Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Napínavá bitva, ale se šťastným koncem! Česko porazilo Španělsko v prodloužení

čtvrtek 16.09.2021, 19:15
Trpělivá hra, ale i spousta šancí a drama až do poslední vteřiny. Češi sice otevřeli ve druhé polovině skóre, ale v poslední minutě druhé poloviny se Španělsku podařilo v prodloužení a při hře bez brankáře srovnat a dotáhnout zápas do prodloužení. Jenže netrvalo dlouho a Patrik Šebek rozhodl o výhře českého týmu, který si výsledkem zařídil první místo ve skupině A.

Šli jsme po nich hned od začátku, prozradil Bernad. Musíme si dát pozor na rychlost Španělů, nabádá Jakub Novák

čtvrtek 16.09.2021, 09:30
Po dvou zápasech stoprocentní. Taková je bilance českého týmu, který druhý zápas se Švýcarskem ozdobil produktivitou a také osmi brankami. Na závěr skupiny A se o první místo Češi utkají s nebezpečným Španělskem, o kterém se zmínili Jakub Bernad a Jakub Novák.

Osm branek Švýcarsku. Češi si výhrou zajistili postup!

středa 15.09.2021, 19:15
Bleskový úvod a gólová smršť. Švýcarsko nezvládlo vstup do zápasu a brzy inkasovali, čímž Češi získali klid na hokejkách. Soupeř byl ale nebezpečnější a ve druhé polovině se pouštěl do gólových dostihů, které ale ovládl český tým, který si po výhře 8:3 zařídil postup, aby si to o první místo ve skupině A mohl rozdal se Španělskem.

Sehráváme se, ale výhra se počítá, říká Fiala. Školoud si debut osladil brankou

středa 15.09.2021, 08:30
Po první výhře na mistrovství světa 2021 nad Kolumbií viděl útočník Martin Fiala, který přispěl gólem a nahrávkou ještě rezervy. Jedním z nováčků v týmu je další útočník Petr Školoud, který se zařadil do přesilovkového komanda a jeho premiérovy start v národním týmu ještě stihl vylepšit vstřelenou brankou, která přispěla k vítězství 4:0!

Češi rozhodli o vítězství s Kolumbií v první polovině a mají za sebou úspěšný vstup do šampionátu

úterý 14.09.2021, 18:44
Ideální začátek turnaje. První body Češi vytěžili ze zápasu s Kolumbií, když zvítězili 4:0. Výhra se zrodila už v první polovině, ve které si vypracovali tříbrankové vedení, aby kontrolovali další průběh utkání a přidali další branku. Čechům pomohly také přesilové hry, ze kterých se jim dvakrát povedlo prosadit.