Extraliga

Název Statistiky
Final Four Stilmat extraligy 2023 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Hráči Rats zvládli emotivní dohrávku v Černošicích

pátek 09.06.2023, 20:05
V dohrávce pátého hracího dne zavítali do Černošic hokejisté Rats. Zápas byl plný emocí, šlo totiž o přímý souboj o první místo. Více štěstí nakonec měli hosté, když zvítězili 6:3.

Základní část extraligy jde do finále, kdo vyhraje českou skupinu?

pátek 09.06.2023, 17:30
Stilmat extraligu inline hokeje čeká závěrečných sedm zápasů základní části. Ve skupině Východ už má prvenství jisté Zlín, který stejně jako Uherský Brod pocestuje do Přerova. Naopak ve skupině Západ ještě nejlépe postavený tým pro čtvrtfinále známý není. O poll position pro vyřazovací boje budou usilovat Černošice i Prague Rats.

Hradec v dohrávce uspěl na Nikolajce, přetlačil Hořovice

středa 07.06.2023, 21:00
V dohrávce pátého kola přivítaly na Smíchově Hořovice tým Hradce Králové. Hosté byli v zápase po celou dobu ve vedení, Hořovice se ale držely v závěsu. Na vyrovnání se ale ani přes závěrečnou power-play nedostaly.

Tygři využili odložených zápasů a na Západě vedou, Devils už o první příčku nepřijdou

pondělí 05.06.2023, 19:00
Ve skupině Západ se v původním sobotním termínu nakonec uskutečnil pouze jeden zápas. Duel mezi Hořovicemi a Hradcem Králové byl odložen na středu 7. června (19:30), utkání mezi Černošicemi a Prague Rats termín ještě nemá. Černošice však měly v plánu ještě souboj s druhým pražským klubem Roller Storm a mohly se tak dostat do čela tabulky české skupiny nejvyšší soutěže.

VIDEO: Filip Král hodnotí vítězný zápas Mission Roller Brno proti Night Birds Přerov

sobota 03.06.2023, 15:30
Mission Roller Brno zvládlo klíčový zápas proti Přerovu a vyhouplo se na průběžné druhé místo tabulky. Zápas proti Přerovu hodnotil Filip Král, který stál za klíčovou brankou domácích v závěru zápasu.