Archiv článků

Druhá nejvyšší soutěž mužů má o víkendu napilno ve všech divizích

čtvrtek 12.05.2022, 14:00
Druhá nejvyšší soutěž má o následující hracím víkendu znovu napilno, tentokráte ve všech divizích. V divizi střed se dokonce tři zápasy odehrají už ve čtvrtek 12. května.

V sobotu nás čeká další kolo extraligy, do akce jde Přerov a Hradec Králové

čtvrtek 12.05.2022, 10:00
Sobotní progam Stilmat extraligy nabízí druhé kolo, ve kterém se poprvé v letošní sezóně představí hráči Přerova a Hradce Králové.

Mládežnické kategorie mají za sebou druhý hrací víkend

úterý 10.05.2022, 13:00
I druhý hrací víkend nabídl souboje v mládežnických kategoriích, ve kterých se bojuje o místa na závěrečný turnaj. Odehrálo se nám odložené klání starších žáků v Hořovicích, zápasy v obou divizích mladších žáků a nechyběl ani turnaj těch nejmenších v kategorii přípravek. Celkem se odehrálo 21 zápasů, které nabídly spousty branek.

Blackfin vévodí tabulce v divizi Střed, v západní divizi se nejvíce dařilo Hořovicím

úterý 10.05.2022, 10:00
První liga měla o druhém hracím týdnu na programu dva turnaje a to v divizích Střed a Západ. V západní divizi se nejlépe dařilo béčku Hořovic a v divizi Střed si průběžné první místo v tabulce drží Blackfin Chrudim.

Junioři Hořovic a Zlína vévodí svým divizím

pondělí 09.05.2022, 12:00
Své první zápasy mají po víkendu za sebou i junioři, kteří se sešli ke svým zápasům v Praze a Chrudimi. Nejlépe se dařilo hráčům Hořovic a Zlína, když vyhráli všechny tři své zápasy

Přerov ovládl první hrací den dorostenecké kategorie

neděle 08.05.2022, 19:08
Své první zápasy za sebou mají hráči dorostu, kteří se v sobotu potkali v Přerově. Každý z účastníků odehrál tři utkání.

Statistické ohlédnutí za prvním kolem Stilmat extraligy

neděle 08.05.2022, 13:26
Česká nejvyšší soutěž má za sebou první hrací den, ve kterém bylo k vidění několik těsných zápasů, ale i gólových přestřelek.

Devils mají po prvním hracím dni plný počet bodů: Je to jako chytat v sauně, líčí Huf

neděle 08.05.2022, 10:53
Zlínští Devils vstoupili do nové sezony velmi úspěšně. Na svém stadionu nejprve těsným výsledkem udolali Boskovice, následně porazili těsně také Brno, i když ještě tři minuty před koncem vedli 7:3. Právě v tomto zápase nastoupil mezi tři tyče Daniel Huf, opora zlínských Beranů. Ten zhodnotil utkání, letošní kádr Devils nebo také to, jaké to je přecházet z ledu na inline plochu.

Hráči Rats si zastříleli i v druhém zápase a připsali si tak plný počet bodů

sobota 07.05.2022, 17:57
Poslední pražský zápas, který byl na programu v rámci prvního hracího dne nabídl souboj dvou úspěšných týmů z prvních duelů. Domácí hráči Rats si i druhém zápase s chutí zastříleli a připsali si další vysoké vítězství.

Hořovice zápas proti Stormu zvládly a připsaly si první vítězství v nejvyšší soutěži

sobota 07.05.2022, 17:54
Třetí zápas v Praze nabídl souboj dvou poražených z úvodních duelů. Hořovice zápas zvládly a dokráčely si i přes obrovský závěrečný tlak domácích pro vítězství 9:7.

Zlín udolal po velké přestřelce Brno a bere plný počet bodů

sobota 07.05.2022, 15:40
Devils zůstávají jako jediní v divizi Východ po prvním hracím dni bez ztráty kytičky. I ve svém druhém dnešním zápase proti Brnu prohrávali, i tentokrát však otočili průběh utkání. Ve druhém dějství si navíc vypracovali čtyřbrankové vedení, o které se však nakonec museli bát. Hosté totiž sekundu před koncem základní hrací doby snížili na rozdíl jednoho gólu, Brnu ale zbývalo příliš málo času.

Uherský Brod podlehl Boskovicím 3:5, rozhodla první půle

sobota 07.05.2022, 14:59
Inline hokejisté Uherského Brodu nebodovali ani ve 2. kole extraligy. V zápase s Boskovicemi rozhodla skvělá první půle hostů, ve které si vypracovali vedení 4:0. V zápasu úřadoval především hostující Michal Šimo, který byl u všech gólů svého týmu a zaznamenal pět kanadských bodů.

Hráči Rats si proti nováčkovi extraligy s chutí zastříleli

sobota 07.05.2022, 12:40
Rats potvrdili roli favorita a ve druhém zápase v Praze si proti Hořovicím s chutí zastříleli. Nakonec se jejich brankostroj zastavil na skore 10:2.

Zlín předvedl proti Boskovicím obrat a došel si pro první výhru v sezoně

sobota 07.05.2022, 11:47
Zlínští Devils si v 1. kole STILMAT extraligy připsali těsné vítězství na úkor Boskovic. Hosté se sice ujali brzkého vedení, avšak Zlín stav utkání postupně otočil. V samotném závěru Boskovice ještě hrozily vyrovnáním, ale ani při hře bez brankáře na něj nedosáhly. Klíčovým hráčem pro domácí se stal David Hrazdira, který zaznamenal tři body.

Kanci vedení proti Brnu neudrželi, rozhodla smršť ve druhé půli

sobota 07.05.2022, 11:31
Uherskobrodští Kanci prohráli v 1. kole STILMAT extraligy doma s Brnem 4:6. Domácí přitom po poločase vedli o dvě branky, když odpověděli na rychlou branku Missionu. Jenže druhá půle vyšla výrazně lépe hostům, kteří v ní udeřili pětkrát a radují se z vítězství.