1.liga

Název Statistiky
1. liga – Střed Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
1. liga – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
1. liga – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Final Four 1. ligy 2023 Zápasy Týmové Hráčské

Články

1. liga: Na Final Four postupují oba loňští finalisté, Přerov B o účast připravil Kroměříž

úterý 18.06.2024, 18:30
Inline hokejisté Blackfin Chrudim mohou nadále pomýšlet na obhajobu prvenství v 1. lize z minulé sezony. Jako vítěz skupiny Střed postoupili na Final Four, které si zahrají spolu s loňským finalistou IHC ESSE Lovosice, rezervou Hořovic a B-týmem Přerova. Night Birds se do čela skupiny Východ posunuli v posledním kole a na finálovém turnaji budou startovat místo Kroměříže. Ta se nakonec umístila s dvoubodovou ztrátou druhá. Final Four proběhne v pražské SPM aréně v sobotu 22. června.

1. liga: Pardubice uvidí chrudimské derby. Uspěje v něm Blackfin, nebo Eagles?

neděle 09.06.2024, 08:00
Druhá červnová neděle bude patřit dalším zápasům první ligy ve skupinách Západ a Střed. V prvně jmenované se oba lovosické týmy – IHC ESSE a ASK ILH – představí pod střechou haly Nikolajka, kde vyzvou Roller Storm Praha B a celek Jsmeinline. Na východě Čech hostí rezerva Hradce Králové Poličku a Úhřetice, dojde také na chrudimské městské derby mezi IHC Blackfin a IHC Eagles.

Hořovice B si to s Lovosicemi rozdají o první příčku, Kroměříž a Lvi míří do Přerova

sobota 01.06.2024, 20:00
Nedělní prvoligový program nabídne program všech tří divizí. V západní části změří v přímém souboji o první místo síly rezerva Hořovic a IHC ESSE Lovosice. Proti sobě zároveň stanou nejproduktivnější hráči skupiny, stejně jako ve střední skupině v případě duelu Polička – Blackfin Chrudim. Suverén skupiny Východ Kroměříž se představí na přerovské půdě.

Devils čeká v extralize Brno, Hradec Králové čeká domácí série

pátek 24.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Zlína a Brna nasbírali v dosavadním průběhu STILMAT extraligy shodně sedm bodů. Po sobotních zápasech může jeden z těchto týmů figurovat na čele tabulky skupiny Východ, kde se momentálně nachází Přerov, na který tentokrát vyšel volný los. V sobotu dopoledne nastoupí Devils a Mission Roller ve Zlíně proti sobě. Ve skupině Západ 1. ligy na sebe podruhé v sezoně narazí dva účastníci z Lovosic.

Jak se změní extraligové tabulky? O víkendu pokračuje také první liga

pátek 17.05.2024, 12:00
Hned tři účastníci západní skupiny Stilmat extraligy inline hokeje zatím získali stejný počet bodů. Hradec Králové zamíří k dalšímu kolu do Černošic, pražské celky Rats a Roller Storm se postaví Hořovicím. Lídr východní skupiny ze Zlína se na svém stadionu střetne s Přerovem, který čeká i zápas v Uherském Brodě. Dalších osm duelů pak od pátku do neděle nabídne prvoligová soutěž.