Mistrovství světa - muži

Skupina/Fáze
World Skate Games 2022 - kvalifikace play-offZápasy
World Skate Games 2022 - play-offZápasy
World Skate Games 2022 - skupina AZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina CZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Články

Šli jsme po nich hned od začátku, prozradil Bernad. Musíme si dát pozor na rychlost Španělů, nabádá Jakub Novák

čtvrtek 16.09.2021, 09:30
Po dvou zápasech stoprocentní. Taková je bilance českého týmu, který druhý zápas se Švýcarskem ozdobil produktivitou a také osmi brankami. Na závěr skupiny A se o první místo Češi utkají s nebezpečným Španělskem, o kterém se zmínili Jakub Bernad a Jakub Novák.

Osm branek Švýcarsku. Češi si výhrou zajistili postup!

středa 15.09.2021, 19:15
Bleskový úvod a gólová smršť. Švýcarsko nezvládlo vstup do zápasu a brzy inkasovali, čímž Češi získali klid na hokejkách. Soupeř byl ale nebezpečnější a ve druhé polovině se pouštěl do gólových dostihů, které ale ovládl český tým, který si po výhře 8:3 zařídil postup, aby si to o první místo ve skupině A mohl rozdal se Španělskem.

Sehráváme se, ale výhra se počítá, říká Fiala. Školoud si debut osladil brankou

středa 15.09.2021, 08:30
Po první výhře na mistrovství světa 2021 nad Kolumbií viděl útočník Martin Fiala, který přispěl gólem a nahrávkou ještě rezervy. Jedním z nováčků v týmu je další útočník Petr Školoud, který se zařadil do přesilovkového komanda a jeho premiérovy start v národním týmu ještě stihl vylepšit vstřelenou brankou, která přispěla k vítězství 4:0!

Češi rozhodli o vítězství s Kolumbií v první polovině a mají za sebou úspěšný vstup do šampionátu

úterý 14.09.2021, 18:44
Ideální začátek turnaje. První body Češi vytěžili ze zápasu s Kolumbií, když zvítězili 4:0. Výhra se zrodila už v první polovině, ve které si vypracovali tříbrankové vedení, aby kontrolovali další průběh utkání a přidali další branku. Čechům pomohly také přesilové hry, ze kterých se jim dvakrát povedlo prosadit.

Češi jsou připraveni na start! Retro po deseti letech by se mi líbilo, hlásí trenér Mecera

pondělí 13.09.2021, 21:00
Malebná italská vesnička Rocarasso po deseti letech opět hostí světový šampionát. Češi by rádi medaili, ale při vzpomínkách se jim vybavují zlaté oslavy, které by si rádi zopakovali. Trenéru Martinu Mecerovi se navzdory netradičnímu termínu povedlo poskládat kvalitní tým, který v základní skupině prověří Kolumbie, Švýcarsko a Španělsko.