Archiv článků

Zlín udolal Přerov po nájezdech a v základní části neprohrál na vlastní ploše

sobota 28.05.2022, 16:00
Zlínští Devils stále zůstávají neporaženi, i když poprvé přišli o body. Ty jim jako první ukradl Přerov, který většinu času sice prohrával, ale v závěru stáhl dvoubrankovou ztrátu při hře bez brankáře, vyrovnávací gól třicet sekund před koncem vstřelil Aleš Jergl, který tak zkompletoval hattrick. Šlo se tedy do prodloužení, které ale nerozhodlo, takže na řadu musely přijít nájezdy. Ty došly až do sedmé série, protože Daniel Gazda a Jakub Navrátil skórovali dvakrát za sebou. Šťastnější byl nakonec zlínský hráč, který tak svému týmu zajistil bod navíc.

Hradec si pohrál i s posledním, Roller Storm porazil 8:1

sobota 28.05.2022, 14:29
V rámci 4. kola STILMAT extraligy divize Západ se v Třebechovicích utkal domácí Hradec Králové a hosté Roller Storm Praha. Týmy nastupovaly do zápasu v absolutně odlišných pozicích, když Hradec byl na prvním místě tabulky bez ztráty bodu a pražský tým na opačném konci bez jediného bodíku. Útěchou ale hostům mohl být první start Dominika Frodl, brankáře pardubického Dynama.

Přerovští hokejisté si poradili s Uherským Brodem a dotáhli se na Zlín

sobota 28.05.2022, 13:34
Inline hokejisté Uherského Brodu nastoupili v posledním domácím zápase proti IHC Night Birds Přerov

Brno předvedlo v derby proti Boskovicím velký vítězný obrat

sobota 28.05.2022, 13:23
Parádní inline hokej nabídlo jihomoravské derby mezi Brnem a Boskovicemi. Hosté, kteří i po dnešku stále čekají na první vítězství letošní sezóny vedli v prvním poločase už o tři branky, domácí však čtyřmi góly skóre otočili. Hosté stihli ještě jednou srovnat, jenže v úvodu druhé půle Brno dvěma trefami zadělalo na své vítězství. Boskovičtí v poslední minutě ještě vykřesali naději, ale Mission Roller už svou výhru v poměru 6:5 ustrážil. Hosté už jsou navíc bez šance zahrát si play-off.

Hradec zůstává neporažen, v Třebechovicích přetlačil Prague Rats

sobota 28.05.2022, 12:33
4. kolo STILMAT extraligy divize Západ nabídlo souboj prvního týmu s druhým. Do hradeckého azylu v Třebechovicích dorazil tým Prague Rats a v sázce bylo první místo. Souboji o čelo tabulky odpovídalo i nasazení obou týmů a vyhrocený závěr. Domácí nakonec porazili oslabenou sestavu Pražanů 4:3. V hostujícím dresu se představilo jen 7 borců a Martin Tvrzník navíc opustil hru už v úvodu zápasu.

Junioři se poperou o čelo, Devils potvrzují dominanci

pátek 27.05.2022, 20:00
Extraliga juniorů o víkendu nabídne celkem dvanáct zápasů. V západní části se o čelo tabulky přetahují Hořovice s Roller Storm. Zlínští Devils budou pro změnu obhajovat své dominantní postavení ve východní polovině soutěže.

Střed čeká boj o čelo, Východ začne soubojem vedoucích celků

pátek 27.05.2022, 19:15
Druhá nejvyšší soutěž završí květen souboji ve skupinách Střed a Východ. Západní týmy mají o víkendu volno.

Mládežnické kategorie budou mít o víkendu opět napilno

pátek 27.05.2022, 09:38
O víkendu si kolečka obují opět naší nejmenší hokejisté. Hrát se bude v kategorii dorostu, starších žácích a mladších žácích v divizi západ

Stilmat extraliga vstupuje do své druhé poloviny

čtvrtek 26.05.2022, 11:30
Extraliga inlinehokeje v sobotu vstoupí do své druhé poloviny základní části, ve které se už pomalu bude rozhodovat o místa ve čtvrtfinále play-off.

Statistické ohlédnutí za třetím kolem Stilmat extraligy

úterý 24.05.2022, 15:53
Česká nejvyšší soutěž má za sebou třetí hrací den, podívejme jak se jednotlivé zápasy promítly do celkových statistik

Mládežnické soutěže mají za sebou další hrací víkend.

pondělí 23.05.2022, 19:26
O víkendu se uskutečnili další mládežnické turnaje. Tentokráte se nám hrálo v dorostu, mladších žácích a přípravce. Odehrálo se nám 21 zápasů, ve kterých padlo 294 branek, což je v průměru 14 na jeden zápas.

Polička se dostala na čelo skupiny střed, rezerva Hořovic stále drží vedení na západě

pondělí 23.05.2022, 19:23
První liga mužů má za sebou další hrací týden, ve kterém se tentokráte hrálo pouze v divizi střed a západ. Polička se dostala na čelo divize střed, ale jen díky více odehraným zápasům než druhý Blackfin. V divizi západ stále drží vedoucí pozici rezervní tým Hořovic.

Hradec si na Smíchově s chutí zastřílel, Hořovicím nadělil devět branek

sobota 21.05.2022, 18:32
V posledním zápase 3. kola Stilmat extraligy na sebe narazili hokejisté Hořovic a Hradce Králové. Nováček soutěže na zkušené hráče z Hradce Králové nestačil, ten si s chutí zastřílel a zvítězil 9:1.

Černošice ani napodruhé nestačily na Rats

sobota 21.05.2022, 15:28
Černošice ve druhém sobotním utkání nestačily podruhé v sezóně na Rats, s kterým tentokráte prohrály 3:9

Přerov znovu přejel Boskovice, hattrickem se blýskl Tomáš Hanák

sobota 21.05.2022, 15:27
Po dopolední prohře v Brně si inline hokejisté Přerova spravili chuť odpoledne v Boskovicích, kde zapsali proti domácím po týdnu znovu jasnou výhru. K celkovému vítězství 9:3 přispěl třemi zásahy produktivní Tomáš Hanák.