Mistrovství světa - Legends

Skupina/Fáze
World Cup Legends 2023 - play-offZápasy
World Cup Legends 2023 - skupina AZápasyTabulky
World Cup Legends 2023 - skupina BZápasyTabulky

Články

Mistrem v přípravkách je Zlín, ve finále přestřílel Uherské Hradiště

úterý 27.06.2023, 15:00
Inline hokejisté Zlína vyhráli letošní Final Four Mistrovství České republiky v kategorii přípravek. Devils v kroměřížském semifinále porazili Přerov, ve finále pak po šestnáctigólové přestřelce zdolali Uherské Hradiště, které předtím předčilo Břeclav. Lvi si na jih Moravy odvezli bronz.

Final Four bláznivých přestřelek, ve starších žácích se raduje Přerov

úterý 27.06.2023, 12:45
Novým mistrem v kategorii starších žáků se stali inline hokejisté Přerova. Ve víkendovém Final Four v Kroměříži v semifinále deklasovali Prague Rats a ve finále si poradili se Zlínem. Devils o jednu příčku vylepšili umístění z minulé sezony, ve které skončili třetí. Do souboje o zlato se dostali přes Pardubice, Dynamo poté podlehlo i Rats. Pražané na rozdíl od loňska duel o třetí příčku zvládli. Tři ze čtyř zápasů vrcholného turnaje nabídly alespoň dvanáct branek.

Zlato v mladších žácích zůstalo doma, Kroměříž slaví historický primát

úterý 27.06.2023, 09:30
Inline hokejisté Kroměříže ovládli domácí Final Four Mistrovství České republiky v kategorii mladších žáků. Nováček soutěže v semifinále smetl Orlovou, ve finále pak po živelném výkonu přetlačil Zlín. Ten zdolal v semifinále loňského finalistu Přerov, Night Birds po nájezdovém dramatu uspěli v utkání o třetí místo.

Nominace reprezentace U19 na ME do Belgie

pondělí 26.06.2023, 19:00
Český reprezentační výběr do devatenácti let se v červenci představí na evropském šampionátu v Belgii. V Charleroi ME vypukne odpoledními zápasy v pátek 21. července a vyvrcholí v pondělí 24. července finálovými zápasy. Češi před rokem ve Valladolidu v kategorii do osmnácti let vybojovali zlato. V Belgii je v prvních zápasech vyzvou Finové a Slováci.

Přerov obhájil prvenství mezi dorostenci, ve finále přehrál Rats

pondělí 26.06.2023, 14:30
Dorostenečtí inline hokejisté Přerova zvítězili ve finálovém zápase Final Four Mistrovství České republiky nad Prague Rats 6:1 a dokázali obhájit titul z loňské sezony. Night Birds si předtím v Kroměříži, kde se šampionát o uplynulém víkendu uskutečnil, poradili s Břeclaví. Lvi následně zvládli duel o bronz proti Hořovicím.