Extraliga

Název Statistiky
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Devils otočili zápas s Přerovem a ustáli závěrečný nápor soupeře

sobota 17.06.2023, 16:20
Zápas dvou odlišných poločasů se odehrál ve Zlíně, když Devils tahali v prvních dvaceti minutách za kratší konec, aby ve druhé části otočili zápas. Jenže Night Birds nesložili zbraně a v závěru ještě mocně usilovali o srovnání stavu. Jenže posledním minutám kralovali brankáři a první vítězství patří Zlínu.

Krysy v pohodě došly do Final Four, v odvetě rozstřílely Roller Storm 8:1

sobota 17.06.2023, 15:35
Odvetné utkání čtvrtfinále mezi Prague Rats a Roller Storm Praha nabídlo klidný zápas s jasnou postupovou tečkou pro Prague Rats. Martin Lukeš v domácí brance přišel o čisté konto až necelou minutu před závěrečnou sirénou a Rats se po roční odmlce opět budou účastnit finálového turnaje.

Kafka jednadvacet vteřin před koncem nasměroval Černošice do Final Four!

sobota 17.06.2023, 14:13
Druhý čtvrtfinálový zápas mezi Hradcem Králové a Černošicemi nabídl nervydrásající přestřelku. Dlouhou dobu se ve vedení drželi domácí, kteří si po úvodní výhře šli pro postup, ale v průběhu druhého poločasu měli navrch hradečtí hráči. Celou podívanou ale rozhodl 21 vteřin před koncem základní hrací doby domácí Petr Kafka, jež poslal Černošice do Final Four!

Mission Roller Brno je prvním účastníkem Final Four! Boskovice na soupeře nestačily

sobota 17.06.2023, 13:05
V odvetě sice už Boskovice nevyšly gólově naprázdno a po pětašedesáti vteřinách šly do vedení, ovšem na výraznější drama to ve druhém čtvrtfinále nestačilo. V brněnském dresu totiž znovu exceloval Filip Král, k němuž se opět přidal i Zdeněk Kubica a Mission Roller už se může začít těšit na účast na finálovém turnaji v Chrudimi po vítězstvích 6:0 a 6:2.

Černošice si aktivní hrou zasloužily v souboji proti Hradci Králové první vítězství

sobota 17.06.2023, 12:30
Čtvrtfinálový souboj Černošic a Hradce Králové předpovídal atraktivní souboj a to se i naplnilo. K vidění byl rychlý hokej plný akcí na obou stranách. Nakonec více štěstí měly Černošice, které dokázaly uhájit vedení z první poloviny zápasu. V sérii se tak ujaly vedení 1:0 a v domácím prostředí mohou pomýšlet na postup.