Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Brňané se na první bod nadřeli, vítězství potvrdili až gólem do prázdné branky

sobota 15.06.2024, 14:30
Pod Špilberkem začalo čtvrtfinále hrané na dva vítězné zápasy. Na fanoušky čekal souboj mezi Brnem a Uherským Brodem. První část nabídla opatrnou podívanou, mnoho šancí a gólu k vidění nebylo. Přesto se Brno radovalo po gólů Drobného. Druhá dvacetiminutovka už byla o poznání zajímavější, a hlavně začaly padat góly. Brňané si drželi náskok, a nakonec ho s vypětím všech sil udrželi. Gólem do prázdné navíc potvrdil první čtvrtfinálovou výhru Filip Král.

První čtvrtfinálové drama patří Hradci Králové. Dvě minuty před koncem rozhodl Brožek!

sobota 15.06.2024, 12:30
První čtvrtfinále Stilmat extraligy nabídlo napínavou a dramatickou bitvu. Po úvodním utkání se v Třebechovicích k postupu na Final Four přiblížil sice Hradec Králové, jenže s Hořovicemi větší část zápasu prohrával. Rozhodla až branka ve 38. minutě, kterou se pod výhru 3:2 podepsal David Brožek. Cvočkaři ale do odvety neskládají zbraně.

Osm týmů si zahraje o čtyři místa na Final Four. Extraligové čtvrtfinále je tady!

pátek 14.06.2024, 14:00
Osm nejlepších týmů Stilmat extraligy se v sobotu utká ve čtvrtfinále play-off. Vítěz skupiny Západ a úřadující šampion Prague Rats narazí na městského rivala Roller Storm, kterému v základní části dvakrát podlehl. Lídr skupiny Východ Brno půjde na Uherský Brod, stejně jako v minulé sezoně pak proti sobě stanou Přerov a Zlín. Čtvrtou dvojici ve vyřazovacích bojích tvoří Hradec Králové a Hořovice.

Dělali jsme zbytečné chyby, závěr jsme naštěstí zvládli, oddechl si přerovský Tomáš Hanák

pondělí 10.06.2024, 08:00
Druhou porážku během jednoho dne Night Birds nepřipustili. Doma proti Uherskému Brodu sice ve druhé půli museli dosahovat dvoubrankovou ztrátu, přesto si ale dokázali poradit a do play-off jdou z druhého místa skupiny Východ. Loňskému účastníkovi Final Four pomohl oddechový čas, po kterém vsítil tři góly a otočil skóre. Rozhodující trefu zaznamenal ve 39. minutě Tomáš Hanák.

Zlínský Richard Hrazdira po hattricku: Góly nás nabudily, je to zásluha celého týmu

neděle 09.06.2024, 16:30
Zlínští Devils předvedli v prvním poločase zápasu s Přerovem gólovou smršť. Vidět při ní byl i Richard Hrazdira, který do sítě Night Birds nastřílel hattrick. Především jeho třetí trefa stála za to. Jednadvacetiletý útočník kličkou do forhendu posadil brankáře Šejbu na zadek a pak zamířil do odkryté brány.