Archiv článků

Juniorskou soutěž čeká předposlední hrací den

neděle 12.06.2022, 08:00
Pomalu, ale jistě nám vrcholí i soutěž juniorů, která má před sebou poslední dvě hrací kola. Ta definitivně rozdají čtyři vstupenky na finálový turnaj.

Krysy si v derby zastřílely, Roller Stormu daly 11 branek

sobota 11.06.2022, 14:25
Inline hokejisté Prague Rats zvládli pražské derby, když na Nikolajce nasázeli týmu Roller Storm 11 branek. Devět z celkových 15 branek padlo v první půli. Oscar Flynn a Martin Fiala v dresu hostů zaznamenali hattrick.

Přerov doma porazil Zlín a vyhrál extraligovou divizi Východ

sobota 11.06.2022, 14:21
Přerov – Inline hokejisté Přerova si v utkání šestého kola STILMAT extraligy poradili se Zlínem v přestřelce 7:5. Během osmi duelů divize Východ tak nasbírali celkem devatenáct bodů a do vyřazovacích bojů postupují z prvního místa. Dvoubrankové vedení si Night Birds vypracovali už v prvním poločase. Po dvou trefách Devils v samotném závěru nakonec stejným rozdílem i zvítězili.

Gólová přestřelka vyšla lépe Hradci. Východočeši tak ovládli základní část!

Hned sedmnáct gólů přinesl boj pražského Roller Stormu proti Hradci Králové. Pražané jich mají na kontě šest, Východočeši hned jedenáct. Hradečtí se dostali do vedení už na samém počátku utkání a přestože se domácí snažili dotahovat, ke svému soupeři se už nepřiblížili. Díky tomu se Hradec může pyšnit vítězstvím v základní části STILMAT extraligy, skupiny západ.

Vyrovnané utkání v Boskovicích zvládlo lépe Brno

sobota 11.06.2022, 13:47
Až nečekaně vyrovnaný duel to byl mezi Boskovicemi a Brnem. Po opatrnějším začátku se nakonec hosté dostali do vedení, které stouplo až na tři branky, jenže Boskovice následně stáhly náskok díky využitým přesilovkám a v závěru sahaly po vyrovnání. To Brno nedopustilo a brankou do prázdné brány pečetilo svou výhru.

Černošice podruhé v řadě doma vyhrály, porazily Hořovice

sobota 11.06.2022, 12:33
Inline hokejisté Černošic zvládli druhé domácí v řadě, když ve středočeském derby porazili Hořovice 7:5. Hosté v závěru druhé půle třikrát skórovali, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

Jedenáctigólová kanonáda! Přerov doma smetl Uherský Brod

sobota 11.06.2022, 12:32
Přerov – Inline hokejisté Přerova rozstříleli v šestém kole STILMAT extraligy Uherský Brod vysoko 11:1. Night Birds o vítězství rozhodli už v prvním poločase, který ovládli rozdílem čtyř branek. Po přestávce vedení ještě zvýraznili, Pavel Hanák s Alešem Jerglem navíc zkompletovali hattrick. Kanci, kteří třikrát inkasovali při vlastní přesilovce, zakončili základní části divize Východ bez výhry i bez bodu.

Drama do poslední chvíle! Vítězství v prodloužení ale bere Hradec

sobota 11.06.2022, 12:22
Vypjatý a vyrovnaný souboj přinesla pražská Nikolajka. Proti sobě nastoupili domácí Rats a hosté z Hradce Králové. Ti se také jako první ujali vedení, které drželi více jak polovinu utkání. Ovšem oba poločasy byly gólově naprosto rozdílné, proto přišlo na řadu i prodloužení. V něm byli úspěšnější Východočeši, kteří se tak mohli radovat ze zisku dvou bodů a vítězství v základní části západní divze.

Mládežnické soutěže se o víkendu odehrají pouze ve dvou kategoriích

pátek 10.06.2022, 14:58
O víkendu budou mít na pilno i ti nejmenší. V sobotu se uskuteční turnaj dorostu ve Zlíně a turnaj starších žáků divize východ v Uherském Brodě. Zároveň poznáme i účastníky finálového turnaje ve starších žácích, pro které o víkendu končí základní část.

Základní část Stilmat extraligy jde do finále

čtvrtek 09.06.2022, 19:50
Poslední hrací víkend základní části Stilmat extraligy rozhodne o složení čtvrtfinálových zápasů jednotlivých divizí. Východní divize čtvrtfinálové účastníky už zná, západní divize ještě čeká na toho posledního.

Mládežnické soutěže mají za sebou další hrací víkend

úterý 07.06.2022, 18:56
Sobota patřila mladším žákům, kteří se sešli ke svým turnajům ve Zlíně a v Nové Pace. V každé divizi se odehrálo šest zápasů, po kterých se na čele východní divize drží hráči Uherského Brodu a v západní divizi hokejisté Pardubic. Nedělní den pak patřel těm nejmenším, který po zlínském turnaji vévodí tým Břeclavi.

Blackfin ovládl chrudimské derby, rezerva Hořovic zvládla oba své domácí zápasy

úterý 07.06.2022, 18:22
Druhá nejvyšší soutěž mužů má za sebou další hrací víkend. V divizi střed zvládli chrudimské derby hráči Blackfin, kteří tak udrželi kontakt s vedoucí Poličkou. V západní divizi se odehráli dva zápasy v Hořovicích, které ovládli domácí hráči.

Statistické ohlednutí za pátým kolem Stilmat extraligy

úterý 07.06.2022, 16:23
Česká nejvyšší soutěž má za sebou pátý hrací den, podívejme jak se jednotlivé zápasy promítly do celkových statistik

Docházka byla náš největší problém, smutnil po zápase Budil

úterý 07.06.2022, 16:04
Uherský Brod zatím v sezóně ani jednou nevyhrál a v sobotním zápase proti Boskovicím ho čekal zápas pravdy. Pokud chtěli hráči z jihu Moravy pomýšlet na postup do vyřazovacích bojů, museli bezpodmínečně vyhrát. To se jim nepovedlo a tak příští sobotu proti Přerovu je čeká loučení s letošní sezónou.

Ronald Schubert: Je neskutečné, že dokážeme postavit taková dvě mužstva

sobota 04.06.2022, 21:15
Kapitán zlatého týmu na veteránském mistrovství světa Ronald Schubert dotáhl český tým až na vrchol. Ve finále Češi zdolali Slovensko a oplatili mu prohru z předchozí části turnaje. Schubert měl podíl i na stříbru týmu legend, který vedl jako trenér.