Archiv článků

Souhrn zápasů O POHÁR STILMAT v Přerově

sobota 20.06.2020, 21:21
Přerov – Úvodní hrací kolo O POHÁR STILMAT se konalo v Přerově. Na Hané se představilo šest týmů – domácí Night Birds, Uherský Brod, Boskovice, Roller Storm Praha, Nový Jičín a Černošice. Na každého čekaly dva zápasy.

Brno mělo na dosah pohár, Rats ale vyhráli. O vítězi TOP divize rozhodne 4. kolo

sobota 20.06.2020, 19:47
Turnaj O POHÁR ČAILH měl v sobotu na programu pět zápasů 3. kola, ty se odehrály v Třebechovicích pod Orebem. K vidění byly vyrovnané výsledky i vyšší rozdíly ve skóre, zajímavým se stal především poslední duel. Kdyby ho totiž hokejisté Mission Roller Brno vyhráli, o vítězi turnaje by bylo rozhodnuto. V mači ale měli navrch Prague Rats, a tak se o vítězi rozhodne až ve finálovém kole.

Černošice zlomily odpor Stormu ve třetí části, nakonec nasázeli jedenáct gólů

čtvrtek 18.06.2020, 09:58
V posledním zápase skupiny A se proti sobě postavily dva týmy, které už ztratily šanci na postup do nadstavby zaručující boj o celkové prvenství. Přesto se hrálo ve vysokém tempu, ani jeden z celků nic nevypustil. Z výhry se nakonec radovaly Černošice, kterým se povedl vstup do třetí dvanáctiminutovky, díky čemuž se dostaly do rozhodujícího náskoku.

II. divize zná vítěze základních skupin A a B, Chemipro a Cvočkaři zůstali neporažení

úterý 16.06.2020, 21:39
II. divize zná konečné pořadí skupin A a B, v obou zvítězil celek, který ani jednou nezaváhal a získal plný počet bodů. Ve skupině A nepoznali chuť porážky Cvočkaři Hořovice. Ve skupině B, která se dohrávala ještě v úterý, zůstalo jako jediné stoprocentní Chemipro Chrudim. II. divize bude dále pokračovat utkáními nadstavby.

Po skupině jsem nadmíru spokojený, hodnotil hradecký Jakub Novák

úterý 16.06.2020, 19:07
V závěru skupinové fáze ve skupině A TOP divize O POHÁR ČAILH proběhl souboj o první místo v tabulce mezi Hradcem Králové a Prague Rats, který nakonec skončil nerozhodně 4:4. „Po většinu zápasu jsme kontrolovali hru, měli jsme více šancí v první polovině zápasu jsme měli dát pět gólů a nebylo co řešit. Pak se na nás dotáhli, za stavu 4:2 do poslední čtvrtiny a s tím týmem, co máme, bychom to měli udržet,“ hodnotil utkání hradecký Jakub Novák. Dvoubodový hráč si nesmyslel, že by ze strany jeho celku došlo při vedení k polovení. „Chtěli jsme hrát pořád stejně, být aktivní dopředu. Pak jeden propadnutý puk, gól na 4:3, následně vyrovnání přes hráče na 4:4. Jak říkám, po většinu zápasu jsme kontrolovali hru a byli jsme lepším týmem.“

II. divize skupiny východ v neděli odehrála v Přerově druhý hrací den

pondělí 15.06.2020, 09:00
V neděli byl na programu druhý hrací den II. divize skupiny východ, hrálo se v Přerově. Jediným celkem po čtyřech zápasech bez porážky jsou Hanáci Kroměříž, hned tři týmy mají na svém kontě šest bodů a dvě mužstva zvítězila jednou.

Sobotní zápasy starších žáků opanoval Přerov

neděle 14.06.2020, 20:15
V sobotu odstartovala inline hokejová sezona také pro kategorii starších žáků, kteří první sérii utkání odehráli v Černošicích. Každý ze čtyř celků odehrál tři duely, jako jediný zůstal stoprocentní Přerov, šest bodů má Zlín, tři Hořovice a Prague Rats jsou zatím bez vítězství.

Skupinu C ovládlo Brno, Brod v posledním zápase naděloval

sobota 13.06.2020, 18:30
Ve Zlíně se přesně po týdnu dohrávala zbývající dvě utkání skupiny C. V souboji o prvenství ve skupině C se spolu utkali Zlín a Brno, ale zápas skončil obrovským debaklem pro Devils, kteří padli 0:9 a skončili tak druzí. Ve druhém duelu jsme také sledovali jednoznačný průběh. Uherský Brod nakonec nastřílel Boskovicím čtrnáct branek a končí tak na úvodní část na třetím místě.

Olomouc vybojovala první místo a postup ze skupiny B

sobota 13.06.2020, 16:23
Kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Novém Jičíně se zápasy skupiny B TOP Divize uskutečnily v nedaleké Kopřivnici. Nejlépe je zvládla Olomouc, která nejprve porazila Přerova a posléze pořádající Nový Jičín. Vybojovala si tak první místo, které jí zaručuje účast v druhé fázi POHÁRU ČAILH.

Svižný zápas vítěze nepoznal, Hradec remízoval s Rats 4:4

sobota 13.06.2020, 14:07
Jediný sobotní duel skupiny A proti sobě svedl dva horké favority, tomu odpovídala také hra. Bylo nastoleno svižné tempo, dění se přelévalo ze strany na stranu, a i když Hradec vedl už o dva góly, mač nakonec skončil remízou.

Druhá divize POHÁRU ČAILH má za sebou první hrací den

neděle 07.06.2020, 20:53
V neděly byly na programu také úvodní zápasy II. divize turnaje O POHÁR ČAILH. Skupina A se hrála v Praze, skupina B pak v Poličce a Chrudimi. Celkem se odehrálo osm utkání, které přinesly jednoznačné výsledky, ale i jednu remízu hráčů rezervy Stormu a Jsmeinline.

Zlín ovládl domácí zápasy mladších žáků

neděle 07.06.2020, 11:04
Své zápasy POHÁRU ČAILH v neděli ve Zlíně odehráli i hráči v kategorii mladších žáků. Nejlépe se dařilo inline hokejistům domácího Zlína, kteří jako si jediní dokázali připsat dvě vítězství.

Ve Zlíně a v Praze se o víkendu odehrály zápasy přípravky

neděle 07.06.2020, 10:52
Nejmladší kategorie inline hokejistů měla o víkendu napilno. Ve Zlíně se potkala v sobotu moravská mužstva, v neděli pak v Praze ta česká. Odehrálo se celkem šest zápasů, které byly bohaté na góly.

Zlín kraloval v domácím prostředí, urodila se také nečekaná remíza

sobota 06.06.2020, 20:58
ZLÍN – Také ve Zlíně započaly zápasy TOP divize, ve kterých se představili domácí Devils, Brno, Boskovice a Uherský Brod. Nejúspěšnější byli zlínští hráči, kteří si připsali dvě jednoznačně výhry. Nejhůře naopak skončily Boskovice, které se skórem 3:15 nezískaly ani bod. Uherský Brod a Brno si připsali po jedné výhře a remíze, jelikož ve vzájemném souboji nenašli vítěze.

Pražské zápasy TOP divize ovládli hokejisté Hradce a Rats

sobota 06.06.2020, 17:05
PRAHA - Hned první hrací den zkrácené sezony 2020 se naplno rozběhly zápasy TOP divize. Ve čtyřech zápasech, které se odehráli na Nikolajce v Praze na Smíchově se dařilo nejlépe hokejistům Hradce a Rats, kteří zvítězili v obou svých utkáních.