Final Four Stilmat extraligy 2024 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Rats otočily nepříznivý stav a zajistily si první místo v tabulce!

sobota 01.06.2024, 16:02
Vyrovnaný a aktivní duel přineslo střetnutí mezi pražskými Rats a Černošicemi. Středočeši se sice jako první dostali do vedení, avšak pražský celek dokázal rychle otočit a po zbytek utkání to byl on, kdo držel náskok. Díky tomu se povedlo Krysám zvítězit a definitivně tak potvrdit první místo po základní části.

Přestřelka mezi Roller Stormem a Hořovicemi. Důležité body získali Cvočkaři

sobota 01.06.2024, 14:35
Dramatický zápas přineslo střetnutí na pražské Nikolajce mezi pražském Roller Stormem a hořovickými Cvočkaři. Středočeský tým až na malou chvilku ovšem vždy tahal za delší konec provazu a díky tomu nakonec uzmul těsnou výhru 5:4.

Brno bez větších potíží rozstřílelo Přerov, hattrickem se blýskl Filip Král

sobota 01.06.2024, 14:30
Odpolední program extraligy inline hokejistů nabídl souboj mezi Brnem a Přerovem, ve kterém od začátku diktovali tempo hry domácí. Ti hned od úvodu vedli a drželi si potřebný náskok, který ještě navyšovali. Po jasném a dominantním výkonu vyhráli 6:2, hned tři góly zapsal odchovanec Komety a současný hráč Pittsburghu Filip Král.

Drama na Nikolajce! Prague Rats nakonec po prodloužení porazili Hořovice

sobota 01.06.2024, 13:00
Parádní vstup do zápasu Hořovic a snaha Rats o srovnání a obrat, který ale nakonec domácí tým zvládl a proti Cvočkařům získal dva body po výhře v prodloužení po výsledku 7:6, o čemž rozhodl Matyáš Filip. Taková byla podívaná, která otevřela sobotní program na Nikolajce.

Přerov si vystřílel tři body v Boskovicích. Zářil Navrátil

sobota 01.06.2024, 12:30
Pátý víkend Stilmat Extraligy inline hokeje začal na zimním stadionu v Boskovicích, kde domácí tým hostil Přerov. Night Birds jako favorit splnil svoji roli a posunuli se tak na druhé postupové místo. Přerov nezaskočila ani rychlá branka z úvodní minuty utkání, načež zejména ve druhé polovině hosté nedali Boskovicím příliš prostoru ke zdramatizování zápasu.