Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Hořovice B si to s Lovosicemi rozdají o první příčku, Kroměříž a Lvi míří do Přerova

sobota 01.06.2024, 20:00
Nedělní prvoligový program nabídne program všech tří divizí. V západní části změří v přímém souboji o první místo síly rezerva Hořovic a IHC ESSE Lovosice. Proti sobě zároveň stanou nejproduktivnější hráči skupiny, stejně jako ve střední skupině v případě duelu Polička – Blackfin Chrudim. Suverén skupiny Východ Kroměříž se představí na přerovské půdě.

Kanci uspěli v derby ve Zlíně! Postup do čtvrtfinále jim vystřelil kapitán Šiller v prodloužení

sobota 01.06.2024, 19:00
Atraktivní zápas ve Zlíně sehráli domácí Devils s Kanci z Uherského Brodu. V utkání padlo celkem 11 branek a dospělo až do prodloužení. Napínavá bitva, ve které si ani jeden z týmů nedokázal vypracovat vyšší než jednobrankové vedení, rozhodl ve dvacáté vteřině uherskobrodský kapitán, jenž hostům zajistil nejen vítězství, ale také postup do vyřazovacích bojů.

Bezouška dovedl Černošice k prvnímu letošnímu vítězství

sobota 01.06.2024, 18:00
V pátém kole Stilmat extraligy inline hokejistů se na Nikolajce střetly týmy IHC Roller Storm Praha a SK Černošice. Diváci byli svědky dramatického utkání plného gólů a napětí až do poslední minuty. Černošice si nakonec odvezly těsné vítězství 8:7, a to především díky skvělému výkonu Michala Bezoušky, který zaznamenal hattrick. Hráčům Stormu nepomohli ani čtyři branky Lukáše Strnada.

Rats otočily nepříznivý stav a zajistily si první místo v tabulce!

sobota 01.06.2024, 16:02
Vyrovnaný a aktivní duel přineslo střetnutí mezi pražskými Rats a Černošicemi. Středočeši se sice jako první dostali do vedení, avšak pražský celek dokázal rychle otočit a po zbytek utkání to byl on, kdo držel náskok. Díky tomu se povedlo Krysám zvítězit a definitivně tak potvrdit první místo po základní části.

Přestřelka mezi Roller Stormem a Hořovicemi. Důležité body získali Cvočkaři

sobota 01.06.2024, 14:35
Dramatický zápas přineslo střetnutí na pražské Nikolajce mezi pražském Roller Stormem a hořovickými Cvočkaři. Středočeský tým až na malou chvilku ovšem vždy tahal za delší konec provazu a díky tomu nakonec uzmul těsnou výhru 5:4.