Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Nominace juniorské reprezentace pro World Skate Games

úterý 11.10.2022, 09:30
České mládežnické reprezentace do šestnácti a osmnácti let zazářily v červenci na evropském šampionátu ve Španělsku. Juniorský národní tým čeká vrchol sezony netradičně v podzimním termínu na konci října v Argentině. Češi se představí v rámci World Skate Games v Buenos Aires.

Souhrn ME do osmnácti let. Přes překážky na vrchol!

středa 03.08.2022, 14:00
Výsledky jako na houpačce, ale když šlo do tuhého, byli neporazitelní! Česká osmnáctka zvládala klíčové momenty a důležité zápasy, aby dokázala v play-off v prodloužení vyřadit Finsko a získat zlato ve finále s domácím Španělskem.

Souhrn ME do šestnácti let. Češi inkasovali pouze dvě branky!

středa 03.08.2022, 12:00
Jedno zaváhání a dost! Po úvodní porážce s domácím týmem Španělska rozjel český výběr do šestnácti let jízdu, která se zastavila až ve finále se zlatou medailí na krku. Mladí Češi postupně zdolali Finsko, Belgii, Slovensko a Španělsko a turnaj zakončili s bilancí čtyř vítězství a jedné porážky.

Patrik Škandera: Zvítězilo české srdce!

středa 03.08.2022, 10:00
Za českými týmy do šestnácti a osmnácti let stojí osvědčená jména. Se zkušeným trenérem Jiřím Suhradou pracuje u výběrů mládeže Patrik Škandera, který se svým kolegou opět dokázal dotáhnout Česko ke zlatu.

Zlaté EURO 2022! Šestnáctka i osmnáctka uspěla ve finále se Španělskem

neděle 31.07.2022, 22:00
Česká šestnáctka načala Španělsko, které zdolala výsledkem 2:0. A právě tohoto soupeře poté porazila i reprezentace do osmnácti let. České mládežnické reprezentace suverénně ovládly evropský šampionát, když si odváží ze španělského Valladolidu zlaté medaile v obou kategoriích. Navíc Robin Šejba a André Lequin byli vyhlášení jako nejlepší brankáři ME.