Mistrovství Evropy - Muži

Skupina/Fáze
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

První minuty rozhodly o výhře Brna ve Zlíně. Mission Roller nasypal Devils 11 branek!

sobota 25.05.2024, 11:00
Netradičně již v devět hodin ráno zahájili Devils Zlín zápas s Mission Roller Brno. Oba soupeři v tabulce před utkáním měli po sedmi bodech, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Brno ale mělo vynikající vstup do zápasu a po celé utkání bylo velmi produktivní, což vedlo k jedenácti gólům do zlínské branky a zisku tří bodů.

Devils čeká v extralize Brno, Hradec Králové čeká domácí série

pátek 24.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Zlína a Brna nasbírali v dosavadním průběhu STILMAT extraligy shodně sedm bodů. Po sobotních zápasech může jeden z těchto týmů figurovat na čele tabulky skupiny Východ, kde se momentálně nachází Přerov, na který tentokrát vyšel volný los. V sobotu dopoledne nastoupí Devils a Mission Roller ve Zlíně proti sobě. Ve skupině Západ 1. ligy na sebe podruhé v sezoně narazí dva účastníci z Lovosic.

Mládežnické reprezentace se v Přerově sejdou k výběrovému soustředění

čtvrtek 23.05.2024, 09:00
V Přerově se v sobotu 1. června uskuteční výběrové soustředění mládežnických reprezentací. Na zimním stadionu se sejdou kategorie do patnácti, sedmnácti a devatenácti let, z nichž vzejdou týmy pro vrcholné turnaje ročníku 2024. Mladší kategorie do patnácti a sedmnácti let čeká evropský turnaj na Slovensku. Devatenáctka v září odcestuje do Itálie na World Skate Games.

Soutěže mládežníků pokračují, v dorostu se znovu střetnou týmy z východní a západní divize

středa 22.05.2024, 15:30
Stadiony v Přerově a Praze budou hostit další části mládežnických soutěží v inline hokeji. Na Hané se o víkendu utkají o body kategorie starších a mladších žáků, na Smíchově zase dojde na zápasy v rámci dorostu a juniorky. Dorostenecká extraliga proti sobě podruhé v aktuálním ročníku svede celky z Čech a Moravy.

Night Birds vedou východní skupinu, čtyřmi góly se blýskl mladíček David Svozil

sobota 18.05.2024, 18:45
Další utkání Přerova, další výhra a další podařené utkání pro Davida Svozila. Ten se již v předchozím klání s Devils předvedl třemi góly, nyní se zapsal jako autor dokonce pod čtyři z nich. Výrazným podílem tak napomohl výhře 6:4 nad domácími Kanci, čímž se Night Birds posunuli do čela moravské divize.