Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Hradec je mezi nejlepší čtyřkou! Divokou odvetu čtvrtfinále rozhodl v prodloužení Čáp

sobota 15.06.2024, 15:00
Tým ILHK Hradec Králové si jako první zajistil postup na Final Four Stilmat extraligy. Ve druhém čtvrtfinálovém utkání porazil Hořovice 6:5 po prodloužení, ač si doslova zahrával s ohněm. O půli totiž Východočeši vedli 4:1, jenže Hořovice dokázali zápas otočit, aby Filip Hronek zápas poslal ještě do prodloužení ve vlastním oslabení minutu a půl před koncem. V nastavení pak odšpuntoval postupovou radost domácí Zdeněk Čáp.

Brňané se na první bod nadřeli, vítězství potvrdili až gólem do prázdné branky

sobota 15.06.2024, 14:30
Pod Špilberkem začalo čtvrtfinále hrané na dva vítězné zápasy. Na fanoušky čekal souboj mezi Brnem a Uherským Brodem. První část nabídla opatrnou podívanou, mnoho šancí a gólu k vidění nebylo. Přesto se Brno radovalo po gólů Drobného. Druhá dvacetiminutovka už byla o poznání zajímavější, a hlavně začaly padat góly. Brňané si drželi náskok, a nakonec ho s vypětím všech sil udrželi. Gólem do prázdné navíc potvrdil první čtvrtfinálovou výhru Filip Král.

První čtvrtfinálové drama patří Hradci Králové. Dvě minuty před koncem rozhodl Brožek!

sobota 15.06.2024, 12:30
První čtvrtfinále Stilmat extraligy nabídlo napínavou a dramatickou bitvu. Po úvodním utkání se v Třebechovicích k postupu na Final Four přiblížil sice Hradec Králové, jenže s Hořovicemi větší část zápasu prohrával. Rozhodla až branka ve 38. minutě, kterou se pod výhru 3:2 podepsal David Brožek. Cvočkaři ale do odvety neskládají zbraně.

Osm týmů si zahraje o čtyři místa na Final Four. Extraligové čtvrtfinále je tady!

pátek 14.06.2024, 14:00
Osm nejlepších týmů Stilmat extraligy se v sobotu utká ve čtvrtfinále play-off. Vítěz skupiny Západ a úřadující šampion Prague Rats narazí na městského rivala Roller Storm, kterému v základní části dvakrát podlehl. Lídr skupiny Východ Brno půjde na Uherský Brod, stejně jako v minulé sezoně pak proti sobě stanou Přerov a Zlín. Čtvrtou dvojici ve vyřazovacích bojích tvoří Hradec Králové a Hořovice.

Mládež: Soutěže vrcholí, hraje se o poslední místa na Final Four!

čtvrtek 13.06.2024, 17:00
Už jen týden zbývá do závěrečného turnaje Final Four a ještě není rozhodnuto o všech účastnících. Jako nejlepší tým skupiny Východ do něj může jít výběr starších žáků Uherského Brodu. Kanci jsou aktuálně druzí o tři body za Boskovicemi, které do víkendového dění nezasáhnou. Proti Přerovu, Zlínu a Kroměříži navíc nastoupí na své půdě. Soutěže dorostu a juniorky uzavřou celky ze skupiny Západ. Junioři Hořovic budou chtít protáhnout sérii neporazitelnosti, která jim může vynést i 1. místo po základní části.