Final Four Stilmat extraligy 2024 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Boskovice si připisují první výhru za tři body! Kanci ztrácejí po slibném rozjezdu

sobota 25.05.2024, 11:05
Až v pátém zápase se povedlo Boskovicím naplno bodovat a získat první vítězství. Ve prospěch hostů rozhodla zejména první půle, kterou vyhráli o tři branky. Druhý poločas naopak nabídl dramatickou a vyrovnanou zápletku. Nakonec se ale ze tří bodů radovaly právě Boskovice, které přibrzdily slibně rozjeté Kance z Uherského Brodu.

První minuty rozhodly o výhře Brna ve Zlíně. Mission Roller nasypal Devils 11 branek!

sobota 25.05.2024, 11:00
Netradičně již v devět hodin ráno zahájili Devils Zlín zápas s Mission Roller Brno. Oba soupeři v tabulce před utkáním měli po sedmi bodech, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Brno ale mělo vynikající vstup do zápasu a po celé utkání bylo velmi produktivní, což vedlo k jedenácti gólům do zlínské branky a zisku tří bodů.

Devils čeká v extralize Brno, Hradec Králové čeká domácí série

pátek 24.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Zlína a Brna nasbírali v dosavadním průběhu STILMAT extraligy shodně sedm bodů. Po sobotních zápasech může jeden z těchto týmů figurovat na čele tabulky skupiny Východ, kde se momentálně nachází Přerov, na který tentokrát vyšel volný los. V sobotu dopoledne nastoupí Devils a Mission Roller ve Zlíně proti sobě. Ve skupině Západ 1. ligy na sebe podruhé v sezoně narazí dva účastníci z Lovosic.

Night Birds vedou východní skupinu, čtyřmi góly se blýskl mladíček David Svozil

sobota 18.05.2024, 18:45
Další utkání Přerova, další výhra a další podařené utkání pro Davida Svozila. Ten se již v předchozím klání s Devils předvedl třemi góly, nyní se zapsal jako autor dokonce pod čtyři z nich. Výrazným podílem tak napomohl výhře 6:4 nad domácími Kanci, čímž se Night Birds posunuli do čela moravské divize.

Devils poprvé v sezóně nebodovali, od Přerova dostali šest branek

sobota 18.05.2024, 16:19
Žlutomodří po třech bodových utkáních neoloupili soupeře z Přerova ani o bod. Svým neúspěchem tak navázali na prohru s Kanci. Těm v minulém utkání podlehli po prodloužení. Night Birds naopak výhrou odčinili zaváhání s Brnem, proti kterému prohráli o čtyři góly.