Archiv článků

Domácí Přerov na Final Four získal tituly v přípravkách, starších žácích i juniorce

úterý 25.06.2024, 17:30
Inline hokejisté Přerova v nedělním programu Mistrovství České republiky na domácí půdě získali tři prvenství. Ve finále přípravek Night Birds udolali Břeclav 7:6, ve starších žácích zvítězili nad Uherským Brodem 6:2 a v juniorech nad Roller Storm Praha 6:4. S bronzem odjely týmy Devils Zlín v přípravkách, Prague Rats se staršími žáky a Hořovice s juniory.

Lvi Břeclav potvrdili vítězství ze základní části v kategorii dorostu. Kroměříž ve finále mladších žáků udolala Zlín

pondělí 24.06.2024, 19:00
Břeclavští Lvi se stali mistry v kategorii dorostu a navázali na úspěšnou základní část. Ve finále Final Four si poradili s Roller Stormem Praha 5:3. Bronz i přes ztrátu čtyřgólového vedení v duelu o třetí místo vybojovali Prague Rats, Zlín udolali 8:7 po prodloužení. V kategorii mladších žáků suverénní Devils Zlín přišli o neporazitelnost až v posledním utkání sezony, kdy jim zlaté medaile doslova ukradli kroměřížští Hanáci. Utkání o bronz zvládli nováčci z Warriors Brno.

Lovosice ovládly první ligu! V semifinále vrátily loňskou porážku Blackfin Chrudim

neděle 23.06.2024, 11:00
SPM arena v Praze v sobotu přivítala účastníky Final Four 1. ligy. Úvodní semifinále nabídlo reprízu loňského finále, ve kterém Lovosice oplatily Chrudimi loňskou porážku. Druhé semifinále přineslo napínavou podívanou, kterou rozhodovala až nájezdová loterie, v niž měly více štěstí Hořovice. Zápas o bronz byl utkáním dvou rozdílných poločasů. V první polovině kralovalo béčko Přerova, ve druhém poločase však Chrudim předvedla obrat a nakonec zvítězila. Finále patřilo Lovosicím.

Brno oplatilo Prague Rats finálovou porážku a vystřídalo je na extraligovém trůně

sobota 22.06.2024, 18:30
Inline hokejisté Brna jsou novými šampiony Stilmat extraligy, ve finálovém zápase Final Four v Přerově si poradili s Prague Rats 6:2. Mission Roller tak soupeři z hlavního města v souboji o zlato vrátil rok starou porážku, tehdy mu podlehl vysoko 2:10. Jihomoravanům k titulu dvěma góly pomohl Filip Král, jednou se prosadili Strýček, Kučeřík, Rosendorf a Obdržálek. Rats branky Rubeše a Haška na obhajobu nestačily.

Hradec Králové přestřílel Zlín a z Final Four odjíždí s bronzem

sobota 22.06.2024, 17:15
Inline hokejisté Hradce Králové zvítězili v zápase o třetí místo Final Four STILMAT extraligy v Přerově nad Zlínem 10:6. Hattrickem se blýskli útočníci Filip Kuťák a Pavel Šimek. Devils v bojích o medaile podruhé v řadě prohráli a letošní sezonu nejvyšší soutěže zakončili čtvrtí.

Prague Rats na nájezdy udolali Zlín a čeká je repríza loňského finále proti Brnu

sobota 22.06.2024, 13:15
Inline hokejisté Prague Rats porazili v druhém semifinálovém utkání Final Four STILMAT extraligy v Přerově Zlín 4:3 po samostatných nájezdech. Celek z hlavního města ve druhém poločase dotáhl dvoubrankovou ztrátu a v samostatných nájezdech mu zařídil postup do finále Oscar Flynn. O titul si to Rats stejně jako v minulé sezoně rozdají s Brnem, zlínští Devils nastoupí do zápasu o bronz proti Hradci Králové.

Brno deklasovalo Hradec Králové a stejně jako loni si zahraje o zlato

sobota 22.06.2024, 12:00
Inline hokejisté Mission Roller Brno smetli v semifinále Final Four STILMAT extraligy v Přerově Hradec Králové 12:3 a podruhé v řadě postoupili do finále. Jihomoravanům se dařilo především v druhém poločase, během kterého nasázeli osm branek. Celkově čtyři góly si v utkání připsal Filip Král, Hradci nestačil ani hattrick Filipa Kuťáka.

MČR mládeže o víkendu vyvrcholí na Final Four v Přerově!

pátek 21.06.2024, 12:00
V sobotu 22. a v neděli 23. června se nejlepší inline hokejové týmy utkají v Přerově o tituly mistra České republiky v mládežnických kategoriích od nejmladších přípravek až po nejstarší juniory. Na turnaj Final Four vyšle své zástupce deset klubů, které čeká boj o poháry a medaile. Jako jediný český oddíl dokázali obsadit všechny kategorie zlínští Devils.

Final Four hostí Přerov. Obhájí Prague Rats titul?

čtvrtek 20.06.2024, 17:30
Inline hokejisté Prague Rats budou na Final Four Stilmat extraligy usilovat o druhé prvenství v řadě a zároveň obhajobu. V semifinále, které hostí Přerov se utkají se Zlínem. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Brno a Hradec Králové. Finalista z minulého ročníku a Východočeši se na Hané představí od sobotních 10 hodin, duel Pražanů s Devils odstartuje v 11:30. Odpoledne se odehrají zápasy o 3. místo a finále.

1. liga: Na Final Four postupují oba loňští finalisté, Přerov B o účast připravil Kroměříž

úterý 18.06.2024, 18:30
Inline hokejisté Blackfin Chrudim mohou nadále pomýšlet na obhajobu prvenství v 1. lize z minulé sezony. Jako vítěz skupiny Střed postoupili na Final Four, které si zahrají spolu s loňským finalistou IHC ESSE Lovosice, rezervou Hořovic a B-týmem Přerova. Night Birds se do čela skupiny Východ posunuli v posledním kole a na finálovém turnaji budou startovat místo Kroměříže. Ta se nakonec umístila s dvoubodovou ztrátou druhá. Final Four proběhne v pražské SPM aréně v sobotu 22. června.

David Hrazdira: Dokážeme hrát s nejlepšími, Final Four si pojedeme užít

neděle 16.06.2024, 15:00
Téměř do roka a do dne oplatili zlínští Devils přerovským Night Birds vyřazení ve čtvrtfinále Stilmat extraligy. V sérii sice prohrávali 0:1 na zápasy, jenže dokázali ji otočit a zajistili si místo na turnaji Final Four. V Přerově však musely o postupujícím rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil právě kapitán Zlína – David Hrazdira. Ten ve druhém utkání vyrovnával na 3:3 a zavelel k obratu svého týmu!

Obrat! Zlín ve čtvrtfinále oplatil Přerovu loňskou porážku a postupuje do Final Four

sobota 15.06.2024, 20:00
Inline hokejisté Zlína se radují z postupu na Final Four Stilmat extraligy. Ve druhém zápase čtvrtfinále porazili Přerov po obratu 6:4 a v rozhodujících nájezdech jim zařídil celkové vítězství v sérii kapitán David Hrazdira. Devils se tak stali jediným týmem, který v sobotních vyřazovacích bojích dokázal vyzrát na lépe postaveného soupeře po základní části. Night Birds na jejich půdě zároveň vrátili porážku ve stejné fázi sezony z minulého roku.

Další učastníkem Final Four je loňský vítěz, který i napodruhé porazil v derby Storm

sobota 15.06.2024, 19:00
Co se dařilo Roller Stormu Praha v základní části, to se nepovedlo ve čtvrtfinále. Pražský tým totiž jako jediný dokázal dvakrát zdolat vítěze západní skupiny Prague Rats, ovšem soupeř jim ve čtvrtfinále porážky vrátil i s úroky a cesta Roller Stormu končí ve čtvrtfinále. Prague Rats budou v silné konkurenci po roce obhajovat zisk trofeje na Final Four.

Přerov na úvod čtvrtfinále rozstřílel Zlín a má postupový mečbol

sobota 15.06.2024, 17:30
Inline hokejisté Přerova porazili v prvním utkání čtvrtfinále play-off Stilmat extraligy doma Zlín vysoko 6:1 a v sérii vedou 1:0. Hattrickem se na tom podílel Karel Plášek, který se celkově trefil nakonec čtyřikrát. Jediným z hráčů Devils, jenž dokázal překonat brankáře Night Birds Petra Žurka, byl Adam Hamrla. Night Birds tak ve druhém duelu budou útočit na postup do Final Four, Zlínští budou odvracet konec sezony.

Derby v dramatickém čtvrtfinálovém prodloužení zvládli hráči Rats, mají tak první bod

sobota 15.06.2024, 16:15
V dramatickém čtvrtfinálovém zápase Stilmat Extraligy se IHC Prague Rats podařilo získat první bod v sérii s IHC Roller Storm. Ač Rats nastoupili bez několika hráčů, tak dokázali po většinu zápasu držet vedení, které až v samotném závěru dokázali hráči Roller Stormu srovnat. Prodloužení ovšem rozhodlo, že Jakub Bernad první bod v sérii posunul na stranu Prague Rats.