Extraliga

Název Statistiky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Brno dokonalo v Boskovicích obrat v prodloužení a z utkání bere dva body!

sobota 06.05.2023, 19:53
První květnovou sobotou odstartoval nový ročník STILMAT extraligy inline hokeje. V prvním kole na sebe mimo jiné narazily celky Boskovic a Brna. Hosté z druhého největšího českého města šli rychle do vedení, Boskovice však převzaly kormidlo utkání na domácím stadionu rychle do svých rukou. Ačkoliv domácí mužstvo dlouho vedlo, z výhry se radoval soupeř. Brňané v závěru třetí třetiny srovnali a nakonec rozhodli v prodloužení ve zdvojnásobené početní výhodě z hole Pavla Strýčka.

Černošice udolaly v těžkém zápase na Nikolajce Hořovice

sobota 06.05.2023, 19:51
Začátek nového ročníku Stilmat extraligy obstaral v Praze na Nikolajce souboj Hořovic s Černošicemi. Rychlý zápas plný šancí nakonec dopadl lépe pro hosty z Černošic, kteří v utkání zvítězili těsně 6:5.

Night Birds měli nakročeno k druhé výhře, zlínští Devils však předvedli comeback

sobota 06.05.2023, 16:26
Přerov přijel do Zlína po vítězném utkání v Uherském Brodě, a i v krajském městě se mu zpočátku velmi dařilo. Dokonce již ve 14. minutě vedl o čtyři góly a směřoval k dalším třem bodům. Devils se ale soupeře rozhodně nezalekli, postupně vyrovnali, a nakonec si vybudovali dvoubrankový náskok. Ten už Přerované v závěru nedotáhli, dokázali pouze snížit, takže po prvním hracím dni patří první místo ve skupině Východ žlutomodrým.

Hradec zabral, ve druhém utkání porazil Roller Storm v prodloužení

sobota 06.05.2023, 14:40
Inline hokejisté Hradce ve druhém zápase zabrali a po domácí výhře 7:6 v prodloužení nad Roller Storm zapisují první body do letošní extraligové tabulky. Pět branek vstřelil Filip Kuťák. Unikátní zápis pak dokázal Zděnek Čáp, který asistoval u každého z hradeckých gólů.

Obhájce titulu si vítězství v Uherském Brodě pohlídal, Night Birds přehráli Kance

sobota 06.05.2023, 14:18
Night Birds začali sezonu na výbornou. V úvodním utkání zamířili na plochu Uherského Brodu, kde byl zápas dlouho vyrovnaný. Pak už se ale rozstříleli hráči Přerova, kteří před přestávkou nasázeli tři branky a odskočili tak do pohodlného náskoku. Kanci začali stíhat až ve druhém poločase, obranu však stále nezvládali optimálně a po přestřelce nakonec padli 3:7.