Mistrovství světa - junioři

Skupina/Fáze
World Skate Games 2022 - play-offZápasy
World Skate Games 2022 - skupina AZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Bezprostřední ohlasy českých juniorů po vítězství na World Roller Games 2019!

čtvrtek 04.07.2019, 19:45
Dva roky český inline hokej čekal na juniorské zlato. Nyní je znovu a pevně zpět v jeho držení! V Barceloně totiž čeští junioři předvedli vítěznou jízdu a bez prohry vystoupali až na vrchol. Ve finále za sebou nechali výběr USA, který přehráli výsledkem 5:2. Samotní junioři hodnotili jak vítězné finále, tak i celé World Roller Games.

Medaile s příchutí zlata! Češi finále s USA ovládli a mohou slavit

čtvrtek 04.07.2019, 17:40
Juniorské World Roller Games nabídly vskutku spektakulární zakončení. Ve finále se proti sobě postavily výběry Spojených států a Česka. Češi jako doposud neporažený celek kontrolovali průběh zápasu od samého počátku a nakonec si se skóre 5:2 došli až pro ty nejcennější kovy.

Využili jsme chyb Kanaďanů a přidali jsme další branky, říká Suhrada. Do finále půjdeme na 110%, velí Jindra!

středa 03.07.2019, 21:33
I podruhé na turnaji čeští junioři přehráli tým Kanady. V semifinále dokonce soupeře porazili jednoznačně 7:1. "V prvním utkání nám Kanada dala góly jen z našich chyb, z čehož jsme se poučili," upozorňuje Jiří Suhrada, který navázal v 10. minutě na Lužův gól a zvýšil na 2:0. Soupeř se ale nevzdával a bojoval až do samotného závěru. "Ve druhé polovině na nás vletěli, ale řekli jsme si, že musíme hrát svoji hru," líčí David Jindra, který po Suhradovi přidal další trefu. Právě tyto okamžiky pravděpodobně rozhodly celé utkání, protože Češi během 88 vteřin třikrát skórovali.

Junioři porazili Kanadu a mají jistou medaili!

středa 03.07.2019, 19:52
Junioři v semifinále World Roller Games v Barceloně podruhé v turnaji narazili na Kanadu, soupeře, se kterým se v základní skupině o výsledek tahali až do posledních sekund. Tentokrát si ale český tým počínal zkušeně a bez nervů, v první půli si vytvořil už čtyřgólový náskok, který nakonec bez větších problémů uhlídal až do konce zápasu. Ve Španělsku si tak čeští junioři zahrají o zlato!

V semifinále to bude jiná Kanada, upozorňuje brankář Postava. Máme kvalitní tým, abychom to zvládli, říká Altrichter

středa 03.07.2019, 10:00
Po roce se českým juniorům znovu podařilo přejít přes bránu čtvrtfinále, když zvládli utkání proti Francii. Češi byli po většinu času lepším týmem, ale Francouzům se povedlo snížit a ještě trápili český tým. V semifinále se Češi utkají s Kanadou, kterou už jednou na World Roller Games 2019 potkali. V posledním zápase skupiny ji přehráli těsně 4:3. Jaká bude odveta? O tom hovořili čeští hráči po čtvrtfinále.