Archiv článků

Britové kousali v první polovině, Češi ale úvodní zápas nakonec zvládli s noblesou

středa 26.07.2023, 18:55
Úvodní zápas české reprezentace na mistrovství Evropy nabídl jedenáct branek. Češi ale vítězství s Velkou Británii nedostali zadarmo. Britové se nenechali zaskočit inkasovanou úvodní brankou do závěru první části vedli. Pak už ale svěřenci Martina Mecery přebrali otěže zápasu a do tabulky získali první tři body.

Reprezentace do sedmnácti let přejela Irsko

středa 26.07.2023, 10:30
Mládežnická reprezentace sedmnáctiletých úspěšně začala mistrovství Evropy v Belgii. Češi v utkání s Irskem dominovali a soupeře po celé utkání k ničemu nepustili. Po desíti brankách v prvním poločasu přidal český tým ještě sedm branek ve druhé části. Po úvodním utkání program sedmnáctky bude pokračovat duelem s Finskem o první příčku ve skupině 1.

Trenér Pavel Würtherle a kapitán Pavel Šimek po ME U19

pondělí 24.07.2023, 20:50
Česká juniorská reprezentace na evropském šampionátu v Belgii skončila na 7. místě, ač na turnaji prohrála pouze se Slovenskem. Tato prohra je ale odsoudila k bojům O Prezidentský pohár, v němž nenašli Češi přemožitele. Průběh ME hodnotil trenér Pavel Würtherle a kapitán Pavel Šimek, jehož ještě čeká turnaj mužů v Charleroi.

Devatenáctka zakončila evropský šampionát výhrou se Švýcarskem

pondělí 24.07.2023, 17:30
Čeští junioři v posledním utkání mistrovství Evropy přehráli výsledkem 6:3 Švýcarsko a potvrdili první pozici ve skupině O Prezidentský pohár, kterou prošli bez ztráty bodu. Český tým v utkání sice brzy vedl, ale po gólech Švýcarů musel stav obracet. To ale bylo od soupeře vše, Češi si zápas pohlídali a zvítězili.

Jednoznačná záležitost. Čeští junioři rozstříleli Německo

pondělí 24.07.2023, 10:40
Reprezentační devatenáctka začala poslední hrací den na mistrovství Evropy v Belgii jednoznačným vítězstvím nad Německem. Češi nasázeli soupeři celkem jednadvacet branek, když v prvním poločasu skórovali devětkrát a následně přidali ještě patnáct přesných zásahů. V odpoledním zápase se Švýcarskem si to rozdají o 1. místo ve skupině O Prezidentský pohár.

Václav Komínek a Jakub Hejpetr po utkání s Belgií a Velkou Británií

neděle 23.07.2023, 21:30
Junioři se oklepali z porážky se Slovenskem, aby zdolali Belgii i Velkou Británii. Do obou utkání v brance nastoupil debutant Jakub Hejpetr, který si připsal rovnou dvě vítězství. Spolu s ním zápasy hodnotil Václav Komínek, jenž v minulém roce s juniorskou reprezentací absolvoval ME ve Španělsku i MS v Argentině.

S Velkou Británií devatenáctka nezaváhala, ale musela opět otáčet zápas

neděle 23.07.2023, 19:30
Ani zápas s Velkou Británií nezačali Češi ideálně a do vedení šel soupeř. Jenže čeští junioři zabrali a rozhodli zápas ve druhé části, kdy soupeři nasypali pět branek. Zlepšený výkon vedl k výsledku 6:2, který český tým posouvá blíž k Prezidentskému poháru, pokud zvládne i zápasy s Německem a Švýcarskem.

Junioři domácí Belgii nasázeli devět branek

neděle 23.07.2023, 11:15
Český tým do devatenácti let na evropském šampionátu v Charleroi v prvním utkání skupiny o Prezidentský pohár nastřílel devět branek domácí Belgii. Zápas Češi měli pod kontrolou, ač soupeři dovolili dvakrát skórovat v úvodních dvaceti minutách. Debut v české brance zvládl výborně brankář Jakub Hejpetr.

Česká devatenáctka nezvládla důležitý zápas se Slovenskem a o medaile si nezahraje

sobota 22.07.2023, 15:00
Naděje českého týmu na cenné kovy zhasly. Reprezentační devatenáctka se Slovenskem brzy prohrávala o tři branky a nedokázala v utkání vedení soupeře dotáhnout. Závěrečná hra vabank přinesla jen další slovenské branky. Češi budou hrát pouze o prezidentský pohár na letošním evropském mistrovství.

Lukáš Novák a Adam Hamrla po utkání U19 s Finskem

pátek 21.07.2023, 20:15
Dvě důležité branky v utkání s Finskem obstaral svými střelami Lukáš Novák, když srovnal na 1:1 a následně poprvé poslal český tým do vedení 3:2. Finové ale ve druhé polovině srovnali, což však ve 39. ještě dokázal změnit Adam Hamrla, který rozhodl o prvním vítězství Čechů na turnaji. V dalším zápase je čeká Slovensko.

Devatenáctka začala vítězně, když utahala houževnaté Finsko

pátek 21.07.2023, 16:30
Češi zvládli úvodní zápas na evropském šampionátu a zvítězili 4:3 nad Finskem. Soupeř sice v úvodní polovině dvakrát vedl, ovšem český tým do devatenácti let dokázal zápas otočit ještě v prvních dvaceti minutách. Ač Finové i ve druhé polovině drželi krok a byli nebezpeční, o výhře ve 39. minutě rozhodl Adam Hamrla.

Nominace reprezentace mužů na ME do Belgie

neděle 16.07.2023, 18:30
Národní tým seniorů čeká první evropský šampionát asociace World Skate a hostí jej Belgie, konkrétně město Charleroi. Češi, kteří se představí v tříčlenné základní skupině A, v niž se utkají se Švédskem a Velkou Británií, mohou navázat na poslední ME před dvaceti lety, na němž ukončil kariéru trenér posledních dvou mistrů světa Martin Mecera. O titul letos bude bojovat celkem jedenáct týmů, hrát se bude od 26. do 30. července.

Rozhodnutí STK: Pro neoprávněný start byly Uherskému Hradišti odebrány medaile z Final Four přípravek

středa 28.06.2023, 15:30
Z důvodů porušení propozic a soutěžního řádu došlo ke kontumaci utkání semifinále Final Four přípravek ve prospěch týmu HC Lvi Břeclav a mužstvu HC Uherské Hradiště byly odebrány stříbrné medaile a pohár za 2. místo na turnaji MČR v Kroměříži. Uherské Hradiště na turnaji obsadí 4. příčku.

Prague Rats vystřídaly na trůnu Přerov. Stříbro pro Brno, bronz patří Černošicím

úterý 27.06.2023, 18:30
Inline hokejisté Prague Rats se stali čerstvými vítězi Stilmat extraligy. V semifinálovém duelu Finar Four, které se v sobotu konalo v Chrudimi, udolali obhájce titulu Přerov. Ve finále poté rozstříleli Brno 10:2. Jihomoravané se do souboje o zlato dostali přes Černošice, které v zápase o třetí místo přestřílely Night Birds. Vše důležité včetně hodnocení trenéra vítězného týmu v souhrnu.

Mistrem v přípravkách je Zlín, ve finále přestřílel Uherské Hradiště

úterý 27.06.2023, 15:00
Inline hokejisté Zlína vyhráli letošní Final Four Mistrovství České republiky v kategorii přípravek. Devils v kroměřížském semifinále porazili Přerov, ve finále pak po šestnáctigólové přestřelce zdolali Uherské Hradiště, které předtím předčilo Břeclav. Lvi si na jih Moravy odvezli bronz.