Mistrovství světa - junioři

Skupina/Fáze
World Skate Games 2022 - play-offZápasy
World Skate Games 2022 - skupina AZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Padalo nám to, shodují se junioři. Vysoké teploty jim nevadí, Austrálie bude kvalitnější soupeř

sobota 29.06.2019, 18:00
Čeští junioři vstoupili do World Roller Games vysokým vítězstvím 13:0 nad Německem, ač po poločase vedli pouze o dvě branky. Zlepšenou koncovku totiž zapříčinila větší aktivita ve střelbě. V Barceloně a taky i v hale CEM Mar Bella panují vysoké teploty, to ale našim juniorům potíže nedělá. Již zítra je čeká druhé utkání, ve kterém se utkají s Austrálií, tentokrát v hale CEM Horta.

Junioři v úvodním zápase přejeli Němce 13:0!

sobota 29.06.2019, 14:02
Lepší vstup do World Roller Games si naši junioři asi těžko mohli přát, v úvodním duelu juniorského MS jednoznačně zvítězili nad Německem. Po první půli přitom vedli "jen" 2:0, ve druhé části ale zlepšili efektivitu a soupeře výrazně ještě výrazněji přehráli a nastříleli mi hned jedenáct branek!

Chceme medaili, pokud možno tu nejvyšší, hlásí před WRG trenér juniorů

pátek 28.06.2019, 15:13
Poslední dva šampionáty juniorům nevyšly podle představ. Po dvou letech na vrcholu totiž přišlo období bez medaile, když se v roce 2017 v Nanjingu a o rok později v Asiagu nepovedlo zvládnout rozhodující utkání. Nyní ale tým českých juniorů chce čekání zlomit a vybojovat cenný kov. Po úvodním tréninku před startem World Roller Games v Barceloně o tom hovořil hlavní trenér Pavel Würtherle.

Junioři se chystají na World Roller Games!

čtvrtek 20.06.2019, 19:50
Po dvou letech se opět uskuteční World Roller Games, jako první do nich vstoupí junioři, kteří do Barcelony vyrážejí již ve čtvrtek 27. června. Samotný turnaj začíná o dva dny později. Po úspěšných letech a dvou zlatech z let 2015 a 2016 tato kategorie čeká na medailový úspěch. V Katalánsku tak čeští mladíci budou chtít znovu navázat na předchozí roky a získat medailový úspěch. Ve skupině E se utkají postupně s Německem, Austrálií a Kanadou.

Jsme rádi za páté místo, říká Lukáš Šmíd. Po nevydařeném čtvrtfinále jsme si řekli, že chceme být co nejvýše, konstatuje Matěj Poul

sobota 21.07.2018, 14:02
Poslední utkání juniorů na letošním mistrovství světa zhodnotili Lukáš Šmíd s Matějem Poulem. Oba čeští útočníci dali o sobě v dnešním zápase hodně znát, Šmíd se navíc zapsal na střeleckou listinu, když krásně sklepl do branky nahrávku od Josefa Vrance. Čeští hráči s grácií zvládli oba boje o páté místo, kam zamířili po nešťastně prohraném čtvrtfinálovém zápasu. Oba duely také dokázali ovládnout, čímž domů do České republiky nakonec odjíždějí na páté příčce.