Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze
World Cup Veterans 2024Zápasy

Články

Vzhůru za cennými kovy! Češi v Itálii cílí na zlata

pondělí 10.06.2019, 11:00
Masters & Veterans World Cup 2019 je tady. V italských městech Roana a Asiago se již v pondělí 10.6. rozběhne pětidenní zápasový maratón, ve kterém se dva české výběry budou s chutí prát o medailová umístění. Myslí samozřejmě na nejvyšší stupínek, ještě aby ne. Veteráni na předchozích dvou akcích brali zlato a bronz, hráči v kategorii Masters jsou šestinásobní vítězové turnaje. Jak se jim povede na severu Itálie? Nemalé cíle neskrývá ani manažer reprezentačních týmů Tomáš Würtherle.

Češi míří na Masters & Veterans World Cup 2019!

pondělí 03.06.2019, 11:00
Výběry českých týmů Masters a Veterans vyrazí do Itálie, kde se uskuteční šampionát jejich kategorie. Turnaj budou hostit v termínu 10. až 15. června tradiční střediska Roana a Asiago. Oba výběry nečeká snadný úkol. Před rokem totiž obě kategorie vybojovaly cenné kovy na mistrovství světa, které se konalo v Přerově a Novém Jičíně.

Takhle perfektní turnaj jsem nikdy nezažil, přiznal po zisku zlata trenér i hráč Martin Mecera

pondělí 21.05.2018, 21:37
Česká reprezentace veteránů prošla mistrovstvím světa v Novém Jičíně bez jediné prohry, ve finále si poradila v dramatickém utkání se Slovenskem. Češi dvakrát ve finále ztratili dvou brankové vedení, poté ale za stavu 4:4 skóroval Petr Polívka a zápas tím rozhodl. „V závěru to bylo o tom, kdo špatně potáhne pěšcem a byli to Slováci. My jsme si to potom zkušeně pohlídali,“ popsal rozhodující moment utkání kapitán a hrající trenér mužstva Martin Mecera.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den šestý

sobota 19.05.2018, 23:25
Přerov, Nový Jičín – Zlato z mistrovství světa kategorií Masters a Veterans v inline hokeji získaly týmy Česka a Francie. Češi v Novém Jičíně udolali ve finálovém „federálním“ derby Slováky, pojistku přitom přidali až v poslední minuty. Francouzi v Přerově o jediný gól předčili Švýcary, kteří snižující brankou ještě zadělali na závěrečné drama.

Češi rozstříleli Kanadu a z přerovského šampionátu mají bronz

sobota 19.05.2018, 20:45
Přerov – Bronzové medaile si na mistrovství světa v inline hokeji kategorie Masters vybojovali reprezentanti České republiky. Na domácí půdě v Přerově po semifinálovém nezdaru s Francií pokořili Kanadu vysoko 9:2. Čtyřmi brankami se pod medailový triumf podepsal Lubomír Korhoň. Foto: Petr Zatloukal