Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Devils postupují mezi čtveřici nejlepších týmů extraligy na úkor Brna

sobota 18.06.2022, 12:27
Po jasné výhře v prvním utkání čtvrtfinále se dalo čekat, že si Zlín v klidu pohlídá výhru i v druhém zápase. To však nebyla pravda, jelikož Mission nastoupil jako vyměněný a brzo si vypracoval čtyřbrankové vedení, které držel přes polovinu zápasu. Devils se však v druhé půli sebrali, velkou ztrátu dotáhli a na řadu tak muselo přijít prodloužení. To však branku nepřineslo, takže nakonec se o rozhodnutí postaraly samostatné nájezdy, ve kterých se prosadil pouze Jiří Karafiát, jenž tak poslal svůj tým do Final Four.

Hradec Králové přejel Hořovice a potvrdil roli favorita

sobota 18.06.2022, 12:23
Vítěz základní části extraligy divize Západ nedal v úvodním čtvrtfinálovém utkání Hořovicím šanci a poslední postupující tým do vyřazovací fáze porazil vysoko 12:2.

Mládežnické soutěže čeká o víkendu vrchol základní části

pátek 17.06.2022, 16:36
V sobotu a neděli se uskuteční poslední kola základní části mládeže, ve kterých se definitivně rozhodne o účastnicích závěrečného finálového turnaje.

Extraligové čtvrtfinále rozhodne o postupujících na finálový turnaj!

čtvrtek 16.06.2022, 18:00
Pouze čtyři vstupenky pro osm čtvrtfinalistů. Stilmat extraliga již bez Roller Stormu Praha a Uherského Brodu bude v sobotu 18. června znát jména účastníků Final Four, kteří si na finálovém turnaji zahrají o extraligový titul!

Přerov v dorostu stále bez porážky, starší žáky na východě ovládli hráči Břeclavi

úterý 14.06.2022, 22:00
Extraliga dorostu má za sebou předposlední kolo, po kterém se na čele tabulky nic nezměnilo. Přerov si připsal jedenáctou výhru v sezóně a ještě neprohrál. Dohráno mají ve starších žácích na východě. Z vítězství se radují hráči Břeclavi, které na finálový turnaj doprovodí Zlín.