Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Ambica extraliga juniorů má na programu druhý hrací den

sobota 18.05.2019, 18:02
Po jednom volném víkendu opět pokračuje Ambica extraliga juniorů, tentokrát se čtveřice mužstev utká s Kladně. Vedení v soutěži bude hájit Přerov, který ještě neztrazil ani bod, v tabulce ho následují Kladno, Zlín a Hořovice.

Černošice si v gólových hodech poradily s Brnem, padlo 28 branek

sobota 18.05.2019, 16:38
Hodinu po sobotním odpoledni se v Černošicích rozehrál další zápas extraligy, ve kterém se děly věci. Oba celky si při střelbě počínaly velmi dobře, a tak se nakonec všichni diváci dočkali pořádné porce gólů. Z výhry se nakonec radovali domácí, kteří se prosadili osmnáctkrát, poražené Brno se z branky radovalo desetkrát. Poprvé v sezoně také naskočil v dresu Černošic Marek Loskot, který přispěl k výhře svého týmu jedenácti body.

Hanácké derby pro Přerov, Night Birds rozhodli v prodloužení

sobota 18.05.2019, 15:03
Hanácké derby nabídlo velmi vyrovnané utkání. Přestože se hosté ujali velmi brzy dvoubrankového vedení, dokázali Olomoučtí ve zbytku duelu náskok soupeře vymazat. Zápas tak za nerozhodného stavu musel do prodloužení, ve kterém se po necelé minutě prosadil hostující Školoud.

Hradec jede. Porazil i Nový Jičín a má pátou výhru v řadě

sobota 18.05.2019, 14:21
Na povedený vstup do extraligy navázali inline hokejisté Hradce Králové dalším úspěchem. V souboji o čelní příčky porazili Nový Jičín 9:4, když dvakrát prohrávali, ale výsledek strhli na svou stranu obratem ve druhé čtvrtině a pojistkami před koncem té třetí. Ani emotivní závěr už na jejich výhře nic nezměnil.

Další zápasy odehrají obě divize starších žáků a přípravky, v mladších žácích pokračuje divize východ

sobota 18.05.2019, 09:00
Kromě mladších žáků z divize západ půjdou do akce o tomto víkendu všechny kategorie a jejich divize. Starší žáci z divize východ se představí v Přerově, divize západ se bude hrát v Třebechovicích pod Orebem. Mladší žáci z divize východ nastoupí s Přerově, přípravka divize východ se představí v Břeclavi a v Hořovicích budou hrát týmy z divize západ.