Archiv článků

Informace k sezóně 2021

středa 14.04.2021, 15:08
Vzhledem k přetrvávajícím mimořádným opatřením MZČR a zejména pak k zákazu provozování vnitřních sportovišť, není zatím v dohlednu varianta regulérního zahájení soutěžního ročníku v běžném formátu. O možném uvolnění amatérského sportu a otevření vnitřních prostor sportovišť se vedou další jednání. Aktuální situaci nadále aktivně sledujeme a jsme v nejužším kontaktu při jednáních, zejména s NSA.

International inline hockey tournament v Praze

čtvrtek 02.07.2020, 10:08
Od 3. do 5. července budou mít fanoušci poslední možnost v letošní sezoně zhlédnout inline hokej. Na Nikolajce v Praze se uskuteční International inline hockey tournament, na nějž dorazí mužstva z Německa, Slovenska, Maďarska, Francie. Kvalitní obsazení tedy slibuje skvělé rozloučení se sezonou 2020!

Vítězství v juniorech slaví Přerov

neděle 28.06.2020, 22:18
Po odloženém prvním kole hráli junioři své první a zároveň poslední zápasy sezony v neděli v Přerově. Přerov na domácí půdě porazil Hořovice i Zlín a stal se tak vítězem turnaje O POHÁR ČAILH v kategorii juniorů.

II. divizi O POHÁR STILMAT ovládla Chrudim, souboj o stříbro zvládlo Hlinsko

neděle 28.06.2020, 21:56
Nedělní program zakončil také program II. divize O POHÁR STILMAT, o konečném pořadí se rozhodovalo ve čtyřech utkáních v Praze. SK IHC Chrudim sice nejprve remizovali s Roller Stormem B, proti Warrios už ale neztratili a udrželi první příčku před Hlinskem a Roller Stormem.

Chemipro stvrdilo zlato v II. divizi, souboj o třetí příčku zvládli Eagles

neděle 28.06.2020, 21:16
Poslední tři utkání II. divize O POHÁR ČAILH se uskutečnily v Černošicích, kde Chempiro Chrudim stvrdilo své vítězství v II. divizi porážkou Písku. Druhé místo bere Polička po výhře nad Jsmeinline a třetí končí Eagles Chrudim, kteří v neděli v přímém souboji o bronz porazili Hořovice.

STILMAT POHÁR v Top divizi získali hráči Přerova

sobota 27.06.2020, 19:10
Černošice - Dohráno mají i hráči ve STILMAT POHÁRU v TOP divizi. Ten se podařilo vybojovat suverennímu Přerovu, který prošel pohárem neporažen.

Hráči Rats si poradili s Olomoucí a stali se vítězi ČAILH POHÁRU

sobota 27.06.2020, 18:53
Polička - Top Divize POHÁRU ČAILH v sobotu vyvrcholila na zimním stadioně v Poličce. Hned v prvním zápase se rozhodlo o vítězi, když si hokejisté Rats poradili s oslabenou Olomoucí a zajistili si pohárové vítězství.

Přerov ovládl kategorii starších žáků

sobota 27.06.2020, 16:00
Přerov - Své vítěze v sobotu poznala i kategorie starších žáků, kterou na domácí palubovce ovládl Přerov. Ze šesti zápasu neodešli přerovští z hrací palubovky poraženi a po zásluze tak svou kategorii vyhráli.

Bude to ještě zajímavé, jedeme dál, velí před posledním víkendem Hrachovina

středa 24.06.2020, 11:31
Mission Roller Brno mohl v Hradci Králové definitivně ovládnout TOP divizi, k tomu však potřebovali porazit Prague Rats, což se jim nepovedlo. „Věděli jsme, že v případě výhry nad Prague Rats vyhrajeme celý turnaj. Ale stalo se, co se stalo, je to inline a jedeme dál. Samozřejmě to bude ještě příští týden zajímavé, uvidíme, jak se s tím popereme, jak se to zamíchá a zda nám to nějakou šanci na zlato dá,“ říkal po sobotních zápasech TOP divize hráč Mission Roller Brno Dominik Hrachovina.

Petr Školoud hodnotí první zápasy Přerova O POHÁR STILMAT

středa 24.06.2020, 07:34
S Uherským Brodem jsme nevěděli, co od toho čekat. Řekli jsme si, že chceme hrát jednoduše, jít si za vítězstvím a třeba si počkat na chyby soupeře, což se nám povedlo. Druhý zápas byl krásný inline, ze začátku jsme to nechci říct podcenili, ale měli jsme zbytečný respekt, že tam mají hodně hráčů z repre. Možná jsme se jich trochu zalekli, odskočili nám na 2:0. Jsem strašně rád za celý tým, že jsme nevěšeli hlavy, zvládli jsme to a můžeme se jít porvat O POHÁR STILMAT,“ říkal Petr Školoud, který s Přerovem bude bojovat O POHÁR STILMAT.

II. divize východ je u konce, ovládla ji bez porážky Kroměříž

pondělí 22.06.2020, 10:27
Poslední tři utkání zbývalo v neděli odehrát ze skupiny východ II. divize, ty hostil Přerov. O vítězi skupiny bylo již rozhodnuto předtím, Kroměříž ale potvrdila své kvality a i pátý zápas vyhrála. Na druhou příčku se vyhoupla po výhře s čistým kontem Olomouc, která za sebou nechala Přerov B.

V mladších žácích kraloval Zlín, nepoznal hořkost porážky

pondělí 22.06.2020, 08:00
Nedělní program turnaje O POHÁR ČAILH patřil v Praze mladším žákům, kteří odehráli poslední zápasy letošní sezony. Z celkového prvenství se radovali Devils Zlín, kteří se skórem 34:9 neztratili jediný bod. O druhém místě rozhodovalo až skóre, který měli lepší CSC Roller před Prague Rats.

V II. divizi pokračovaly boje O POHÁR ČAILH

pondělí 22.06.2020, 07:48
V neděli v Poličce pokračoval program II. divize O POHÁR ČAILH, po sérii šesti nedělních utkání sice zbývá odehrát ještě tři zápasy, ale již nyní mají jisté celkové vítězství hráči Chemipra Chrudim, kteří mají na svém kontě dvanáct bodů.

Stoprocentní Hořovice ovládly dorosteneckou kategorii

neděle 21.06.2020, 20:30
Závěrečný hrací den turnaje O POHÁR ČAILH odehráli dorostenci v Hradci Králové, kde se v nejlepším světle předvedly Hořovice, kteří ani jednou nezaváhaly a s patnácti body braly zlato. Na druhé pozici skončil díky výhře ve vzájemném utkání Zlín, za ním se shodným počtem devíti bodů Úhřetice.

O zlatu v přípravce rozhodl vzájemný zápas, slaví Pardubice

sobota 20.06.2020, 21:48
Jako prvního vítěze turnaje O POHÁR ČAILH poznala v sobotu kategorie přípravky, v nejmladší kategorii se při shodném počtu bodů díky výhře ve vzájemném utkání radovalo ze zisku zlata Dynamo Pardubice, stříbro brali Prague Rats. Dynamo slavilo na domácí půdě, třetí hrací den se totiž uskutečnil v Pardubicích, kde se odehrálo devět utkání.