Archiv článků

Mládež uzavřela základní část. Poslední boje proběhnou na Final Four

úterý 20.06.2023, 11:00
Základní část mládežnických soutěží je dohrána a známe všechny účastníky finálových turnajů jednotlivých kategorií. Junioři se vydají v sobotu 24. června do Chrudimi. Dorostenci a mladší žáky čeká Final Four ve stejný den v Kroměříži. Starší žáci a přípravka sezonu uzavře v neděli 25. června také v Kroměříži.

Černošice vyřadily finalistu, Přerov může nadále pomýšlet na obhajobu. Na Final Four míří spolu s Rats a Brnem

pondělí 19.06.2023, 18:00
Osm zápasů a jedno extra prodloužení. Čtvrtfinálové boje o postup na Final Four Stilmat extraligy nabídly dramatické momenty. Zatímco Brno snadno přehrálo Boskovice, drama se odehrálo ve Zlíně, kde nejlepší tým základní části možná trošku překvapivě nezvládl odvetu s Přerovem a vypadl v extra prodloužení. Lépe si vedl pražský tým Rats, který zvládl zápasy s Roller Stormem. A dva výborné výkony Černošic týmu vynesly postup přes Hradec Králové.

Video: Postup jsme si zasloužili, dali jsme do toho srdce, hodnotil postup Černošic Kafka

sobota 17.06.2023, 20:00
Hradec Králové byl pět minut od vyrovnání série, pár vteřin od naděje o prodloužení. Nic z toho mu ale nepomohlo, neboť o postupu Černošic na Final Four rozhodl jedenadvacet sekund před koncem Petr Kafka. Zkušený černošický útočník v sérii zaznamenal 6 bodů a byl tak klíčovou osobou úspěchu domácích.

Přerov šokoval Devils a bude obhajovat na Final Four! Hrdinou Plášek

sobota 17.06.2023, 18:45
Slibně rozehrané čtvrtfinále Zlín ztratil, když v odvetě dvakrát vedl, ale podlehl Přerovu 3:4. Vítěz základní části východní skupiny Stilmat extraligy tak končí předčasně a naopak Night Birds z poslední postupové pozice míří na finálový turnaj do Chrudimi. O postupu Přerova rozhodl Karel Plášek, který byl u všech branek Přerova utkání.

Devils otočili zápas s Přerovem a ustáli závěrečný nápor soupeře

sobota 17.06.2023, 16:20
Zápas dvou odlišných poločasů se odehrál ve Zlíně, když Devils tahali v prvních dvaceti minutách za kratší konec, aby ve druhé části otočili zápas. Jenže Night Birds nesložili zbraně a v závěru ještě mocně usilovali o srovnání stavu. Jenže posledním minutám kralovali brankáři a první vítězství patří Zlínu.

Krysy v pohodě došly do Final Four, v odvetě rozstřílely Roller Storm 8:1

sobota 17.06.2023, 15:35
Odvetné utkání čtvrtfinále mezi Prague Rats a Roller Storm Praha nabídlo klidný zápas s jasnou postupovou tečkou pro Prague Rats. Martin Lukeš v domácí brance přišel o čisté konto až necelou minutu před závěrečnou sirénou a Rats se po roční odmlce opět budou účastnit finálového turnaje.

Kafka jednadvacet vteřin před koncem nasměroval Černošice do Final Four!

sobota 17.06.2023, 14:13
Druhý čtvrtfinálový zápas mezi Hradcem Králové a Černošicemi nabídl nervydrásající přestřelku. Dlouhou dobu se ve vedení drželi domácí, kteří si po úvodní výhře šli pro postup, ale v průběhu druhého poločasu měli navrch hradečtí hráči. Celou podívanou ale rozhodl 21 vteřin před koncem základní hrací doby domácí Petr Kafka, jež poslal Černošice do Final Four!

Mission Roller Brno je prvním účastníkem Final Four! Boskovice na soupeře nestačily

sobota 17.06.2023, 13:05
V odvetě sice už Boskovice nevyšly gólově naprázdno a po pětašedesáti vteřinách šly do vedení, ovšem na výraznější drama to ve druhém čtvrtfinále nestačilo. V brněnském dresu totiž znovu exceloval Filip Král, k němuž se opět přidal i Zdeněk Kubica a Mission Roller už se může začít těšit na účast na finálovém turnaji v Chrudimi po vítězstvích 6:0 a 6:2.

Černošice si aktivní hrou zasloužily v souboji proti Hradci Králové první vítězství

sobota 17.06.2023, 12:30
Čtvrtfinálový souboj Černošic a Hradce Králové předpovídal atraktivní souboj a to se i naplnilo. K vidění byl rychlý hokej plný akcí na obou stranách. Nakonec více štěstí měly Černošice, které dokázaly uhájit vedení z první poloviny zápasu. V sérii se tak ujaly vedení 1:0 a v domácím prostředí mohou pomýšlet na postup.

Roller Storm po slibném začátku nestačil na Prague Rats

sobota 17.06.2023, 12:20
Vítězství, které se nerodilo lehce, ovšem Prague Rats berou první výhru ve čtvrtfinálové sérii s Roller Stormem. Prague Rats totiž vyšla výborně druhá polovina, ve které Rats k výhře posunuli sourozenci Jakub a David Bernadové. Roller Storm po slibné první části nedokázal zápas dotáhnout k výhře, ale bude mít šanci na reparát v odvetě.

Brno přejelo Boskovice, dotáhne to na Final Four?

sobota 17.06.2023, 11:45
První čtvrtfinále se odehrálo v Boskovicích, kde ovšem domácí tým vůbec nedokázal využít výhody domácího prostředí a proti Mission Roller Brno vyšli gólově naprázdno. Naopak zápas sedl soupeři a Mission Roller Brno si prostřílel k vítězství 6:0. Čistým kontem přispěl k výhře brankář Jaroslav Chvátal, pěti body Filip Král. Blíž k postupu na finálový turnaj je po prvním utkání Brno.

Pražské derby, lídr Východu proti mistrovi. Kdo postoupí do Final Four?

pátek 16.06.2023, 18:00
Základní část je minulostí, ve Stilmat extralize inline hokeje přichází na řadu čtvrtfinále. V rámci skupin Západ a Východ se o postup do Final Four utká osm týmů. V Čechách to budou v pražském derby Rats a Roller Storm, stejně jako Černošice a Hradec Králové. Na Moravě se pak Zlín utká s obhájcem titulu Přerovem a Boskovice s Mission Roller Brno.

Preview mládeže: O víkendu se rozdají poslední místa na mládežnické Final Four

čtvrtek 15.06.2023, 18:26
Mládežnické soutěže vyvrcholí o víkendu posledními turnaji, po kterých budeme znát kompletní složení finálových turnajů jednotlivých kategorií.

Souhrn první ligy: Západní skupina zná svého postupujícího, v ostatních se bude o víkendu ještě bojovat

středa 14.06.2023, 15:15
Druhá nejvyšší soutěž mužů má před sebou poslední hrací týden, ve kterém se rozhodne o přímých postupujících a nejlepším týmu na druhém místě. Ti všichni si pak zajistí účast na závěrečném turnaji o medaile. Místenku si už zajistili hráči IHC ESSE Lovosice.

Souhrn mládeže: Nejmladší kategorie zná první účastníky bojů o medaile

úterý 13.06.2023, 17:00
Mládežnické kategorie mají za sebou předposlední hrací víkend, po kterém už známe první účastníky turnajů Final Four. Zbylé účastnické místenky se rozdají o posledním víkendu, který je na programu nyní. Očekávat tedy můžeme parádní zápasy napříč všemi kategoriemi!