World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Články

Hokejistky cítí zklamání. Hra ale nebyla špatná, těší Beátu Szelongovou

neděle 06.07.2014, 16:56
Výsledek nepotěšil, výkony neurazily. Ženská reprezentace se v Toulouse kromě jednoho nepovedeného utkání prezentovala dobrou hrou, nicméně jejím cílem nemohlo být nic jiného než medaile, a se sedmou příčkou tak Češky nemohou být spokojené. Za posledním utkáním i celým turnajem se jako první ohlíží obránkyně Beáta Szelongová, která měla na mistrovství i další roli – dirigentku ženského kotle na zápasech juniorů...

Češky končí sedmé, v posledním zápase si pohrály s Itálií

neděle 06.07.2014, 14:50
Ženská reprezentace v posledním utkání na mistrovství světa bez problémů přehrála Itálii 4:1 a končí na sedmém místě. Italky se k ničemu zásadnímu za celý zápas nedostaly, naopak Češky měly šancí přehršel a klidně mohly svým soupeřkám nasázet desítku. Hlavní však je, že se jim za turnajem podařilo napsat zaslouženou vítěznou tečku.

Michaela Jančová: Musíme udělat aspoň to sedmé místo

neděle 06.07.2014, 10:13
Na Francii se českým hokejistkám nepodařilo na mistrovství ani jednou vyzrát. Po gólu Michaely Jančové sice v zápase o páté až osmé místo vedly, pak se přes ně ale domácí země přehnala. Reprezentantky vědí, že teď se musí zvednout, turnaj totiž chtějí uzavřít vítěznou tečkou proti Itálii!

Ženská reprezentace nestačila na Francii ani podruhé, prohrála vysoko 1:6

sobota 05.07.2014, 16:54
Odveta s Francií začala pro Českou republiku výborně. Skóre otevřela Michaela Jančová a vypadalo to, že porážku ze skupiny můžeme Francouzkám vrátit. Jenomže domácí hráčky ještě do poločasové sirény otočily na 2:1 a v druhém poločase přidaly další branky. Češky nenavázaly na skvělé výkony a podlehly vysoko 1:6, v neděli tak nastoupí ve 12:40 do zápasu o sedmou příčku s Itálií.

Špatný začátek? Nebyly jsme takticky připravené, myslí si Věra Pančáková

pátek 04.07.2014, 20:34
Oba české výběry v Toulouse pomýšlely na medaili, jeden z nich ji už bohužel nezíská. Hokejistky sice byly v souboji se Spojenými státy outsiderem, ale nebýt špatné pasáže v úvodu zápasu, úplně klidně by bojovaly o postup. Zklamání bylo na týmu kolem kapitánky Věry Pančákové znát, ale jak potvrzuje i trenér Milan Žurek, české holky jdou dál!