Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Češi si poradili i s Austrálií, protinožce porazili 11:1

neděle 30.06.2019, 11:41
K druhému zápasu na World Roller Games se sice junioři museli přesouvat do jiné haly, ani to je ale nezbrzdilo a proti Austrálii zopakovali herně a hlavně výsledkový povedený zápas. Tentokrát se našim juniorům povedlo vytvořit si výraznější vedení už v první půli, před posledním zápasem ve skupině tak mohli druhou část odehrát s větším klidem.

Padalo nám to, shodují se junioři. Vysoké teploty jim nevadí, Austrálie bude kvalitnější soupeř

sobota 29.06.2019, 18:00
Čeští junioři vstoupili do World Roller Games vysokým vítězstvím 13:0 nad Německem, ač po poločase vedli pouze o dvě branky. Zlepšenou koncovku totiž zapříčinila větší aktivita ve střelbě. V Barceloně a taky i v hale CEM Mar Bella panují vysoké teploty, to ale našim juniorům potíže nedělá. Již zítra je čeká druhé utkání, ve kterém se utkají s Austrálií, tentokrát v hale CEM Horta.

Junioři v úvodním zápase přejeli Němce 13:0!

sobota 29.06.2019, 14:02
Lepší vstup do World Roller Games si naši junioři asi těžko mohli přát, v úvodním duelu juniorského MS jednoznačně zvítězili nad Německem. Po první půli přitom vedli "jen" 2:0, ve druhé části ale zlepšili efektivitu a soupeře výrazně ještě výrazněji přehráli a nastříleli mi hned jedenáct branek!

World Roller Games v Barceloně začínají!

sobota 29.06.2019, 09:00
Od soboty 26. června se světové centrum kolečkových sportů přesouvá do Barcelony. Chybět u toho nebudou ani čeští sportovci a především čeští inline hokejisté! Účastnit se rekordní události budou jak junioři, tak i výběry mužů a žen. V samotném inline hokeji o světové tituly bude bojovat 1044 hráčů a hráček z 27 zemí. Letošní Roller Games navážou na vydařenou událost, která se uskutečnila v roce 2017 v čínském Nanjingu.

Chceme medaili, pokud možno tu nejvyšší, hlásí před WRG trenér juniorů

pátek 28.06.2019, 15:13
Poslední dva šampionáty juniorům nevyšly podle představ. Po dvou letech na vrcholu totiž přišlo období bez medaile, když se v roce 2017 v Nanjingu a o rok později v Asiagu nepovedlo zvládnout rozhodující utkání. Nyní ale tým českých juniorů chce čekání zlomit a vybojovat cenný kov. Po úvodním tréninku před startem World Roller Games v Barceloně o tom hovořil hlavní trenér Pavel Würtherle.