Extraliga

Název Statistiky
Final Four Stilmat extraligy 2024 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Stilmat extraliga: Rats mohou odskočit Hradci, dočkají se Černošice první výhry?

pátek 31.05.2024, 14:00
První červnový den nebude patřit pouze všem dětem, které mají svátek, ale také zápasům Stilmat extraligy inline hokeje. Prague Rats mohou využít volna druhého Hradce Králové a vytvořit si na první příčce skupiny Západ výraznější náskok. V rámci pátého kola se střetnou s Hořovicemi a Černošicemi, které letos ještě nezvítězily. Ve Zlíně proti sobě nastoupí dva ze tří nejproduktivnějších hráčů skupiny Východ a bývalí spoluhráči – zlínský Lukáš Chludil a uherskobrodský Jiří Suhrada.

Dohrávka pro Hořovice. Černošice zůstávají na dně západní divize

středa 29.05.2024, 21:30
Cvočkaři z Hořovic zvládli dohrávku posledního kola Stilmat extraligy na černošickém stadionu výsledkem 7:3 a přiblížili se k postupu do čtvrtfinále. Naopak, domácí Černošice se stále nedokázali vzpamatovat a využít možnosti, dotáhnout se bodově právě ke 4. celku západní divize.

Kanci potrápili favorita z Brna, tři body nakonec putovaly do moravské metropole

sobota 25.05.2024, 15:35
Nervy drásající zápas na půdě Kanců nakonec přinesl překvapivě vyrovnanou bitvu. Brzké vedení domácích ale nakonec otočili hráči z Brna ve svůj prospěch. V tomto úspěchu jim pomohl zejména druhý poločas, během kterého se prosadili rovnou čtyřikrát.

První příčku si berou zpět Rats, uspěli v přímém souboji s Hradcem Králové

sobota 25.05.2024, 14:45
Hradec Králové se sice vítězstvím s Roller Stormem vyhoupl na vedoucí pozici západní divize, jenže dlouho na ní nevydržel. Do Třebechovic přijeli Prague Rats, kteří si první příčku rychle vzali zpět, když s Hradcem Králové zvítězili 8:4.

Devils si spravili chuť a vysoko porazili Boskovice, které nedokázaly navázat na první výhru

sobota 25.05.2024, 14:15
Zlín napravil dopolední vysokou porážku s Mission Roller Brno a dokázal po třech porážkách v řadě naplno bodovat. Naopak hosté nedokázali navázat na výhru z Uherského Brodu a zůstávají na posledním místě východní skupiny. Devils sice v utkání brzy prohrávali, ale dokázali získat zápas pod kontrolu.