Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Brno mělo na dosah pohár, Rats ale vyhráli. O vítězi TOP divize rozhodne 4. kolo

sobota 20.06.2020, 19:47
Turnaj O POHÁR ČAILH měl v sobotu na programu pět zápasů 3. kola, ty se odehrály v Třebechovicích pod Orebem. K vidění byly vyrovnané výsledky i vyšší rozdíly ve skóre, zajímavým se stal především poslední duel. Kdyby ho totiž hokejisté Mission Roller Brno vyhráli, o vítězi turnaje by bylo rozhodnuto. V mači ale měli navrch Prague Rats, a tak se o vítězi rozhodne až ve finálovém kole.

Černošice zlomily odpor Stormu ve třetí části, nakonec nasázeli jedenáct gólů

čtvrtek 18.06.2020, 09:58
V posledním zápase skupiny A se proti sobě postavily dva týmy, které už ztratily šanci na postup do nadstavby zaručující boj o celkové prvenství. Přesto se hrálo ve vysokém tempu, ani jeden z celků nic nevypustil. Z výhry se nakonec radovaly Černošice, kterým se povedl vstup do třetí dvanáctiminutovky, díky čemuž se dostaly do rozhodujícího náskoku.

II. divize zná vítěze základních skupin A a B, Chemipro a Cvočkaři zůstali neporažení

úterý 16.06.2020, 21:39
II. divize zná konečné pořadí skupin A a B, v obou zvítězil celek, který ani jednou nezaváhal a získal plný počet bodů. Ve skupině A nepoznali chuť porážky Cvočkaři Hořovice. Ve skupině B, která se dohrávala ještě v úterý, zůstalo jako jediné stoprocentní Chemipro Chrudim. II. divize bude dále pokračovat utkáními nadstavby.

Po skupině jsem nadmíru spokojený, hodnotil hradecký Jakub Novák

úterý 16.06.2020, 19:07
V závěru skupinové fáze ve skupině A TOP divize O POHÁR ČAILH proběhl souboj o první místo v tabulce mezi Hradcem Králové a Prague Rats, který nakonec skončil nerozhodně 4:4. „Po většinu zápasu jsme kontrolovali hru, měli jsme více šancí v první polovině zápasu jsme měli dát pět gólů a nebylo co řešit. Pak se na nás dotáhli, za stavu 4:2 do poslední čtvrtiny a s tím týmem, co máme, bychom to měli udržet,“ hodnotil utkání hradecký Jakub Novák. Dvoubodový hráč si nesmyslel, že by ze strany jeho celku došlo při vedení k polovení. „Chtěli jsme hrát pořád stejně, být aktivní dopředu. Pak jeden propadnutý puk, gól na 4:3, následně vyrovnání přes hráče na 4:4. Jak říkám, po většinu zápasu jsme kontrolovali hru a byli jsme lepším týmem.“

II. divize skupiny východ v neděli odehrála v Přerově druhý hrací den

pondělí 15.06.2020, 09:00
V neděli byl na programu druhý hrací den II. divize skupiny východ, hrálo se v Přerově. Jediným celkem po čtyřech zápasech bez porážky jsou Hanáci Kroměříž, hned tři týmy mají na svém kontě šest bodů a dvě mužstva zvítězila jednou.