Mistrovství Evropy - U19

Skupina/Fáze
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Přerov si vystřílel tři body v Boskovicích. Zářil Navrátil

sobota 01.06.2024, 12:30
Pátý víkend Stilmat Extraligy inline hokeje začal na zimním stadionu v Boskovicích, kde domácí tým hostil Přerov. Night Birds jako favorit splnil svoji roli a posunuli se tak na druhé postupové místo. Přerov nezaskočila ani rychlá branka z úvodní minuty utkání, načež zejména ve druhé polovině hosté nedali Boskovicím příliš prostoru ke zdramatizování zápasu.

Stilmat extraliga: Rats mohou odskočit Hradci, dočkají se Černošice první výhry?

pátek 31.05.2024, 14:00
První červnový den nebude patřit pouze všem dětem, které mají svátek, ale také zápasům Stilmat extraligy inline hokeje. Prague Rats mohou využít volna druhého Hradce Králové a vytvořit si na první příčce skupiny Západ výraznější náskok. V rámci pátého kola se střetnou s Hořovicemi a Černošicemi, které letos ještě nezvítězily. Ve Zlíně proti sobě nastoupí dva ze tří nejproduktivnějších hráčů skupiny Východ a bývalí spoluhráči – zlínský Lukáš Chludil a uherskobrodský Jiří Suhrada.

Starší žáky čeká Českomoravský pohár, mladší žáci a přípravky se utkají ve Zlíně

čtvrtek 30.05.2024, 14:45
Zatímco juniory a dorostence čeká volno, protože se v Přerově uskuteční výběrové soustředění reprezentací do patnácti, sedmnácti a devatenácti let, mladší kategorie se sjedou na Moravu. Starší žáci poprvé změří síly v rámci Českomoravského poháru, který se uskuteční v Uherském Brodě a poprvé se utkají týmy z Čech i Moravy. Mladší žáky a přípravky čeká program ve zlínské CCM aréně.

Dohrávka pro Hořovice. Černošice zůstávají na dně západní divize

středa 29.05.2024, 21:30
Cvočkaři z Hořovic zvládli dohrávku posledního kola Stilmat extraligy na černošickém stadionu výsledkem 7:3 a přiblížili se k postupu do čtvrtfinále. Naopak, domácí Černošice se stále nedokázali vzpamatovat a využít možnosti, dotáhnout se bodově právě ke 4. celku západní divize.

Kanci potrápili favorita z Brna, tři body nakonec putovaly do moravské metropole

sobota 25.05.2024, 15:35
Nervy drásající zápas na půdě Kanců nakonec přinesl překvapivě vyrovnanou bitvu. Brzké vedení domácích ale nakonec otočili hráči z Brna ve svůj prospěch. V tomto úspěchu jim pomohl zejména druhý poločas, během kterého se prosadili rovnou čtyřikrát.