Extraliga

Název Statistiky
Final Four Stilmat extraligy 2023 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Stilmat extraliga: První výhra Hořovic, Zlín si upevnil vedení na Východě

pondělí 29.05.2023, 19:00
Inline hokejisté Hořovic si ve čtvrtém kole Stilmat extraligy připsali první výhru v letošní sezoně. Čekání na jakýkoliv bodový zisk, které trvalo čtyři zápasy, prolomili proti Roller Storm Praha. V sérii bez porážky pokračuje lídr moravské části nejvyšší soutěže Zlín. Po vítězství v duelu s druhými Boskovicemi navíc zvýšil náskok na čele tabulky na šest bodů.

VIDEO: Michal Kořének hodnotí vítězné zápasy Devils Zlín s Brnem a Boskovicemi

sobota 27.05.2023, 22:00
Zlínští Devils se řítí Stilmat extraligou a zatím nenašli přemožitele. V sobotním programu navíc Devils zdolali Brno i Boskovice za tři body a na vedoucí příčce skupiny Východ už vedou o šest bodů. Za posledními zápasy se ohlédl v rozhovoru zlínský brankář Michal Kořének.

Uherský Brod po sobotních duelech stále bez bodu

sobota 27.05.2023, 15:50
Hokejisté Uherského Brodu prohráli také druhý sobotní duel, když nestačili na brněnský celek a prohráli 7:10. K vítězství týmu Mission Roller Brno přispěl hattrickem Filip Král. Brno tak po prohře ve Zlíně získalo tři body alespoň v Uherském Brodu.

Hráči Rats potvrdili roli favorita. Hořovice tahaly za kratší provaz

sobota 27.05.2023, 15:48
V rámci dvojzápasu Hořovice vyzvaly pražské Rats, aktuálního lídra západní tabulky Stilmat extraligy. Právě Rats zvládli vstup do utkání a až do posledních minut drželi čisté konto. Hořovičtí si dlouho lámali zuby, ale nakonec nulu v závěru utkání smazali. Prague Rats zvítězili poměrem 1:3.

První body pro Hořovice! Na Nikolajce přehrály Roller Storm

sobota 27.05.2023, 13:41
Sobotní dopoledne přineslo první vítězství pro celek Cvočkařů, kteří díky skvělému vstupu do utkání na zimním stadionu Nikolajka poměrem 8:4 porazili celek IHC Roller Storm Praha.