Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Hradec přetlačil Černošice, obrat dokonal v nájezdech Marha

sobota 20.05.2023, 12:46
Hradečtí inline hokejisté prohrávali v domácím utkání v pardubickém azylu s týmem Černošic už 3:7. Kuťákovi svěřenci se ovšem nevzdali a nakonec vybojovali výhru po samostatných nájezdech. Pětkrát se v utkání trefil Filip Kuťák, vítězný nájezd si připsal mladík Marha.

Rats podlehli nepřízni počasí! Recept našel Roller Storm

sobota 20.05.2023, 12:15
Jediný sobotní zápas na pražské Nikolajce byl svědkem utkání s možná překvapivým výsledkem. Dosud neporažení Prague Rats totiž nezvládli zápas s Roller Stormem a přišli o svou neporazitelnost. Tabulka skupiny Západ je tak nyní mezi čtyřmi nejlepšími týmy opravdu vyrovnaná!

Přerov přišel o tři body těsně před sirénou, Brno udolal po prodloužení

sobota 20.05.2023, 12:12
Dva obraty, dvě využité přesilovky a dělba bodů. Inline hokejisté Mission Roller Brno díky gólu Davida Sedláčka 9,9 sekundy před koncem získali v Přerově bod. Prodloužení pak rychle rozhodl domácí Stanislav Svozil a Night Birds zvítězili 7:6. Svozil si v zápase připsal celkem pět bodů za dva góly a tři asistence.

Extraligu čeká třetí hrací sobota. Dočkají se Cvočkaři a Kanci prvních bodů?

pátek 19.05.2023, 18:30
Nejvíce bodů mají po dvou kolech Stilmat extraligy zatím suverénní Prague Rats. První tým skupiny Západ se ve třetím kole v souboji dvou pražských zástupců představí proti Roller Stormu Praha. Do akce se také znovu dostanou oba loňští účastníci finále – Přerov a Hradec Králové. Zatímco Night Birds čekají Brno a Boskovice, Hradec Králové prověří Černošice s Hořovicemi.

Rats zatím neztratily ani bod, zlínský Gazda sázel hattricky

pondělí 15.05.2023, 18:00
Inline hokejisté Prague Rats jsou po dvou kolech Stilmat extraligy jediným mužstvem, které získalo všechny body, o které hrálo. Pražané navázali na vítězství z Hradce Králové proti Černošicím a Hořovicím. Lídrem moravské skupiny je Zlín, Devils v sobotu v prodloužení udolali Brno a pak i zásluhou šesti gólů Daniela Gazdy rozstříleli Uherský Brod.