Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Legendy berou na MS bronz! Veteráni obsadili 5. místo po výhře se Slovenskem

pondělí 10.06.2024, 09:00
AKTUALIZUJEME - Ve Španělsku probíhá světový šampionát veteránů, v němž se povedlo Čechům v kategorii legend přejít přes čtvrtfinále po výhře 9:2 nad Německem. Ač v semifinále Češi nestačili na Francii, v utkání o bronz dokázali zvítězit nad Švédskem. Ve čtvrtfinále se naopak nevedlo mladším veteránům, kteří nepřešli přes USA. Na závěr turnaje si ale spravili chuť v utkání se Slovenskem o 5. místo.

Dělali jsme zbytečné chyby, závěr jsme naštěstí zvládli, oddechl si přerovský Tomáš Hanák

pondělí 10.06.2024, 08:00
Druhou porážku během jednoho dne Night Birds nepřipustili. Doma proti Uherskému Brodu sice ve druhé půli museli dosahovat dvoubrankovou ztrátu, přesto si ale dokázali poradit a do play-off jdou z druhého místa skupiny Východ. Loňskému účastníkovi Final Four pomohl oddechový čas, po kterém vsítil tři góly a otočil skóre. Rozhodující trefu zaznamenal ve 39. minutě Tomáš Hanák.

Zlínský Richard Hrazdira po hattricku: Góly nás nabudily, je to zásluha celého týmu

neděle 09.06.2024, 16:30
Zlínští Devils předvedli v prvním poločase zápasu s Přerovem gólovou smršť. Vidět při ní byl i Richard Hrazdira, který do sítě Night Birds nastřílel hattrick. Především jeho třetí trefa stála za to. Jednadvacetiletý útočník kličkou do forhendu posadil brankáře Šejbu na zadek a pak zamířil do odkryté brány.

1. liga: Pardubice uvidí chrudimské derby. Uspěje v něm Blackfin, nebo Eagles?

neděle 09.06.2024, 08:00
Druhá červnová neděle bude patřit dalším zápasům první ligy ve skupinách Západ a Střed. V prvně jmenované se oba lovosické týmy – IHC ESSE a ASK ILH – představí pod střechou haly Nikolajka, kde vyzvou Roller Storm Praha B a celek Jsmeinline. Na východě Čech hostí rezerva Hradce Králové Poličku a Úhřetice, dojde také na chrudimské městské derby mezi IHC Blackfin a IHC Eagles.

Storm otočil zápas proti Rats ve druhém poločase.

sobota 08.06.2024, 17:18
Poslední utkání základní části proti sobě postavilo dva pražské celky. Domácí Rats a hostující Storm. Rats v zápase vedli o dva góly a přesto to na výhru nestačilo. Hosté vstřelili ve druhém poločase pět branek a utkání zdárně otočili. Oba týmy se za týden utkají ve čtvrtfinále.