Hořovice v přestřelce udolaly Černošice, pětkrát se trefil David Jindra

Ve 4. STILMAT Extraligy inline hokeje přivítali hráči Hořovic na svém hřišti Černošice a už v prvním poločase byla k vidění slušná přestřelka. Zkraje druhé půle hosté dvěma brankami srovnávali na 5:5, jenže hrdinou domácích se stal David Jindra, který se poté trefil třikrát v řadě a celkem zaznamenal pět zásahů v utkání.

Do utkání dvou celků, které měly na svém kontě do té doby jen jednu výhru, vstoupili lépe hosté a už v úvodní minutě se ujali vedení zásluhou trefy Adama Kubíka. Domácí poté hru srovnali a přesně v sedmé minutě přišlo vyrovnání. Postaral se o něj svým zásahem Daniel Čech. Poprvé do vedení se domácí dostali za další necelé čtyři minuty, kdy se trefil David Jindra. Černošice dokázaly ještě jednou vyrovnat, když se trefil Petr Kafka, ovšem domácí předvedli smrtící šestnáctou minutu a tři góly během čtyřiačtyřiceti sekund. Postupně se trefili David Jindra, Ondřej Kešner a Samuel Chrenka. Z tříbrankového vedení stihli hosté ještě v závěrečné minutě, trefil se Jan Kern a snížil tak na 3:5 z pohledu Černovic.

Úvod druhé vyšel hostům skvěle a díky dvěma slepeným brankám srovnali. Nejprve se prosadil Michal Bezouška a krátce po něm vyrovnal na 5:5 Jan Kern. Ve 24. minutě dostali domácí k dispozici první a nakonec poslední přesilovku zápasu, kterou dokázali využít – hattrick završil David Jindra a bylo to 6:5. Tentýž muž chytil velkou gólovou slinu a přidal ještě další dvě na své gólové konto. Nejprve ve 27. minutě a poté krátce před polovinou druhé dvacetiminutovky. Cvočkaři si tříbrankový náskok hýčkali a směřoval za třemi body. Pro hosty vykřesal naději dvě a půl minuty před koncem David Kafka, ale jeho zásah byl nakonec tím posledním v zápase. Hořovice vyhrály 8:6.

28.05.2022 17:00| 4.kolo| Nikolajka| 25 diváků