Mistrovství světa - muži

Skupina/Fáze
Mistrovství světa 2021 - Kvalifikace play-offZápasy
Mistrovství světa 2021 - play-offZápasyStatistiky
Mistrovství světa 2021 - skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Mistrovství světa 2021 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - skupina CZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - skupina DZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - World skate cupZápasy

Články

Osm branek Švýcarsku. Češi si výhrou zajistili postup!

středa 15.09.2021, 19:15
Bleskový úvod a gólová smršť. Švýcarsko nezvládlo vstup do zápasu a brzy inkasovali, čímž Češi získali klid na hokejkách. Soupeř byl ale nebezpečnější a ve druhé polovině se pouštěl do gólových dostihů, které ale ovládl český tým, který si po výhře 8:3 zařídil postup, aby si to o první místo ve skupině A mohl rozdal se Španělskem.

Sehráváme se, ale výhra se počítá, říká Fiala. Školoud si debut osladil brankou

středa 15.09.2021, 08:30
Po první výhře na mistrovství světa 2021 nad Kolumbií viděl útočník Martin Fiala, který přispěl gólem a nahrávkou ještě rezervy. Jedním z nováčků v týmu je další útočník Petr Školoud, který se zařadil do přesilovkového komanda a jeho premiérovy start v národním týmu ještě stihl vylepšit vstřelenou brankou, která přispěla k vítězství 4:0!

Češi rozhodli o vítězství s Kolumbií v první polovině a mají za sebou úspěšný vstup do šampionátu

úterý 14.09.2021, 18:44
Ideální začátek turnaje. První body Češi vytěžili ze zápasu s Kolumbií, když zvítězili 4:0. Výhra se zrodila už v první polovině, ve které si vypracovali tříbrankové vedení, aby kontrolovali další průběh utkání a přidali další branku. Čechům pomohly také přesilové hry, ze kterých se jim dvakrát povedlo prosadit.

Češi jsou připraveni na start! Retro po deseti letech by se mi líbilo, hlásí trenér Mecera

pondělí 13.09.2021, 21:00
Malebná italská vesnička Rocarasso po deseti letech opět hostí světový šampionát. Češi by rádi medaili, ale při vzpomínkách se jim vybavují zlaté oslavy, které by si rádi zopakovali. Trenéru Martinu Mecerovi se navzdory netradičnímu termínu povedlo poskládat kvalitní tým, který v základní skupině prověří Kolumbie, Švýcarsko a Španělsko.

Obrovské zklamání, přijeli jsme vyhrát, líčí Bernad. Amerika přivezla super tým, uznal kvalitu soupeře Frodl

neděle 14.07.2019, 14:16
Naposledy poznali pocit prohry na World Roller Games 2017 v Číně. V semifinále tehdy podlehli Itálii, ale od té doby táhli vítěznou šňůru a byli blízko obhajoby světového zlata. Jenže slibně rozjetý turnaj pro ně skončil hořkou prohrou ve finále s týmem USA, který v základní skupině porazili 4:2. Zklání po utkání vyjádřil Jakub Bernad. Brankář Frodl proti USA chytal své nejlepší zápasy v inline hokeji.