Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Kanci potrápili favorita z Brna, tři body nakonec putovaly do moravské metropole

sobota 25.05.2024, 15:35
Nervy drásající zápas na půdě Kanců nakonec přinesl překvapivě vyrovnanou bitvu. Brzké vedení domácích ale nakonec otočili hráči z Brna ve svůj prospěch. V tomto úspěchu jim pomohl zejména druhý poločas, během kterého se prosadili rovnou čtyřikrát.

První příčku si berou zpět Rats, uspěli v přímém souboji s Hradcem Králové

sobota 25.05.2024, 14:45
Hradec Králové se sice vítězstvím s Roller Stormem vyhoupl na vedoucí pozici západní divize, jenže dlouho na ní nevydržel. Do Třebechovic přijeli Prague Rats, kteří si první příčku rychle vzali zpět, když s Hradcem Králové zvítězili 8:4.

Devils si spravili chuť a vysoko porazili Boskovice, které nedokázaly navázat na první výhru

sobota 25.05.2024, 14:15
Zlín napravil dopolední vysokou porážku s Mission Roller Brno a dokázal po třech porážkách v řadě naplno bodovat. Naopak hosté nedokázali navázat na výhru z Uherského Brodu a zůstávají na posledním místě východní skupiny. Devils sice v utkání brzy prohrávali, ale dokázali získat zápas pod kontrolu.

Boskovice si připisují první výhru za tři body! Kanci ztrácejí po slibném rozjezdu

sobota 25.05.2024, 11:05
Až v pátém zápase se povedlo Boskovicím naplno bodovat a získat první vítězství. Ve prospěch hostů rozhodla zejména první půle, kterou vyhráli o tři branky. Druhý poločas naopak nabídl dramatickou a vyrovnanou zápletku. Nakonec se ale ze tří bodů radovaly právě Boskovice, které přibrzdily slibně rozjeté Kance z Uherského Brodu.

První minuty rozhodly o výhře Brna ve Zlíně. Mission Roller nasypal Devils 11 branek!

sobota 25.05.2024, 11:00
Netradičně již v devět hodin ráno zahájili Devils Zlín zápas s Mission Roller Brno. Oba soupeři v tabulce před utkáním měli po sedmi bodech, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Brno ale mělo vynikající vstup do zápasu a po celé utkání bylo velmi produktivní, což vedlo k jedenácti gólům do zlínské branky a zisku tří bodů.