Archiv článků

Mission Roller načepoval Uherskému Brodu jedenáctku a bere tři body

sobota 04.06.2022, 16:58
Jasného favorita měl odpolední duel mezi celky Mission Roller Brno a IHC KANCI Uherský Brod. A Brňanům se tuto roli podařilo do puntíku splnit. Už po první třetině měli na kontě pohodlný čtyřbrankový náskok. Nakonec padla i magická desetigólová meta. Brno načepovalo Kancům hned 11 branek a bere tři body za výhru 11:3.

Boskovice si proti Uherskému Brodu otevřely střelnici a vysoko zvítězily

sobota 04.06.2022, 16:57
Mezi Boskovicemi a Uherským Brodem se jednalo o souboj týmů ze spodních pater tabulky. I přes dlouhé čekání na první gól, který obstaral až 18. minutě boskovický Müller, se diváci dočkali hned deseti branek. Osm z nich nastříleli Boskovičtí, na to reagovali Kanci pouhými dvěma přesnými zásahy. Boskovice si tak v klidu dokráčely pro výhru 8:2.

Hořovice doma schytaly další debakl, Rats jim nasázeli jedenáct branek

sobota 04.06.2022, 14:38
V odpoledním utkání přivítaly Hořovice Prague Rats a chtěly odčinit svou ranní bezgólovou porážku, ovšem znovu se bodů nedočkaly. Hosté měli duel pevně ve své moci a postupně Cvočkařům nasázeli jedenáct branek. Hattrickem se na straně hostů prezentoval Jiří Brandejský, čestný úspěch domácích zaznamenal Jakub Žmola.

Černošice přetlačily Hradec 6:5 a mají tři body

sobota 04.06.2022, 14:35
Inline hokejisté Černošic zvládli domácí zápas, ve kterém porazili Hradec Králové těsně 6:5, i díky skvělé první půli, ve které čtyřikrát skórovali.

Devils nestačili na Brno a poprvé v sezoně padli

sobota 04.06.2022, 13:47
V rámci pátého kola STILMAT extraligy divize Východ se střetli dosud neporažení Devils ze Zlína a Mission Roller Brno. Utkání bylo po dlouhou dobu vyrovnané, avšak pět minut před koncem vedli Brňané o tři branky a zdálo se, že se jedná o jasnou záležitost. Ta se ale nekonala, Devils se třemi rychlými brankami vrátili zpět a vynutili si prodloužení. V tom byli přeci jen byli šťastnější Brňané, kterým přesilovkovou trefou zajistil vítězství Filip Král.

Druhá nejvyšší soutěž mužů má na programu další hrací den

sobota 04.06.2022, 12:50
První ligu mužů čeká v neděli osmý hrací den. Hrát se bude v divizi střed, kde jsou na programu tři zápasy, a ve skupině západ, kde se v Hořovicích uskuteční dva zápasy

První výhru Roller Stormu v sezóně zařídily hattricky Šulka s Vráblíkem

sobota 04.06.2022, 12:26
Vyrovnanou bitvu sliboval sobotní dopolední souboj mezi Hořovicemi a Roller Stormem, ale opak byl pravdou. Hosté si utkání zcela podmanili a nasázeli do sítě domácích, kteří se nakonec nezmohli ani na jeden jediný zásah, sedm branek v řadě.

Devils nepřipustili první porážku v sezóně a porazili Boskovice

sobota 04.06.2022, 11:59
Sedmé kolo STILMAT extraligy divize Východ nabídlo souboj dosud neporaženého Zlína s Boskovicemi. Zlínští Devils proti outsiderovi žádné překvapení nepřipustili. Boskovičtí sice po čtrnácti minutách hry dokonce vedli, avšak kvalitou nabití Východomoravané zachovali klid a nakonec si dokráčeli pro pohodlnou výhru 4:7.

Mladežnické zápasy se odehrají o víkendu v kategorii mladších žáků a přípravky

pátek 03.06.2022, 18:50
V mládežnických kategoriích si o víkendu obují kolečka pouze hráči v kategoriích mladších žáků a přípravky. Mladší žáci se o víkendu sejdou v Nové Pace a Zlíně, který bude rovněž místem nedělního turnaje přípravky.

Stilmat extraligu čeká o víkendu předposlední kolo základní části

čtvrtek 02.06.2022, 17:35
Stilmat extraliga má před sebou poslední dvě kola základní části, která s definitivní platností určí osm účastníků letošního play-off.

Reprezentace U16 a U18 čeká výběrové soustředění

čtvrtek 02.06.2022, 17:00
V neděli 5. června se v Přerově uskuteční výběrově soustředění mládežnických reprezentací do šestnácti a osmnácti let. Vrcholem sezony pro obě kategorie bude evropský šampionát ve španělském Valladolidu.

V Itálii začíná šampionát veteránů

pondělí 30.05.2022, 13:00
AKTUALIZUJEME – V italském Brunicu startuje veteránské mistrovství světa. Český tým bude mít zastoupení ve dvou kategoriích. Veteráni obhajují zlato z roku 2019, když uspěli v Asiagu. Legendy čeká premiéra.

Statistické ohlednutí za čtvrtým kolem Stilmat extraligy

pondělí 30.05.2022, 10:44
Česká nejvyšší soutěž má za sebou čtvrtý hrací den, podívejme jak se jednotlivé zápasy promítly do celkových statistik

Zlín ve východní divizi nepoznal hořkost porážky, Storm vládne západní části

pondělí 30.05.2022, 10:12
Juniorští hokejisté odehráli o víkendu třetí kolo své soutěže. Východní část se sešla na turnaji v Uherském Brodě, západní část pak v Hořovicích.

Polička udržela vedoucí pozici v divizi střed, rezerva Přerova vládne východu

pondělí 30.05.2022, 09:55
O víkendu se odehrálo další kolo první ligy. V sobotu měli hráči napilno ve východní divizi, v neděli pak v části střed.