Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Do budoucích zápasů nám výhra nad Italy pomůže, říká Lukáš Plos

čtvrtek 29.07.2021, 22:51
Druhý zápas na šampionátu již junioři zvládli vítězně. Proti Itálii to ale nebylo vůbec jednoduché, a to i kvůli bouřlivé atmosféře, která během zápasu panovala. Češi vždy byli o gól napřed, Italové se ale dokázali dotáhnout a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. Nemuselo však k tomu dojít, neboť v hektickém závěru dosáhli junioři branky, která ale nebyla kvůli úmyslnému posunutí uznána. „Neuznaná branka nás psychicky dostala hodně dolů,“ říká kapitán juniorky. Poslechněte si jeho hodnocení zápasu!

Dvakrát prodloužení, jednou výhra. Junioři mají po prvním hracím dni pět bodů

čtvrtek 29.07.2021, 22:44
První hrací den evropského šampionátu v Effretikonu přidělil českým juniorům dva zápasy, a to se Španělskem a Itálií. V obou muselo rozhodnout prodloužení a oba zápasy skončily shodným výsledkem 3:2. Jednou to však bylo z pohledu Španělska, které už po 10 minutách hry prohrávalo 0:2, leč předvedlo velkolepý obrat, podruhé to již bylo z pohledu našich juniorů, kteří proti Itálii ani jednou neztráceli a v prodloužení jim druhý bod vystřelil Martin Holba. Ve čtvrtek čeká juniory další porce zápasů, od 13:30 vyzvou Francii a v 18:10 odehrají duel se Švýcarskem.

Došly nám síly do obrany a soupeř nás zlomil, smutní André Lequin

čtvrtek 29.07.2021, 18:22
Mistrovství Evropy juniorů otevíral český výběr ve čtvrteční dopoledne, kdy poměřil své síly se Španělskem. I přestože vedl po deseti minutách 2:0, Španělé se nevzdali a ve druhém poločase poslali zápas do prodloužení. Když to vypadalo, že zápas budou muset nakonec rozhodnout nájezdy, sekundu před koncem rozhodli Španělé o výhře 3:2 v prodloužení. Ani 17 zákroků brankáře André Lequina tak nepomohlo k první výhře na turnaji. V pozápasovém hodnocení mluví nejenom o samotném utkání, ale i o tom, zda mu vyhovuje menší branka, než na kterou je zvyklý z ledního hokeje, kde hájí barvy Hradce Králové.

Reprezentace U16 a U18 zamíří do Švýcarska obhajovat zlaté medaile

čtvrtek 01.07.2021, 12:54
Do zahájení vrcholu sezóny inline hokeje zbývá mládežníkům necelý měsíc a po přípravném kempu v Kroměříži trenéři ukázali na 16 jmen jak v kategorii U16, tak v kategorii U18, které budou Českou republiku reprezentovat na přelomu července a srpna ve švýcarském Morges. Češi budou v městečku poblíž Lausanne – dá se říct již tradičně – obhajovat zisk zlatých medailí.

Mládežnické reprezentace čeká výběrové soustředění

úterý 22.06.2021, 08:00
V neděli 27. června se v Kroměříži uskuteční výběrové soustředění pro reprezentace do šestnácti a osmnácti let. Vrcholem by mělo následně být ME ve švýcarském Kaltbrunnu, kde Češi budou opět obhajovat evropské tituly. Sraz nominovaných je v 9:00 (U18) a v 9:30 (U16).