Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

STILMAT POHÁR v Top divizi získali hráči Přerova

sobota 27.06.2020, 19:10
Černošice - Dohráno mají i hráči ve STILMAT POHÁRU v TOP divizi. Ten se podařilo vybojovat suverennímu Přerovu, který prošel pohárem neporažen.

Hráči Rats si poradili s Olomoucí a stali se vítězi ČAILH POHÁRU

sobota 27.06.2020, 18:53
Polička - Top Divize POHÁRU ČAILH v sobotu vyvrcholila na zimním stadioně v Poličce. Hned v prvním zápase se rozhodlo o vítězi, když si hokejisté Rats poradili s oslabenou Olomoucí a zajistili si pohárové vítězství.

Přerov ovládl kategorii starších žáků

sobota 27.06.2020, 16:00
Přerov - Své vítěze v sobotu poznala i kategorie starších žáků, kterou na domácí palubovce ovládl Přerov. Ze šesti zápasu neodešli přerovští z hrací palubovky poraženi a po zásluze tak svou kategorii vyhráli.

Bude to ještě zajímavé, jedeme dál, velí před posledním víkendem Hrachovina

středa 24.06.2020, 11:31
Mission Roller Brno mohl v Hradci Králové definitivně ovládnout TOP divizi, k tomu však potřebovali porazit Prague Rats, což se jim nepovedlo. „Věděli jsme, že v případě výhry nad Prague Rats vyhrajeme celý turnaj. Ale stalo se, co se stalo, je to inline a jedeme dál. Samozřejmě to bude ještě příští týden zajímavé, uvidíme, jak se s tím popereme, jak se to zamíchá a zda nám to nějakou šanci na zlato dá,“ říkal po sobotních zápasech TOP divize hráč Mission Roller Brno Dominik Hrachovina.

Petr Školoud hodnotí první zápasy Přerova O POHÁR STILMAT

středa 24.06.2020, 07:34
S Uherským Brodem jsme nevěděli, co od toho čekat. Řekli jsme si, že chceme hrát jednoduše, jít si za vítězstvím a třeba si počkat na chyby soupeře, což se nám povedlo. Druhý zápas byl krásný inline, ze začátku jsme to nechci říct podcenili, ale měli jsme zbytečný respekt, že tam mají hodně hráčů z repre. Možná jsme se jich trochu zalekli, odskočili nám na 2:0. Jsem strašně rád za celý tým, že jsme nevěšeli hlavy, zvládli jsme to a můžeme se jít porvat O POHÁR STILMAT,“ říkal Petr Školoud, který s Přerovem bude bojovat O POHÁR STILMAT.