Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Brno bez větších potíží rozstřílelo Přerov, hattrickem se blýskl Filip Král

sobota 01.06.2024, 14:30
Odpolední program extraligy inline hokejistů nabídl souboj mezi Brnem a Přerovem, ve kterém od začátku diktovali tempo hry domácí. Ti hned od úvodu vedli a drželi si potřebný náskok, který ještě navyšovali. Po jasném a dominantním výkonu vyhráli 6:2, hned tři góly zapsal odchovanec Komety a současný hráč Pittsburghu Filip Král.

Drama na Nikolajce! Prague Rats nakonec po prodloužení porazili Hořovice

sobota 01.06.2024, 13:00
Parádní vstup do zápasu Hořovic a snaha Rats o srovnání a obrat, který ale nakonec domácí tým zvládl a proti Cvočkařům získal dva body po výhře v prodloužení po výsledku 7:6, o čemž rozhodl Matyáš Filip. Taková byla podívaná, která otevřela sobotní program na Nikolajce.

Přerov si vystřílel tři body v Boskovicích. Zářil Navrátil

sobota 01.06.2024, 12:30
Pátý víkend Stilmat Extraligy inline hokeje začal na zimním stadionu v Boskovicích, kde domácí tým hostil Přerov. Night Birds jako favorit splnil svoji roli a posunuli se tak na druhé postupové místo. Přerov nezaskočila ani rychlá branka z úvodní minuty utkání, načež zejména ve druhé polovině hosté nedali Boskovicím příliš prostoru ke zdramatizování zápasu.

Stilmat extraliga: Rats mohou odskočit Hradci, dočkají se Černošice první výhry?

pátek 31.05.2024, 14:00
První červnový den nebude patřit pouze všem dětem, které mají svátek, ale také zápasům Stilmat extraligy inline hokeje. Prague Rats mohou využít volna druhého Hradce Králové a vytvořit si na první příčce skupiny Západ výraznější náskok. V rámci pátého kola se střetnou s Hořovicemi a Černošicemi, které letos ještě nezvítězily. Ve Zlíně proti sobě nastoupí dva ze tří nejproduktivnějších hráčů skupiny Východ a bývalí spoluhráči – zlínský Lukáš Chludil a uherskobrodský Jiří Suhrada.

Dohrávka pro Hořovice. Černošice zůstávají na dně západní divize

středa 29.05.2024, 21:30
Cvočkaři z Hořovic zvládli dohrávku posledního kola Stilmat extraligy na černošickém stadionu výsledkem 7:3 a přiblížili se k postupu do čtvrtfinále. Naopak, domácí Černošice se stále nedokázali vzpamatovat a využít možnosti, dotáhnout se bodově právě ke 4. celku západní divize.