Skupina DZápasyTabulky

Články

Letošní turnaj byl hodně vyrovnaný, míní trenér juniorů Pavel Würtherle

neděle 03.09.2017, 12:05
Juniorská reprezentace skončila na mistrovství světa v Nankingu čtvrtá. Češi na turnaji nestačili na dva soupeře z jihu Evropy – na Španělsko a Itálii. V turnaji končí těsně pod stupínky vítězů. Hráče Filipa Krále, Tomáše Zdráhala a Petra Dětského mrzelo především, že se od nich v závěrečné fázi turnaje odklonila štěstěna. Turnaj byl nezvykle vyrovnaný, poznamenal zase trenér juniorky Pavel Würtherle.

Junioři na bronz nedosáhli, Itálii podlehli 2:6

neděle 03.09.2017, 11:08
Česká juniorská reprezentace zůstane na letošním mistrovství světa bez medaile. Národní tým prohrál se silnou Itálií 2:6. Soupeř si díky přesilovým hrám vypracoval brzy náskok dvou branek, který si dokázal udržovat prakticky do konce zápasu. V závěru už Čechy do hry nevrátila ani powerplay. Juniorská reprezentace zůstává po deseti veleúspěšných letech bez medaile.

Juniorská reprezentace zůstala před branami finále. Popereme se o bronz, zní z týmu

čtvrtek 31.08.2017, 17:39
Česká republika zlato na juniorském šampionátu v Nankingu nezíská. Junioři ovšem v boji o medaile zůstávají. Po porážce 2:3 v prodloužení se Španělskem je čeká další soupeř z jihu Evropy. V neděli narazí v boji o bronz na Italy. Češi jsou odhodlaní zabojovat o zbývající cenný kov, tedy bronz. Tým je odhodlaný jej získat, je přesvědčený útočník Viktor Martínek a trenér Pavel Würtherle.

Čeští junioři vstali z mrtvých, jenže senzace se nekonala

čtvrtek 31.08.2017, 15:32
Napínavý a nervydrásající duel nabídlo semifinále českých juniorů se Španělskem. Po nevydařeném úvodu po polovině Češi prohrávali o dvě branky. Ovšem druhá polovina se českému týmu vydařila lépe a povedlo se srovnat na 2:2 zásluhou Kvapila a Zdráhala. Zápas tak došel až do prodloužení, kde však české naděje zhasly.

Postoupili jsme, protože jsme věřili, je přesvědčený trenér juniorů Pavel Würtherle

středa 30.08.2017, 15:08
Čeští junioři porazili Kolumbii ve čtvrtfinále 2:1 a jsou opět blíž boji o medaile. Ještě v poločase byl ovšem postupu blíž do semifinále blíž soupeř z Jižní Ameriky. Mladíci ale prokázali nezlomnou vůli a zásluhou dvou branek ve druhé části utkání zápas otočili ve svůj prospěch. Utkání hodnotili střelci cenných branek Jan Marek a Tomáš Novotný. Svůj pohled přidal i trenér Pavel Würtherle.