Úvodní prohra s Francií

Úvodní prohra s Francií

V Italské Roaně bylo zahájeno ME U18. Naši mladicí vstoupili do turnaje proti Francii a na úvod těsnou podlehli 1:2.

Hned od úvodních minut byla Francie aktivnější a český výběr musel čelit úvodního tlaku. V polovině prvni části se hra vyrovnala a naše mužstvo šlo do vedeni diky spolupráci Abazaje a Zdráhala, kdy druhý jmenovaný skóroval na 1:0. Tento stav byl i po první polovině utkání. 

Bylo zřejmé, že soupeř musí přidat a v druhé části něco vymyslet. 
Francouzké mužstvo zvýšilo obrátky a i diky faulům našich hráčů se dostalo do hry. Naše družstvo úspěšně odbranilo vice než minutovou soupeřovu presilovku 4 na 2 a i diky vynikajícímu výkonu brankáře Daniela Hufa drželo nadějný výsledek. Bohužel stav nevydržel dlouho a náš tým dvakrát inkasoval. Poté už si Francie jednobrankový náskok pohlídala.

FRANCIE - ČESKÁ REPUBLIKA 2:1 (0:1)
Branky: 25:09 Godano, 29:26 Boitard - 5:15 Zdráhal.

Zápis o utkání