Extraliga

Název Statistiky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Boskovice slaví první vítězství, Uherský Brod zlomily v první půli

sobota 13.05.2023, 12:35
Boskovičtí inline hokejisté na druhý pokus zaznamenali první sezónní vítězství, na domácí půdě zdolali Uherský Brod 6:3. K úspěchu vedla hlavně povedená první třetina, v níž si vybudovali tříbrankový náskok, ten platil i po závěrečné siréně.

Devils Zlín znovu obraceli skóre a v Brně prohrávali už o čtyři branky, ale znovu berou body

sobota 13.05.2023, 12:35
Mission Roller Brno rozehrál zápas se Zlínem a vypracoval si pohodlné vedení 4:0, jenže ani to na vítězství nestačilo. Devils Zlín stejně jako před týdnem dokázali předvést parádní obrat a nakonec v Brně zvítězili v prodloužení 7:6.

Černošice podruhé dokázaly zvítězit o jediný gól, porazily Storm Praha

sobota 13.05.2023, 12:15
I svůj druhý zápas na Nikolajce dokázaly Černošice dotáhnout do vítězného konce, když v úvodu druhého poločasu otočily dvěma góly zápas ve svůj prospěch a dotáhly ho do vítězného konce.

Stilmat extraliga: Loňští finalisté mají volno, nejvyšší soutěž mužů čeká osm utkání

pátek 12.05.2023, 17:30
V sobotu 13. května proběhne druhé hrací kolo Stilmat extraligy. Do zápasů tentokrát nezasáhnou úřadující mistr Přerov ani vicemistr Hradec Králové. Dvakrát naopak nastoupí všechny ostatní celky ze skupin Západ a Východ. Zlín, který před týdnem zdolal přerovské Night Birds, se představí v Brně a Boskovicíchi. Prague Rats a Roller Storm Praha změří síly s Černošicemi a Hořovicemi.

Souhrn Stilmat extraligy: Obrat Devils a ztráty finalistů

pondělí 08.05.2023, 20:00
Stilmat extraliga inline hokeje má za úvodní hrací sobotu. Týmy Přerova a Hradce Králové, které se spolu minulý rok střetly ve finále, v něm zaznamenaly po jednom vítězství, stejně jako porážce. Gólově nejbohatší duel byl k vidění ve Zlíně, kde Devils vyzráli na úřadujícího šampiona Night Birds 9:8. Dvě utkání musela rozhodnout prodloužení, body se dělily v Hradci Králové i v Boskovicích.