčet. Nakonec přerovští nasázeli pět gólů v řadě a po výhře 5:2 vezou z jihomoravské metropole cenné tři body.

Černošice si poradily se Stormem, pěti body se blýskl Černoch

sobota 11.05.2019, 15:35
Oba celky se ještě před začátkem duelu musely vypořádat s jedním problémem. Vzhledem k tomu, že plocha v Edenu, kde se mělo původně hrát, nebyla způsobilá, muselo se narychlo najít náhradní řešení. Po dohodě se nakonec utkání uskutečnilo v Černošicích s hodinovým zpožděním. Domácí nakonec zápas zvládli lépe a Storm poměrně s klidem porazili.

Hradec Králové úspěšně otočil zápas v Uherském Brodě, ten zůstává bez bodu

sobota 11.05.2019, 15:22
Po bojovném utkání Uherský Brod padl i ve třetím zápase, když nestačil na Hradec Králové, který o svém vítězství rozhodl v poslední čtvrtině.

Nový Jičín dohnal dvoubrankovou ztrátu, z Brna si veze výhru v prodloužení

sobota 11.05.2019, 15:19
V souboji Brna s Nový Jičínem na jihu Moravy měli dlouho navrch domácí, kteří si s postupem času vypracovali vedení. Po zaspaném úvodu se však hosté probudili, v závěru dokázali vyrovnat a svůj zlepšující se výkon korunovali v prodloužení, které rozhodl v jeho první minutě Jan Bartko. Novojičínští získali dva body za výhru v prodloužení.